Skocz do zawartości

Rajdowe spekulacje - sezon 2006


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W czym problem?

 

1.Transport.

Dotrzyj tylko w okolice Gliwic, potem to już z górki pójdzie! :wink:

2.Brak kasy na nocleg, więc bardziej by mnie urządzała jazda na sobotę - jedzie ktoś z Kraka na samą sobotę ? :wink:

Mam parę namiarów na noclegi w samym centrum okolicy rajdu z których co roku korzystam za 25 - 30 PLN za osobę. I jest bardzo miło i porządnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo baaa. sie wybiera

Ale nie będziesz jechać czerwonym Lancerem który zaraz wydachuje? :wink:

 

baaaaardzo smieszne 8) udam ze mi sie zdawalo i wcale tego nie czytalam..tym razem jade jako typowy kibol..bedze wydzierac ryja..machac czym sie da.i nawet aparat mam zamiar zostawic w domu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę złośliwy :mrgreen: -> na Elmocie 2001 tak nie robiłaś ? :mrgreen:

 

2001....... to był rajd.......

Cały czas lało, cholernie zimno, fatalne warunki na trasie i suuuper widowisko....

mmmm..... dałem się ponieść wspomnieniom z czasów, kiedy to 5 wurców u nas jeździło.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często się ten Elmocik wspomina, jeden z moich lepszych rajdów. Chociaż Ziiiimno było masakiera Smile Ja szwędałem się wstedy po Rościszowie i mostki. Niewiem... może ktoś pamięta na mostkach w Rościszowie tłumy ludzi i bodajże dwóch kolesi (na pewno jeden :]) ubranych na biało. Przejeżdża Dytko i Panowie stojący za znakiem za którym próbowali się schować są na wpół błotniści. Niezła polewka wtedy była.

 

Mówi się, że niektóre panienki nie potrafią na rajd się ubrać odpowiednio a tutaj popatrz taki psikus :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szwędałem się wstedy po Rościszowie i mostki.

 

No, mostki są też niezłe. Nalepiej jak oes w kierunku do Rościszowa idzie i są na niezłym spadaniu. A szczególnie ostatni, na który wypada się ze znacznie szybszego lewego i trzeba się zhamować do prawego na mostek. Oj, nie raz tam się dzieło...... :)

 

walim jeszcze z "wewnetrznej"..wstrzasnietej..nie mieszanej

Hehe, bo potem to już i wymieszana i rozlana! :wink:

 

 

 

Czyli rozumiem robimy forumową oglądarę Elmota? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, mostki są też niezłe. Nalepiej jak oes w kierunku do Rościszowa idzie i są na niezłym spadaniu. A szczególnie ostatni, na który wypada się ze znacznie szybszego lewego i trzeba się zhamować do prawego na mostek. Oj, nie raz tam się dzieło...... :)

 

 

Pamiętam jak był ze mnie jeszcze Kajtek i na mostkach, na głazach siedziałem i testy Bubla w Polonezie Turbo dwudrzwiowym oglądałem. Pamiętam, że nikt nie potrafił mi wytłumaczyć dlaczego on tak cały czas kierownicą machał mimo, że jechał praktycznie na wprost :mrgreen: , za którymś zresztą razem nie zmieścił się w prawy i prawie do wąwozu się zsunął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos czuje że ten duet zapewni nam emocje w tym sezonie do ostatniego odcinka :wink:

 

To pewnie tak. Szkoda tylko, że Subaru w tym pojedynku nie tylko nie uczestniczy, ale nawet nie jest jego tłem..... :(

Na wczorajszych odcinkach najwyższa pozycja Piotrka to 10 miejsce, a Sarrazin'a 6.

To już jest klęska....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu wypadek i znowu pilot odszedl

 

Jak poinformowała jedna z agencji, podczas Rajdu Koryntu, będącego eliminacją rajdowych samochodowych mistrzostw Grecji, śmierć poniósł pilot Christos Douros.

31-letni zawodnik zmarł, kiedy samochód uderzył w drzewo, a jeden z jego konarów wbił się do wewnątrz przez szybę.

Kierowca nie poniósł żadnych obrażeń.

 

http://sport.onet.pl/1304229,wiadomosci.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...