Skocz do zawartości

Reparaturki tylnych błotników do geteka?


DeNavarro

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli ktoś potrzebuje reperaturek do GT-ka to podobny profil i przetłoczenie mają z peugota 405 :) ja takie wpasowałem bez większego problemu i jak na razie jest dobrze :D

 

 

ooo fajne info. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją kupiłem w firmie DELAM w Lublinie ale to firma z tego co wiem ogólnopolska

 

-- So lut 12, 2011 9:04 am --

 

Jeżeli ktoś potrzebuje reperaturek do GT-ka to podobny profil i przetłoczenie mają z peugota 405 :) ja takie wpasowałem bez większego problemu i jak na razie jest dobrze :D

 

 

Ja swoje kupiłem w firmie DELAM w Lublinie a z tego co wiem to firma ogólnopolska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z reperaturkami?rdza? no to spróbuj tego viewtopic.php?f=16&t=138980

 

Niestety, okazało się,że producent nie jest zainteresowany produkcją "zestawów naprawczych" tylnych błotników do gteka.

A kupno całej tylnej ćwiartki za 700zł to nieporozumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja taką mam wspawaną u siebie na prawym błotniku, wiadomo że cała nie pasuje, ale po wycięciu można ją bez większych problemów dopasować, chodzi głównie o to że posiada prawie identyczne przetłoczenie na rancie nadkola co w GT, a część przy drzwiach jest szersza od tego w imprezie tak że jest z czego ciąć, reszta w rękach blacharza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem na allegro człowieka, który sprzedaje nowe tylne błotniki do kombi i sedana imprezy przed 2000 r w cenie 450 zł. Błotnik jest bez tej dolnej części między drzwiami a kołem. a że raczej rdzewieje nam pod wlewem paliwa lub przy zderzaku więc nie wiem, czy nielepiej kupić już taki oryginalny element. :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może u jakichś Used Parts Dealer'ów :arrow: szrociarzy, importerów JDM, ewentualnie kolesi z alledrogo, którzy indywidualnie prują GC na części?

1200 za ćwiartkę nową to z jednej strony zrozumiała cena za kawiorową część :mrgreen: , z drugiej strony kosmos jakiś, jak się patrzy na poniższe aukcje:

 

http://allegro.pl/subaru-impreza-94r-cw ... ml#gallery

 

http://allegro.pl/subaru-impreza-gt-blo ... 06533.html

 

http://allegro.pl/cwiartka-blotnik-tyln ... 69478.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nabyłem reperaturkę od 405 i blacharz już działa ;)

 

Pochwal się jak wyszło a najlepiej jakieś fotki. Ja w poprzednim Subru pasowałem ze Scorpio , a górną częśc pod wlewem z Mondeo, ale na nic poszły wysiłki po roku czasu rudy wylazł ... Ale z chęcią obejrzę co wyjdzie ze skrzyżowania z 405 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
nabyłem reperaturkę od 405 i blacharz już działa ;)

 

Pochwal się jak wyszło a najlepiej jakieś fotki. Ja w poprzednim Subru pasowałem ze Scorpio , a górną częśc pod wlewem z Mondeo, ale na nic poszły wysiłki po roku czasu rudy wylazł ... Ale z chęcią obejrzę co wyjdzie ze skrzyżowania z 405 :)

 

Pochwalisz się? :wink: Niedługo tez mnie czeka malowanie i szukam czegoś co by dało rade wspawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz oddaje do zrobienia reperaturki, z tym, że mój blacharz od razu powiedział mi, że już to robił i najlepsze będą od civica VI w sedanie. U mnie jest o tyle prosto, że mam do zrobienia obie a więc mogą się nieznacznie różnić od oryginałów. Jak spytałem o tego lwa 405 to mówił, że to sprawdzi. Wie ktoś które są bardziej odpowiednie? Od peugeota, czy od civica?

 

P.S. Mam budę w sedanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/brunox-epoxy-podklad- ... 17698.html

Do brobnych napraw polecam BRUNOX'a - wiem, że zdania na jego temat są podzielone ale ja mam sprawdzone u siebie w poprzednim aucie - rude parchle odczyściłem i na to brunox, po wyschnięciu pedzelkiem nałozyłem lakier (zwykły spray motipa :) wytrzymało przeszło rok za mojej kadencji...

W ubiegłym roku w imprezie newralgiczne miejsca tylnych nadkoli też robiłem - od wewnątrz, nadkola odczyściłem do żywej blachy, na to brunox i potem bitex (nie śmiać mi się;)) wstępnie moge powiedzieć, że puki co jest ok, niedługo będę dokładniej zaglądał przy okazji robienia zawiasu to zdam relację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...