Skocz do zawartości

5 LUTY - SOBOTA w NMNP kolejna porcja odcinków śnieżnych !


vert

Rekomendowane odpowiedzi

vert, dziekuje za wrazenia

piotr, dziekuje za wskazowki

zamer, dziekuje za rady "tlumikowe" i z gory dziekuje za dokumentacje obecnosci i przejazdow

cybel, Rafcio78, zofx, dziekuje za mile spedzony czas

kolege, ktory 5h jezdzil ze mna na prawym, serdecznie pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zofx, ja ci dam "pan",nie wolno sobie tak dworować ze "starszego" ciut kolegi :mrgreen:

zamer, gdzieś w Rawie zniknąłeś,a radio mi się przestawiło na inny kana,pozdrówki i do następnego.

sekator, oj tam,oj tam,zaraz poratował,odkupiłeś 8)

vert, super jak zwykle imprezka,zrobiłem ok.200km,kiedy następna bo muszę dobić oponki :mrgreen:

Pozdrawiam całą łódzką ekipę i oczywiście Rawską również,a tak ogólnie to pozdrowienia dla wszystkich uczestników upalanka i do następnego spotkania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vert, śniegu nie ma ale też jest fajnie :mrgreen: było super, traska pierwsza klasa zawłaszcza pierwsza część - tam sie na prawde dużo działo. Kiełbaski prima sort.

Fukoszczak, Harv i Romek, dzięki za rady - mam nad czym popracować - zwłaszcza pozycja - Piotrek :wink:

Zamer - do usług - odwdzięczysz sie fotkami 8)

 

generalnie najeździlem sie w sam raz - nie przepałowałem za nadto - niestety pojawił sie temat sprzęgła i mojej pierdołowatości ale będziemy nad tym pracować.

 

Jako że nie chciało mi sie zmieniac kół to do Mogielnicy turlałem się 60km/h z nadzieją, że trafię tam myjkę, niestety nie było ale kożystając z postoju wygrzebałem 20kilo błota z tylnych kół i już mogłem nawet stówką jechać :D

No a na koniec zostawiłem koła i podnośnik pod klatką i poszedłem na chwilę do domu, po czym o kołach zapomniałem, pojechaliśmy do rodziców na obiad gdzie sobie przypomniałem o wszystkim. na szczęście historia z happy endem - nikt nie miał ochoty na pomarańczowe Speedline'y

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamer, gdzieś w Rawie zniknąłeś,a radio mi się przestawiło na inny kana,pozdrówki i do następnego.

 

No właśnie pożegnałem się grzecznie na radiu, ale nie odpowiedziałeś. :P A kręciłem na światłach Skierniewice. :wink:

 

Zamer - do usług - odwdzięczysz sie fotkami 8)

 

Jasne i filmikiem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vert - za organizację, jak zawsze świetnie szkoda ze nie co tydzień i za pół ceny :twisted::twisted::twisted:

subru - również, dzięki. mam nadzieję, że sie podobało dziś jako, że był to Twoj pierwszy raz w nmnp :-P

GÓRAL z lodzi oraz rotej - za pogaduchy!

cybel - serdeczne dziękowanie za prawy w sumie caly dzień dla mnie i dla kolegi ktory juz chyba sie przekonał o tym ze subaru > mistu :-D oczywiscie przy takim zasobie pienieznym :P

kurde no nie mogę tak do Ciebie po nicku to tak jakoś dziwnie :oops: ale będę się starał :mrgreen:

Harverster - za pomoc w zapięciu szelek :-D no i za prawy! ^^

 

było super i jedynie co mi zostało to żałować ze nie mogłem swoim bo trasa świetna no i warunki jak dla mnie idealne na naukę :|

 

i jeszcze 2:

 

