Skocz do zawartości

BOV HKS SSQV czy Cosmo Supersonic


plasma555

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

mam pytanie odnośnie dwóch różnych blow off'ów. Chciałbym na spróbowanie założyć taki wynalazek w swoim aucie. Mam ciśnienie 1.3bara więc wypada mi żeby było z mocną sprężyną i trzymało ciśnienie jak trzeba. Może być też głośny, nie przeszkadza mi to.

 

Który byście polecili ? W necie znalazłem HKS za 500zł, Cosmo za 200zł a może Properfekt też 200zł. Dobre są to ceny ? Wyglądają tak :

 

SSQV

14315658844.jpg

By plasma555 at 2011-01-29

 

1431565884.jpg

By plasma555 at 2011-01-29

 

14315658842.jpg

By plasma555 at 2011-01-29

 

14315658843.jpg

By plasma555 at 2011-01-29

 

Cosmo

 

1426351721.jpg

By plasma555 at 2011-01-29

 

14263517211.jpg

By plasma555 at 2011-01-29

 

Properfect:

 

1427340392.jpg

 

Czy obydwa potrzebują flanszę? Z tego co widzę to Cosmo jest dedykowany....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oskar, taki mam IC z tego co ktoś mi powiedział to może to być STI'03:

 

20100505437.jpg

By plasma555 at 2010-06-23

 

Co do zaczepu to też jestem ciekawy ...

 

-- 29 sty 2011, o 15:01 --

 

Zostaw serie :P

 

ale ja muszę zobaczyć jak to syczy ... poprostu ...........musze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupowanie uzywanego starego hks moze okazac sie ze kupujesz kupe zelastwa kilkaset pln powyzej ceny zlomu. Po co kombinowac jak za cene niewiele wieksza masz na Forge z niebieska sprezyna. Cosmo tez wyglada na to ze swoje przeszedl ma urwane mocowanie.

 

dokładnie, jak ja widzę HKS-a to mam dreszcze :evil: , plastikowe chińskie gówno , ładnie zapakowane i z łądnym dzwiekiem , z kawiorową nazwą, który częściej sie psuje, jak rumuńskie aro :wink: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cosmo nie jest uszkodzony. Ma porostu z jednej strony wycięcie zamiast otworu żeby łatwiej było go przykręcić. Poza tym zawór upustowy to lepiej kupić nowy, często się psują i rozszczelniają

 

też mi się wydawało że na stronie jest gdzieś to wcięcie .... jakby miał chłopak rachunek kiedy go kupił i nie miałby np. 15lat to można by się zastanowić.

 

dokładnie, jak ja widzę HKS-a to mam dreszcze :evil: , plastikowe chińskie gówno , ładnie zapakowane i z łądnym dzwiekiem , z kawiorową nazwą, który częściej sie psuje, jak rumuńskie aro :wink: :twisted:

 

 

hehehehe cóż za homeryckie porównanie :D ale coś w tym jest .... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mi się wydawało że na stronie jest gdzieś to wcięcie .... jakby miał chłopak rachunek kiedy go kupił i nie miałby np. 15lat to można by się zastanowić.

200zł to dobra cena za tego bova, a jakby siadła sprężyna lub tłoczek po jakimś czasie to wyślesz do Michała (gość który to produkuje) i za niewielką kasę ci zregeneruje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...