Skocz do zawartości

5 LUTY - SOBOTA w NMNP kolejna porcja odcinków śnieżnych !


vert

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy forumowicze Zapraszam na 5 lutego do Nowego Miasta nad Pilicą na zabawy na śniegu.

Mam nadzieję że zima nas zaskoczy ponownie do tego czasu i będzie można przygotować pare kilometrów zaktetasów :twisted:

 

Termin mam juz zaklepany więc startujemy z nowym wątkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
No to masz :twisted: :Fitnes i Bartezz. :x

 

Mogę za porcje ryżu pojezdzić na prawym :wink: ...jako obciążnik póki coś ważę. :mrgreen:

 

Aha... i ma być pierś z kurczaka na grill,ryż i warzywa,kawa..inaczej nie wpadnę :mrgreen::mrgreen:

 

 

to ja dokupie jeszcze flaszke co by Ci zimno nie bylo :mrgreen: oczywiscie jakas niskotłuszczową :mrgreen::mrgreen::mrgreen: i gorzka mietowa dla Verta :mrgreen:

 

jego mina na widok podejzdzajacego auta na start w ktorym owa butelka sie znaduje - bezcenne :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha... i ma być pierś z kurczaka na grill,ryż i warzywa,kawa..inaczej nie wpadnę :mrgreen::mrgreen:

 

Zawsze możesz sobie zamówić katering z Ossy. Całkiem blisko jest :lol::P

 

Mam mieć a nie zamawiać....takie proste zamówienie :mrgreen: ...sam se zamów :mrgreen::mrgreen::mrgreen: :wink:

 

-- 20 sty 2011, o 00:33 --

 

No to masz :twisted: :Fitnes i Bartezz. :x

 

Mogę za porcje ryżu pojezdzić na prawym :wink: ...jako obciążnik póki coś ważę. :mrgreen:

 

Aha... i ma być pierś z kurczaka na grill,ryż i warzywa,kawa..inaczej nie wpadnę :mrgreen::mrgreen:

 

 

to ja dokupie jeszcze flaszke co by Ci zimno nie bylo :mrgreen: oczywiscie jakas niskotłuszczową :mrgreen::mrgreen::mrgreen: i gorzka mietowa dla Verta :mrgreen:

 

jego mina na widok podejzdzajacego auta na start w ktorym owa butelka sie znaduje - bezcenne :mrgreen:

 

....trzeba trenować a nie duperele w głowie. :evil: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...