Skocz do zawartości

Filmy


Than_Junior

Rekomendowane odpowiedzi

To jest fragment ponadgodzinnego materiału o starej Imprezie - jest tam zespół 555, troche prywatnych zawodników takich jak ten a na koniec wczesne wurce.

 

a da sie gdzies ten material sciagnac ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe :)

 

750 i 600HP :mrgreen: a ja jestem Mjetek i mam 4 metry wzrostu.... :twisted: mają ruskie fantazję, a jutuba wszystko przyjmie...jeździłem 600-konnym RS4 robionym przez Digitec w Niemczech i wiem, jak to jedzie....w kombiaku widać przy zmianie biegów marchewy w lusterku wewnętrznym....a huk jest jak w F16 przy starcie.... :grin:

 

te dwie rakiety może i nie są seryjne, jadą naprawdę zacnie, ale z tymi końmi to trochę chyba przesada....porównaj sobie Golfa 4 Dalbecka, jak to jedzie..... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

750 i 600HP a ja jestem Mjetek i mam 4 metry wzrostu.... mają ruskie fantazję, a jutuba wszystko przyjmie...jeździłem 600-konnym RS4 robionym przez Digitec w Niemczech i wiem, jak to jedzie....w kombiaku widać przy zmianie biegów marchewy w lusterku wewnętrznym....a huk jest jak w F16 przy starcie....

 

te dwie rakiety może i nie są seryjne, jadą naprawdę zacnie, ale z tymi końmi to trochę chyba przesada....porównaj sobie Golfa 4 Dalbecka, jak to jedzie.....

 

ale ze co mysle ze za duzo maja ?

 

[ Dodano: Czw Mar 18, 2010 4:28 pm ]

przecież ten lancernik jak by miał skrzydla to by sie chyba wzniósł w powietrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a huk jest jak w F16 przy starcie

 

A slyszales kiedys jakiegos? :twisted:

 

Tak, w Niemczech, w okolicach bazy Rammstein :lol:

 

[ Dodano: Czw Mar 18, 2010 6:24 pm ]

za duzo maja ?

 

wydaje mi sie, że troche podkoloryzowali te moce....aczkolwiek auta zapindalają nieziemsko, nic im nie ujmując..... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, w Niemczech, w okolicach bazy Rammstein :lol:

 

:shock: Blagam, nie oslabiaj mnie... skoro twierdzisz, ze nadlubane audi RS4 bylo tak glosne jak te F-16 co slyszales...to F-16 musialbyc conajwyzej takie:

:razz: :mrgreen:

 

No chyba, ze audi bylo prawie tak samo glosne... A prawie jak wiemy robi roznice :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

urdziGT napisał/a:

za duzo maja ?

 

 

wydaje mi sie, że troche podkoloryzowali te moce....aczkolwiek auta zapindalają nieziemsko, nic im nie ujmując.....

 

ta RS6 to spasla krowa jest wiec jaka by tam moc nie bylo to i tak ginie , ale ile by ten lancernik nie mial to szacun bo wciaga ta RS6 noskiem :cool: ( i fajnie polomieniami wali z zewnetrznego wastegate :cool: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbym miał takie evo to bym je: wzmocnił, ochudził, modyfikował skrzynie, napędy założył kompa z procedurą i podtrzymaniem

Jakbym miał taką RS6 to bym ją: wzmocnił dołożył subwofery, ps3, monitory, duże felgi, spilery, wygody.....

 

Wyjdzie ponad tona różnicy więc wynik wcale nie dziwi. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos wie co to jest za kobieta?

Magda Lukas, swoje w RSMP wyjeździła.

 

[ Dodano: Sob Mar 20, 2010 3:57 am ]

skończył się oes a ona dalej dyktuje

 

tjaaaaa, lepiej po mecie lotnej wbić się zbyt szybko w następny winkiel ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...