Skocz do zawartości

Filmy


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

mój mocno amatorski film z zimowego pomykania w kamieniu śl. Bez statywu niestety kręcony ( troche wkurzające jak ręka drży :( ) i z analogowej kamerki - żadna rewelacja ( w porównaniu z wyczynami niektórych dzikusów z poprzednich filmów to aż mi wstyd :) ale się dobrze bawiłem. Film pomiskowany w movie makerze - muzyka może się wydawać przesadzona , ale bardziej dla jaj niż na poważnie więc z przymróżeniem oka traktować należy

 

http://www.abj.gliwice.pl/subaruABJkamien.wmv

 

transfery bywają niezłe więc 19MB szybko zleci

 

opinie negatywne na pw proszę :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tor juz poznalem wczesniej jezdzac paroma samochodami, a po obejzeniu filmu postanowilem wziac Spec C, wylaczyc oczywiscie wszystkie kontrole (zawsze jezdze bez, niewazne, jaki samochod) i pojechac. Ze dwa, trzy razy obilem sie lekko o bandy, ale jak widac, za duzo czasu nie stracilem :P

 

A co do kiery: kupilem dopiero pare miechow temu MOMO Force do kompa i troszke szkoda mi kasy, zeby kupowac druga :( Dalej sie ludze, ze da sie ja jakos podlaczyc do playa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do kiery: kupilem dopiero pare miechow temu MOMO Force do kompa i troszke szkoda mi kasy, zeby kupowac druga :( Dalej sie ludze, ze da sie ja jakos podlaczyc do playa...

 

No to boli, bardzo boli :( Zwłaszcza, że kierownica od PS2 da się podpiąć do PC (aczkolwiek tego nie sprawdzałem - zreztą i tak nie mam w domu windowsa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak z ciekawostek: zrobilem porownanie EVO VII ze Spec C. Jednym i drugim przejechalem daw okrazenia na Nordschleife liczac tylko te drugie. Bez przekretow i calkiem serio Impreza wykrecilem czas 7min 47sek, a Lancerem rowne 8 min :twisted:

 

Opinie, ze Lancer jest bardziej nerwowy, a Impreza bardziej podsterowna znajduja odzwierciedlenie w tej grze :wink: Zauwazylem, ze Impreza wolniiejsze i ciasne zakrety bierze lepiej, ale na szybkich LAncer jest lepszy bo mnie ryje przodem :roll: Poza tym wystarczy, jesli juz wychodzi za daleko na zewnatrz, nachwilke przyhamowac, postawic go tym sposobem bokiem ( :twisted: ) i lekkim poslizgiem konczymy zakret. Oczywiscie na torze nie jest to najlepsze rozwiazanie dla uzyskania najlepszego czasu :oops:, ale czesto ratuje zycie :)

 

Tyle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe ja odkrylem dzisiaj ze w RBR jak cos zle pujdzie to nic ci nie uratuje zycia :D

Tej logitech 900* nie da sie podlaczyc do Pc'ta przerabialem juz ten temat kupujac kierownice do komputera, trudno sie dziwic, kosztuje tyle samo co momo force, wiec kazdy by ja wolal, a tak, chceta to kupcie play'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe ja odkrylem dzisiaj ze w RBR jak cos zle pujdzie to nic ci nie uratuje zycia :D

Tej logitech 900* nie da sie podlaczyc do Pc'ta przerabialem juz ten temat kupujac kierownice do komputera, trudno sie dziwic, kosztuje tyle samo co momo force, wiec kazdy by ja wolal, a tak, chceta to kupcie play'a.

 

Chmm, no to mnie zaintrygowałeś :) W takim razie przyniosę se ją do pracy i podłubię przy sterownikach, może samo Device ID wystarczy podmienić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dwa onboady: SI WRX 01 oraz Lancera Evo VI z toru Nurburgring.

 

Naprawde polecam :!:

 

http://static.8200rpm.com/Video_Section ... ezawrx.wmv

 

http://static.8200rpm.com/Video_Section ... cerevo.wmv

 

Na stronce tej http://www.8200rpm.com/index.php?p=1&t=3〈=nl jest tez wiele innych onboardow z tego toru roznych aut m.in. widzialem tez z Legacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...