Jump to content

5 LUTY - SOBOTA w NMNP kolejna porcja odcinków śnieżnych !

vert
 Share

Recommended Posts

• Replies 138
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

STIFF, mogę nieśmiało liczyć na prawy ??? :oops: :wink:

zamieszanie, ogólnie to przed chwilą padał śnieg. Ale jest cały czas na plusie. A wieczorem ma padać deszcz. Więc ja bym się na bandy śnieżne nie nastawiał :roll:

zamieszanie, nowa turbinka taka co ladnie pompuje i wcześnie wstaje a do tego jest cała i nie popękana więc nie puszcza bokiem. Do tego ogarnięty został czyjnik stuków i parę diwajsów więc komp sie nie wiesza. Ładuje 1.15 a w piku nawet 1.3 i idzie jak wściekły. Robote odwalili Fantastyczni.

zamer, spox. Generalnie musze Verta posadzić na prawy albo kogoś kto wie jak sie tym sprawnie poruszać i mi popodpowiada ale trochę się też trafi czasu to i ciebie postraszę :mrgreen:

No na bandy nie ma co liczyć ale na sliskosc kontrolowana na pewno.

częsć jadalno kawowa ustawimy w hangarze co by w razie czego na łeb nam nie padało.

odcinek chcę ustawić technuczny bardziej niż szybki ale inny niz ostatnio.zabaczymay jak wyjdzie :)

1. Harwester STI

2. Piotr BMW 30

3. Adam. evo 9

4. 5 eX - o ile będę na chodzie

5. lukki

6. Rafcio78 Impreza N/A

7.

8. teters - clio

9. Kameleon STI - może będę i ja - tym razem niestety na 80 % ale liczę, że będę

10. cichy STI

11.tint Peugeot 206 XS

12. 2X106, Golf i e30, i coś może jeszcze niezależnie od pogody

13. Pichet

mam nadzieje, ze za duzo sniegu dzis juz nie stopnieje. "zimowki" chyba beda ok

niestety musze odpuscic - sprawy rodzinne, pozdrawiam

mi niestety się nie uda... Fura stoi z drobnym problemem (mam nadzieje, że drobnym)... Chyba, że się okażę jutro, że można startować... :)

a szkoda vert bo chciałem pogadać tak niezobowiązująco i nie przez telefon...

Oj Boluś coś nie masz szczęścia w tym sezonie, 3 impreza i drugi raz wiosna w tej Norwegii i Szwecji :mrgreen:

Chociaz byłem w grudniu EVO jak było bardzo dużo śniegu i w styczniu C-TypeR jak była wiosna i nie widzę róznicy w ilości przyjemności :mrgreen::mrgreen:

Tylko w C-TypeR 4 zimówki zeszły do poziomu śmieciowatej letniej gumy :lol:

pozdrawiam

Krzysiek

z zimówek zrobiły się slicki ale jak się rozkręciłem po kilku kółkach to jeździło się już elegancko, przejechane 110km :-)

dobrze, że w porę zabrałem swojego dziadka bo już chyba miał dość katowania, w drodze powrotnej poluzował wszystkie śruby w przednich kołach i całe szczęście, że zatrzymałem się na stacji :D

Vert - mega pojezdzawka, super ustawiona trasa - można było się wyjeździć, sporo nauczyć i wyszaleć za wszystkie czasy.

Dzieki wielkie!

Widziałem, że były robione foty i filmy - wrzucicie do sieci?

dzieki. fajnie bylo. najpierw sucho :shock: snieg poprostu wyparował , pozniej troche pokropil deszcz i zrobilo sie slisko.

auta nie za duzo... wiec mozna sie bylo wyjezdzic do oporu ... czyli tak jak lubimy :wink:

kielbaski pierwsza klasa 8)

podrawiam

buni

Dla organizatora 3 * TAK, wreszcie mogłem sobie porządnie polatać i przetestowac auto jak i siebie :-).

p.s. droga przez las jak i między bunkrami bardzo KLAWA :-)

Pozdrawiam i czekam na kolejne takie imprezy

1. Wielkie dzięki dla verta i Bartka za świetną organizacje i atmosferę.

2. Dzięki dla ekipy łódzkiej czyli cybel, Rafcio78, kolegi z Forka XT za konwój w drodze powrotnej.

3. Dzięki dla STIFFa za prawy.

Trochę fotek zrobiłem, ale przez ten wiatr i siąpiący deszcz sporo jest rozmazanych. Ale coś tam wybiorę i wrzucę jeszcze dzisiaj albo jutro na Picassę. Jak się coś komuś spodoba to wtedy pisać na PW. Przyślę Wam w większej rozdzielczości.

Podobnie jest z filmami. W tle słychać prawie sam wiatr. Przykro mi. Ale coś tam przynajmniej będziecie mogli pooglądać.

-- 5 lut 2011, o 19:23 --

Pierwszy filmik:

HARVESTER :arrow: