Skocz do zawartości

5 LUTY - SOBOTA w NMNP kolejna porcja odcinków śnieżnych !


vert

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 138
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

STIFF, mogę nieśmiało liczyć na prawy ??? :oops: :wink:

 

 

zamieszanie, ogólnie to przed chwilą padał śnieg. Ale jest cały czas na plusie. A wieczorem ma padać deszcz. Więc ja bym się na bandy śnieżne nie nastawiał :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamieszanie, nowa turbinka taka co ladnie pompuje i wcześnie wstaje a do tego jest cała i nie popękana więc nie puszcza bokiem. Do tego ogarnięty został czyjnik stuków i parę diwajsów więc komp sie nie wiesza. Ładuje 1.15 a w piku nawet 1.3 i idzie jak wściekły. Robote odwalili Fantastyczni.

zamer, spox. Generalnie musze Verta posadzić na prawy albo kogoś kto wie jak sie tym sprawnie poruszać i mi popodpowiada ale trochę się też trafi czasu to i ciebie postraszę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na bandy nie ma co liczyć ale na sliskosc kontrolowana na pewno.

częsć jadalno kawowa ustawimy w hangarze co by w razie czego na łeb nam nie padało.

 

odcinek chcę ustawić technuczny bardziej niż szybki ale inny niz ostatnio.zabaczymay jak wyjdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Harwester STI

2. Piotr BMW 30

3. Adam. evo 9

4. 5 eX - o ile będę na chodzie

5. lukki

6. Rafcio78 Impreza N/A

7.

8. teters - clio

9. Kameleon STI - może będę i ja - tym razem niestety na 80 % ale liczę, że będę

10. cichy STI

11.tint Peugeot 206 XS

12. 2X106, Golf i e30, i coś może jeszcze niezależnie od pogody

13. Pichet

 

mam nadzieje, ze za duzo sniegu dzis juz nie stopnieje. "zimowki" chyba beda ok

 

niestety musze odpuscic - sprawy rodzinne, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Boluś coś nie masz szczęścia w tym sezonie, 3 impreza i drugi raz wiosna w tej Norwegii i Szwecji :mrgreen:

Chociaz byłem w grudniu EVO jak było bardzo dużo śniegu i w styczniu C-TypeR jak była wiosna i nie widzę róznicy w ilości przyjemności :mrgreen::mrgreen:

Tylko w C-TypeR 4 zimówki zeszły do poziomu śmieciowatej letniej gumy :lol:

 

 

pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z zimówek zrobiły się slicki ale jak się rozkręciłem po kilku kółkach to jeździło się już elegancko, przejechane 110km :-)

 

dobrze, że w porę zabrałem swojego dziadka bo już chyba miał dość katowania, w drodze powrotnej poluzował wszystkie śruby w przednich kołach i całe szczęście, że zatrzymałem się na stacji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki. fajnie bylo. najpierw sucho :shock: snieg poprostu wyparował , pozniej troche pokropil deszcz i zrobilo sie slisko.

auta nie za duzo... wiec mozna sie bylo wyjezdzic do oporu ... czyli tak jak lubimy :wink:

 

kielbaski pierwsza klasa 8)

 

podrawiam

buni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla organizatora 3 * TAK, wreszcie mogłem sobie porządnie polatać i przetestowac auto jak i siebie :-).

 

p.s. droga przez las jak i między bunkrami bardzo KLAWA :-)

 

Pozdrawiam i czekam na kolejne takie imprezy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wielkie dzięki dla verta i Bartka za świetną organizacje i atmosferę.

2. Dzięki dla ekipy łódzkiej czyli cybel, Rafcio78, kolegi z Forka XT za konwój w drodze powrotnej.

3. Dzięki dla STIFFa za prawy.

 

Trochę fotek zrobiłem, ale przez ten wiatr i siąpiący deszcz sporo jest rozmazanych. Ale coś tam wybiorę i wrzucę jeszcze dzisiaj albo jutro na Picassę. Jak się coś komuś spodoba to wtedy pisać na PW. Przyślę Wam w większej rozdzielczości.

 

Podobnie jest z filmami. W tle słychać prawie sam wiatr. Przykro mi. Ale coś tam przynajmniej będziecie mogli pooglądać.

 

-- 5 lut 2011, o 19:23 --

 

Pierwszy filmik:

HARVESTER :arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...