Skocz do zawartości

Subaru zaprezentuje coupe RWD


Kuba

Rekomendowane odpowiedzi

Elmo - z Oplem i duszą to grubo pojechałeś :mrgreen: No chyba, że Calibra - ma krótko ostrzyżoną duszę z grubym karczychem ozdobionym łańcuchem-krowiakiem z tombaku.

 

Stereotyp...

Z Subaru może być dokładnie tak samo za 3 -4 lata , już w jakimś temacie można było doczytać na tym forum, że coraz młodsi ludzie kupują GT albo WRX itd.

Kwestia ceny auta i tyle.

Jak kupowałem swoja pierwszą Calibrę to jej cena wynosiła + - tyle co teraz Impreza GT ze starszych roczników.

Sorry za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 89
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Alfy Romeo,... i tam każdy będzie twierdził, że tylko i wyłącznie "nasza" marka ma duszę

no musi coś mieć w środku, bo jak wytłumaczyć te codzienne poranne awarie i spotkania wszystkich właścicieli na porannej kawce w serwisie. Przypadek to chyba nie jest :mrgreen:

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no musi coś mieć w środku, bo jak wytłumaczyć te codzienne poranne awarie i spotkania wszystkich właścicieli na porannej kawce w serwisie. Przypadek to chyba nie jest :mrgreen:

 

coś w tym jest :D

 

 

a wracając do temu w necie są filmiki poprzerabianych subaru na RWD :) widziałem takiego forka nawet :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele osób chętnie przyjęłoby oszczędne Subaru mogące konkurować np. ze Skodą Fabią.

Justy raczej za małe, ale relatywnie oszczędne. Tyle, że to nie jest "prawdziwe" Subaru.

Wlasnie, ja bym sie nie obrazil (co prawda i tak mnie nie stac, ale jakby bylo, to bym takie kupil :P) na Subaru wielkosci Fabii, Fiesty, 207, Clio. Oczywiscie z pelnoprawnym napedem czterołapnym i silnikiem np. 1.6 turbo :) Taki konkurent Clio Sport, Mini Cooper S, tylko ze mialby wreszcie 4x4! To by bylo cos...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły argument

To jest wyraz emocji i nie ma w tym żadnych argumentów! Na zasadzie: "dlaczego ugotowałaś makaron w czterech garnkach? BO TAK!" :mrgreen:

 

Fajne RWD - czemu nie. I to jeszcze cabrio .

Gdybyś potrzebował to są już takie gejowozy! MX5?!

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to nie tak ze to bardziej nowa Celika niz jakiekolwiek subaru?

Na forum nasioc, osoba ktora reprezentuje Subaru of Ameruca (pod nickiem SOA Blog) napisala:

 

But it's our car underneath, our engine.. our chassis.

 

w temacie o tym samochodzie.

 

http://forums.nasioc.com/forums/showpos ... stcount=89

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to nie tak ze to bardziej nowa Celika niz jakiekolwiek subaru?

Na forum nasioc, osoba ktora reprezentuje Subaru of Ameruca (pod nickiem SOA Blog) napisala:

 

But it's our car underneath, our engine.. our chassis.

 

w temacie o tym samochodzie.

 

http://forums.nasioc.com/forums/showpos ... stcount=89

 

To jest jasne, to byla mikro dywagacja odnosnie grupy docelowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, fajne RWD cabrio na lato to naprawdę super sprawa. I to jeszcze spod znaku Plejad, a więc z definicji fajniejsze, niż np. wspomniane MX5.

 

O tym, że to "gejowóz" powiedzą raczej ci, którzy nigdy latem nie mieli okazji przejechać się z fajną dupą szybkim kabrioletem :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Subaru religią było gdy jeszcze tego auta nie miałem i rozpatrywałem je tylko w formie mniej lub bardziej odległego marzenia.

Ale po dwuletnim kontakcie z GTkiem (bo GL mnie tego jeszcze nie nauczył) oraz kontakcie z Subarakami klientów zauważyłem takie zwyczajne wady tych samochodów. Wady które są i w Mercedesach i w Alfach i w innych samochodach.

To Subaru oprócz spalania ma jakieś wady? :shock: Cały mój światopogląd właśnie runął...

 

Odnośnie samego auta, to mam wrażenie, że osoby "na górze" FHI nagle obudziły się i postanowiły odciąć dla siebie większy kawałek tortu, zwany sprzedażą aut. W sumie nie mam nic przeciwko temu pod warunkiem, że ich dotychczasowe modele zachowają swoją duszę. A samo coupe ładne (chodź to tylko rendery, ciekawe jak będzie się na żywo prezentowało), ale za bardzo podobne do Nissana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ten samochod bedzie zrobiony dobrze, to bedzie lzejszy od wersji AWD i bedzie mial silnik umieszczony za przednia osia, czyli rozklad masy i jej umieszczenie bedzie lepsze. To prawie jak samochod z silnikiem umieszczonym centralnie (tylko przed kierowca). Do tego lzejszy samochod jest tanszy w utrzymaniu, hamulce, kola, opony moga byc mniejszych rozmiarow i sie wolniej zuzywaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...