86243609.jpg

26583938.jpg

133pv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tyle do napisania, że nie wiem od czego zacząć :P Obawiałem się jazdy po suchym i niepotrzebnie :arrow: wprawdzie śniegu nie było ale deszczyk i błotko zrobiły robotę :twisted:

vert, jeszcze raz wielkie dzięki za super imprezę :arrow: Fajna próba, wymagająca techniki, a nie tylko wciśnięcia gazu do oporu, wyjeździłem się za wszystkie czasy, zrobiłem ok. 160 km :shock: :!:

Dziękuję mojemu imiennikowi za instruktarz :!:

cybel dzięki za kilkanaście kółek na prawym :arrow: klasyk idziej jak wściekły, jeszcze czuję się wgnieciony w fotel :wink: No i co tu dużo mówić - nieźle ogarniasz :idea:

zofx i zamer :arrow: dziękuję z góry za zdjęcia, a tak w ogóle to PW.

Góral żałuj, że pojechałeś. Moje opony ocalały :P

Dzięki całej łódzkiej grupie za towarzystwo :!:

No i przepraszam wszystkie wściekłe Evo, które blokowałem na pasie startowym na początku pojeżdżawki, ale ja się dopiero uczę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze wiecie co to za ekipa krecila kamerka ?? bedzie jakis montaz ?

 

kilka krotkich ujec udalo sie nakrecic w wolnej chwili :

 

Alex clio sport http://www.youtube.com/watch?v=sb721vn6Ycw

Tomek M3

buni evo

czarne Evo IX http://www.youtube.com/watch?v=tigZVmvvIRA

Clio sport http://www.youtube.com/watch?v=LheuRvRA9a8

http://www.youtube.com/watch?v=gXzEp4w7-4U

 

subaru GT http://www.youtube.com/watch?v=PGKmxV-4i24

subaru STI http://www.youtube.com/watch?v=h6h38McoqjM

 

biale Evo X http://www.youtube.com/watch?v=NhGkwxegFCg

bordowe Evo X http://www.youtube.com/watch?v=Dsb9swIJJOY

 

pozdr

buni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi wreszcie przebrać trochę i wrzucić filmiki na youtuba. Nie mam tylko nagranych buniego, km/h i białej EVOX oraz EVO IV. Ale mam fotki z Wami. Wrzucę je może wieczorem, bo się rozchorowałem i nie mam trochę siły.

Sorry za jakość, ale sami wiecie jakie były warunki. Wiatr łeb urywał, zacinał też deszcz...

Do rzeczy.

 

Próbny przejazd:

 

Kolejność alfabetyczna :wink: :

Alex Clio Sport :arrow:

Cichy STI N :arrow:

cybel GT :arrow:

HARVESTER Testament :arrow:

lukki EVO X :arrow:

Piotr BMW E30 :arrow:

Rafcio78 Impreza RS :arrow:

Sekator 205 GTI :arrow:

STIFF Turbantyk :arrow:

subru Forester XT :arrow:

tint 206 Rally :arrow:

zamieszanie GT :arrow:

Tomek M3 :arrow:

 

2 auta, których kierowców nie znam:

Clio klatka :arrow:

Peugeot 106 :arrow:

 

I na koniec Vert okazywał radość :arrow:

 

-- 6 lut 2011, o 13:50 --

 

Fotki statyczne czyli wydumki autora czyli moje.

 

Z rana organizatorzy i goście byli na wpół przytomni :P

nawpprzytomni.jpg

 

Jest Subaru - jest Impreza :wink:

jestsubarujestimpreza.jpg

 

Można by z Niego jeść :mrgreen:

monabyzniegoje.jpg

 

Jaki sweet kolorek :P

sweetfocia.jpg

 

OOO korek się zrobił :lol:

korekj.jpg

 

straty w sprzęcie też były. Harvester miał pecha i załatwił w ten sposób aż 2 opony :roll:

stratywsprzcie.jpg

 

Fajnie wyszło, nie? :wink:

inwencjatwrcza.jpg

 

Chyba im było za gorąco :lol:

scenam.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W imieniu ekipy filmującej dziękuję za to że się wykazaliście i daliście możliwość złapania kilku'dziesięciu ciekawych ujęć ;)

 

Materiał będzie, musimy zgrać ok 60-pare gb (hd).

