Skocz do zawartości

5 LUTY - SOBOTA w NMNP kolejna porcja odcinków śnieżnych !


vert

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy forumowicze Zapraszam na 5 lutego do Nowego Miasta nad Pilicą na zabawy na śniegu.

Mam nadzieję że zima nas zaskoczy ponownie do tego czasu i będzie można przygotować pare kilometrów zaktetasów :twisted:

 

Termin mam juz zaklepany więc startujemy z nowym wątkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to masz :twisted: :Fitnes i Bartezz. :x

 

Mogę za porcje ryżu pojezdzić na prawym :wink: ...jako obciążnik póki coś ważę. :mrgreen:

 

Aha... i ma być pierś z kurczaka na grill,ryż i warzywa,kawa..inaczej nie wpadnę :mrgreen::mrgreen:

 

 

to ja dokupie jeszcze flaszke co by Ci zimno nie bylo :mrgreen: oczywiscie jakas niskotłuszczową :mrgreen::mrgreen::mrgreen: i gorzka mietowa dla Verta :mrgreen:

 

jego mina na widok podejzdzajacego auta na start w ktorym owa butelka sie znaduje - bezcenne :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha... i ma być pierś z kurczaka na grill,ryż i warzywa,kawa..inaczej nie wpadnę :mrgreen::mrgreen:

 

Zawsze możesz sobie zamówić katering z Ossy. Całkiem blisko jest :lol::P

 

Mam mieć a nie zamawiać....takie proste zamówienie :mrgreen: ...sam se zamów :mrgreen::mrgreen::mrgreen: :wink:

 

-- 20 sty 2011, o 00:33 --

 

No to masz :twisted: :Fitnes i Bartezz. :x

 

Mogę za porcje ryżu pojezdzić na prawym :wink: ...jako obciążnik póki coś ważę. :mrgreen:

 

Aha... i ma być pierś z kurczaka na grill,ryż i warzywa,kawa..inaczej nie wpadnę :mrgreen::mrgreen:

 

 

to ja dokupie jeszcze flaszke co by Ci zimno nie bylo :mrgreen: oczywiscie jakas niskotłuszczową :mrgreen::mrgreen::mrgreen: i gorzka mietowa dla Verta :mrgreen:

 

jego mina na widok podejzdzajacego auta na start w ktorym owa butelka sie znaduje - bezcenne :mrgreen:

 

....trzeba trenować a nie duperele w głowie. :evil: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...