Jump to content

Subaru zaprezentuje coupe RWD

Kuba

Recommended Posts

http://www.fhi.co.jp/english/contents/pdf_en_67461.pdf

A Subaru rear-wheel drive sports car is currently under joint development as part of the business alliance

with Toyota Motor Corporation. Based on an all-new platform, the vehicle will offer Subaru’s distinctive

trademark and core technology: the “Horizontally-Opposed Subaru Boxer engine”. The concept embodies

Subaru’s established know-how in manufacturing boxer-powered passenger cars; it shows how Subaru

proposes to integrate this expertise into a rear-wheel drive car to offer a new and highly enjoyable,

Subaru-like driving experience. The technology concept will demonstrate how the all-new car platform

makes full use of Subaru’s engineering and Boxer technology.

• Replies 89
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

NIE!

Niezły argument :wink:

Dla mnie nie ma problemu jeśi te RWD zostanie potraktowane jako rozszerzenie oferty. Jeśli natomiast będzie to model oferowany "kosztem" któregoś z już istniejących modeli to podpisuję się pod argumentem Dyzia.

Na dzisiejszym rynku motoryzacyjnym producenci muszą być elastyczni. Spójrzcie na takie BMW. Ma w ofercie każdy typ napędu (FWD mam na myśli Mini, niedługo zapewne BMW 1), milion silników, milion typów karoserii itp. Co za tym idzie - mają dużą sprzedaż.

I w gruncie rzeczy każdemu producentowi zależy na tym samym... na zwiększeniu sprzedaży/zysków. Nie ma co się zawczasu obrażać... IMO RWD z silnikiem od STI może być baaaardzo fają zabaweczką :twisted:

pablonas, psychofani zaraz powiedzą że to że producent ma milion silników,karoserii etc do wyboru to nic dobrego, bo to masówka i zabija ducha indywidualizmu Subaru ;)

W końcu po coś ci psychofani są, nie? :P

IMO lepiej mieć producenta którego oferta to w 95% masówka ale 5 procent to świetne auta z pazurem niż producenta który jest ciągle pod kreską, robi auta coraz gorsze, półśrodkami, a na końcu kupują go Chińczycy i po "obiekcie marzeń" zostaje tylko wspomnienie :?

IMO lepiej mieć producenta którego oferta to w 95% masówka ale 5 procent to świetne auta z pazurem niż producenta który jest ciągle pod kreską, robi auta coraz gorsze, półśrodkami

A nie ma nic pomiędzy? :roll: Na każdym rynku są nisze zapełniane przez mniejszych, ale przez to charakterystycznych producentów i tak odbierałem do tej pory Subaru.

Szczerze nie chcę, aby Subaru stało się drugim VW, BMW czy Toyotą :idea:

pablonas, psychofani zaraz powiedzą że to że producent ma milion silników,karoserii etc do wyboru to nic dobrego, bo to masówka i zabija ducha indywidualizmu Subaru ;)

To, że producent ma milion silników, karoserii itp. do wyboru to nic dobrego, bo to masówka i zabija ducha indywidualizmu Subaru.

Nie wierzę, Moderato nam zfiksował kompletnie :shock: :!:

Nie w tym rzecz.

Idź na forum Mercedesa, Alfy Romeo, Audi, Hondy, kurde nawet Opla Vectry i tam każdy będzie twierdził, że tylko i wyłącznie "nasza" marka ma duszę. Reszta nie.

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia :)

Dla mnie Subaru religią było gdy jeszcze tego auta nie miałem i rozpatrywałem je tylko w formie mniej lub bardziej odległego marzenia.

Ale po dwuletnim kontakcie z GTkiem (bo GL mnie tego jeszcze nie nauczył) oraz kontakcie z Subarakami klientów zauważyłem takie zwyczajne wady tych samochodów. Wady które są i w Mercedesach i w Alfach i w innych samochodach.

Nie przeczę, że Subaru to fantastyczne auta. Ale widząc ich wady coraz mi trudniej traktować te auta jako świętość :P

Nie przeczę, że Subaru to fantastyczne auta. Ale widząc ich wady coraz mi trudniej traktować te auta jako świętość

Plączesz się w zeznianiach, i w ogóle widać z twarzy, że winny jesteś, o proszę:

file.php?avatar=1300_1271877637.jpg