Potem posklejamy, dopieścimy i umieścimy ;)

Dajcie nam tylko trochę czasu.

 

Zajawkę z aparatu wrzucę może dzisiaj :twisted:

 

Stiff dzięki za prawy.

Harvester team wiadomo jak zawsze za całokształt. :)

 

Mimo tego całego deszczu i wiatru, ja bawiłem się doskonale.

 

pzdr.

 

Eero team

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było "MEGA" ! :) Dzięki wszystkim za wspólnie spędzony czas ! :)

 

Zofx - za pozytywne "zrycie czapki" marką subaru ; )

Subru - za wspólnie spędzony czas ; )

Sekator - za miła konwersacje na temat GTI : )

Cybel - Za pół dnia jazdy na prawym !! Niesamowite przeżycie :)

Harvester - Za hardkorowy "prawy" i tekst: "Przejechałem tak (80km/h 100m bokiem) bo akurat kamerzysta był blisko " :D

 

Biorę się ostro do pracy i gromadzę PLNy na imprezę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy ! strasznie dziekuje ze przyjechaliscie ! myslalem ze tym razem bedzie pusto....a tu taka wspaniała niespodzianka jak Wy !

Niestety śniegu nie było ale...uważam ze jak jest snieg to straty w sprzecie są duuuuzo wieksze czasem jak pourywane zderzaki,nadkola,powgniatane od band drzwi...no ale jak kto woli.

 

trasy w lesie nie puscilismy dla wszystkich bo...jest niebezpieczna dla aut bez klatek.

 

Harvester niestety odkrył jakis koszmarny kawał metalu (kawałek starego ruskiego samolotu chyba...)no i teraz będziemy to oznaczać.opony dostanie od nas w prezencie za to, więc jakos to chyba przezyje nasz młody kozak :)

 

mam nadzieję ze uda nam się zamknąć sezon zimowy wkrótce.next week jedziemy rajd lotos w ramach trningu no a po tym...działamy w NMNP.

 

Zdjęcia i profi filmy to ekipa nam znana więc jak ktoś coś chce niech daje znaka.

 

 

DZIEKI jeszcze raz,

vert&Norveg

 

ps. Specjalne podziękowania dla : fuxiego (instruktarz),michała nowosiadło (instruktarz), Kaji ,Buniego,i Opała !! (marketing) :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vert, zapomniałem wcześniej napisać. Dzięki za możliwość puszczania aut, wczułem się w rolę :P

 

BTW. Ale i tak mistrzami dla mnie byli goście z tej Calibry co palili laczka. :lol:

No i ten przygłup co przyjechał Passatem z dzieciakiem i wjechał prosto na płytę lotniska... :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vert, zapomniałem wcześniej napisać. Dzięki za możliwość puszczania aut, wczułem się w rolę :P

 

BTW. Ale i tak mistrzami dla mnie byli goście z tej Calibry co palili laczka. :lol:

No i ten przygłup co przyjechał Passatem z dzieciakiem i wjechał prosto na płytę lotniska... :shock:

 

no kalibra byla bajka ! jak kolesia z kalibry przewiózł buni to sie koles zesrał :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam kilka filmików z kamerki ze środka jak i z zewnątrz, jesli ktoś potrzebuje do montaży klipu to chętnie udostępnie , jakość HD. Poniżej jeden przejazd i widowiskowy start w wykonaniu organizatora :-).

 

http://www.youtube.com/watch?v=S7VuL7Iy7x4

 

p.s.

Jesli ktoś ma nagrania lub zdjęcia mojego SUBARAKA to chętnie zobacze :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...