Skocz do zawartości

Filmy


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.joemonster.org/filmy/36738/Nie_krytykuj_policyjnej_Alfy

 

Kierownik Outbacka pozbył się prawka to ktoś z naszych?

nie wiem, ale podoba mi sie jeden komentarz dotyczacy policjantow w alfie:

 

"ja bym na ich miejscu nie oddalałbym się tak bardzo od serwisu...:))"

 

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakin crazy rabbit !! kurde... az mi lzy polecialy :mrgreen::mrgreen:

 

btw. czy ktos wie dlaczego w tych ciezarowkach siedzi 3 kolesi? mam dwie potencialne opcje:

1. jeden to autostopowicz

2. jest ich trzech zeby mial kto wypychac samochod jak sie zakopie w piachu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakin crazy rabbit !! kurde... az mi lzy polecialy :mrgreen::mrgreen:

 

btw. czy ktos wie dlaczego w tych ciezarowkach siedzi 3 kolesi? mam dwie potencialne opcje:

1. jeden to autostopowicz

2. jest ich trzech zeby mial kto wypychac samochod jak sie zakopie w piachu

Dodałbym jeszcze opcję nr 3 czyli równe dociążenie auta :mrgreen:

Ale też się nad tym zastanawiam. Ten na środku pokazuję kierowcy gdzie ma jechać, a ten z prawej chyba mówi temu na środku co ma pokazywać. Ale w dobie sprzętu radiowego, intercomów itd w sumie ten środkowy mógłby w domu zostać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw. czy ktos wie dlaczego w tych ciezarowkach siedzi 3 kolesi? mam dwie potencialne opcje:

1. jeden to autostopowicz

2. jest ich trzech zeby mial kto wypychac samochod jak sie zakopie w piachu

 

 

Kierowca + pilot + mechanik

 

Czesto gesto te ciezarowki spelniaja wlasciwie role mobilnych serwisow dla zespolow w samochodach terenowych. Oczywisice nie dotyczy to np. czolowych Kamazow, ktore jada tylko po to, zeby sie scigac :-)

 

 

dla mnie jest to najlepsze auto w historii motoryzacji. Nie znajdzie się lepszego auta cena/jakość/osiągi

 

 

Ale przeciez bez sensu! Dawniej jak to byl Skyline GT-R to mogly zasiasc spokojnie cztery osoby i byl to samochod na codzien, a teraz takie ciasne, ekstremalne pudelko :!: Oby Subaru tylko bron Boze nie poszlo w te sama strone! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawniej jak to byl Skyline GT-R to mogly zasiasc spokojnie cztery osoby i byl to samochod na codzien, a teraz takie ciasne, ekstremalne pudelko :!:

 

jechałeś nim w cztery osoby, że tak twierdzisz? 8)

Pytanie nr dwa, czemu niby GT-R nie jest autem na codzień? z tego co czytałem w necie właściciele bardzo sobie chwalą jazdę tym autem i o dziwo nawet w zimie nie ma żadnych przeciwwskazań by się nim poruszać 8)

To jest majstersztyk inżynierów, auto o takich gabarytach, takiej wadzę jeździ tak jak żadne auto, które seryjnie opuszcza taśmę którejkolwiek fabryki.

Jest mnóstwo porównań jak GT-R leje wszystkie R8, Lambo, Porshe itd. A co najlepsze ten i tak już pocisk ma niesamowity zapas mocy, którą można jeszcze z niego wykrzesać. Krótko pisząc- samochód idealny i śmiem twierdzić, że przez jeszcze przez długi okres niedościgniony przez inne marki 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...