Jump to content

5 LUTY - SOBOTA w NMNP kolejna porcja odcinków śnieżnych !

vert
 Share

Recommended Posts

• Replies 138
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Harvester - Za hardkorowy "prawy" i tekst: "Przejechałem tak (80km/h 100m bokiem) bo akurat kamerzysta był blisko " :D

:shock: :shock: Nawet nie zarejestrowałem, że to powiedziałem :P:mrgreen: :wink:

Kupuj furę i następnym razem na własnych kółkach wbijaj :)

Zamer to dawaj te foty !! ; )

Póki co jedna na zachętę :P Twoja mina mówi wiele :twisted:

img2399i.jpg

EVO IV

img2428qp.jpg

Alex Clio Sport

img2485z.jpg

-- 7 lut 2011, o 13:09 --

No to jedziemy dalej. Kolejność przypadkowa :wink:

bialeevox.jpg

blobsti.jpg

bunio.jpg

czarneevoix.jpg

harvp.jpg

piotre30.jpg

rafcio78.jpg

sekator.jpg

stiffw.jpg

subru.jpg

tetersg.jpg

-- 7 lut 2011, o 13:13 --

tint.jpg

tomekm3.jpg

zamieszanie2.jpg

Ujęcia z aparatu przez pogodę niestety wyszły mocno nie ostre, także na chwilę obecną nic nie montujemy z tego, tylko czyste ujęcia przejazdów.

Natomiast materiał z kamery będzie naprawdę przyjemny dla oka :)

Tak, jak będę miał trochę czasu + materiał z drugiej kamery, to nie widzę problemu żeby zebrać ujęcia każdego auta z osobna i na prośbę będę umieszczał czy na rapidshare czy ftp, jak wolicie.

Tylko tak jak pisałem, materiał z drugiej kamery jest jakościowo zdecydowanie lepszy no i jest go więcej.

Również szykujemy się na 26-27 lutego w trochę bardziej zgranym i zorganizowanym gronie filmującym :)

Tak, jak będę miał trochę czasu + materiał z drugiej kamery, to nie widzę problemu żeby zebrać ujęcia każdego auta z osobna i na prośbę będę umieszczał czy na rapidshare czy ftp, jak wolicie.

Tylko tak jak pisałem, materiał z drugiej kamery jest jakościowo zdecydowanie lepszy no i jest go więcej.

Również szykujemy się na 26-27 lutego w trochę bardziej zgranym i zorganizowanym gronie filmującym :)

26-27 widzę będzie nas sporo

Sochar jeśli masz jakieś nagranie mojego Subaraczka to chętnie je zobacze, czy odkupie czy coś w tym rodzaju.

może być surówka, chętnie cos sobie poskładam, tymbardziej ze mam nagrania z kamerki na samochodzie zarówno z przodu jak i z tylu auta, a moze jaksa wymiana filmowa :-)

26-27 widzę będzie nas sporo

im więcej tym lepiej :)

Sochar jeśli masz jakieś nagranie mojego Subaraczka to chętnie je zobacze, czy odkupie czy coś w tym rodzaju.

może być surówka, chętnie cos sobie poskładam, tymbardziej ze mam nagrania z kamerki na samochodzie zarówno z przodu jak i z tylu auta, a moze jaksa wymiana filmowa

miliard się należy :P

Ujęć Twojego auta mam tyle co w linku, ale na drugiej kamerze tak jak pisałem jest zdecydowanie więcej.

A jak już będziemy montować to chętnie te onboardy bym przejrzał, zawsze większy wachlarz możliwości :)

Jeśli chcesz to mogę Ci wrzucić ujęcia z soboty w .rar