Skocz do zawartości

26 luty sobota w NMNP - specjalny trening na śniegu !


vert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 270
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No i ja wreszcie chciałbym podziękować za wspólną, bardzo udaną wspólną imprezę. W szczególności oczywiście Vertowi i wszystkim uczestnikom zwłaszcza ekipie łódżko-rawskiej i do następnego razu. Mam nadzieję, że śnieg jeszcze spadnie i Verciowi będzie się jeszcze chciało zorganizować coś na śniegu zanim przyjdzie lato :wink:

Nikon dzięki za filmik z moją imprezą lanosem (srebrna wolnossąca) jakby ktoś miał coś to poproszę info na PW albo na maila

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i ja napisze dwa zdania, bo co tu sie bardziej rozwodzić 8) .

 

Było jak zwykle zawodowo :!: , trasa, żarełko (kiełba jak zwykle do oporu i torcik na deser :twisted: ), towrzystwo. Generalnie super sobota :!: Vert & Norweg :arrow: dobra robota :!: Na poczatku trochę się wyślizgało i było lodowisko ale szybka zmiana trasy uratowała temat . Zrobiłem setkę imho całkiem szybkich kilometrów, o dziwo auto całe, nigdzie nie wypadłem, cały czas po trasie :shock: . No niespotykany fart z mojej strony :twisted: :wink:

 

Poza tym wielkie dzięki dla Doctora i Harvestera za użyczenie oleju, zakute 2.5 literka na pojeżdżawce lubi odrobinę wypić :twisted: , tylko prośba :arrow: nie stawiajcie mnie w kłopotliwej sytuacji i powiedzcie jakąś kwotę lub inne sposób na rozliczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i ja napisze dwa zdania, bo co tu sie bardziej rozwodzić 8) .

 

Było jak zwykle zawodowo :!: , trasa, żarełko (kiełba jak zwykle do oporu i torcik na deser :twisted: ), towrzystwo. Generalnie super sobota :!: Vert & Norweg :arrow: dobra robota :!: Na poczatku trochę się wyślizgało i było lodowisko ale szybka zmiana trasy uratowała temat . Zrobiłem setkę imho całkiem szybkich kilometrów, o dziwo auto całe, nigdzie nie wypadłem, cały czas po trasie :shock: . No niespotykany fart z mojej strony :twisted: :wink:

 

Poza tym wielkie dzięki dla Doctora i Harvestera za użyczenie oleju, zakute 2.5 literka na pojeżdżawce lubi odrobinę wypić :twisted: , tylko prośba :arrow: nie stawiajcie mnie w kłopotliwej sytuacji i powiedzcie jakąś kwotę lub inne sposób na rozliczenie

hmm mam propozycje żeby to załatwić w jedyny słuszny sposób czyli %%%% :P trza kiedyś zrobić po jakiejś upalance spota alkoholowego i już :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikon ty lepiej napisz jak ci mamy płacic za te twoje filmiki.bo my se gruchy trzepiemy z radochy ale na bulki by ci sie przydalo nie ?

 

 

Padłem czytając to co napisałeś, i moja Anie się z śmiechu popłakała. Z tobą się jakoś dogadam.

A tymczasem by nie było że nasz robota to taka łatwa i przyjemna:

b94e6241f742716am.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary nie pitol.siedzisz na mrozie,zapierniczasz po lotnisku wiec podaj chłopakom stawki i tyle.tak jak napisałem kazdy chce miec swój filmik dla potomnosci i jak wyda pare ziko to tylko bedzie zadowolony ze ma swój przejazd !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary nie pitol.siedzisz na mrozie,zapierniczasz po lotnisku wiec podaj chłopakom stawki i tyle.tak jak napisałem kazdy chce miec swój filmik dla potomnosci i jak wyda pare ziko to tylko bedzie zadowolony ze ma swój przejazd !

 

dobra dobra a na razie tu zobacz:

viewtopic.php?f=12&t=142271&view=unread#unread

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...