Skocz do zawartości

Ankieta - Co sądzimy o oFf topicach?


Azrael

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy forumowicze. Wczoraj przejrzałem dokłądnie ostatnie posty zobacyzłem że bardzo mało z nich miało cos wspólnego z Subaru czy motoryzacją i był to trend utrzymujący sie od dawna i stwierdziłęm że trzeba by to troszeczkę przyhamować. Spotkało się to jednak z dośc nieprzyjemnymi protestami, więc prosbyłbym o opinie na przyszłość jak postępować w takich sprawach żeby wszycy byli zadowoleni, piszczie w odpowiedziach i odpowadajcie na ankietę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mysle, ze bedziemy bic po lapkach tych co z OT za duzo korzystaja :wink:

 

Tak powaznie to nie ma mozliwosci sterowania Forum - zadnym. Kazde forum to inny klimat, chociaz czesto ci sami ludzie to jednak tutaj jest cos co odroznia go od innych. Nie wiem co to jest... moze Szanowna Dyrekcja udzielajac sie na Forum tworzy ten klimat, moze to marka tak motywuje, a moze poprostu to sami Forumowicze dobrali sie tak ciekawie, ze jest milusio ? 8)

 

Tak czy inaczej - bedziemy sie jako Moderatorzy mieszac w Wasze... nasze zycie na forum i bic jednak po lapkach jak bedzie wiecej "kolo" jak "o" Subaru :wink: :twisted:

 

PS:

Kto napisal "Moderator musi odejść" ?? :twisted: Przyznac sie no - niedobry ty...ty... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Off topic byc dobry bo utrzymywac forum, w swiat Subaru nie wiele sie dziac a przynajmniej nie tak wiele zeby powiedzmy z 15-20 osoba udzielajaca sie miec o czym pisac dzien po dzien, wiec off topic byc dobry bo utrzymywac czlowiek na forum, off topic byc tez zly bo off topic zabijac Subaru i motoryzacja topic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Off Topiki to skandal. Zabieraja nam, zatwradzialym forumowiczom i milosnikom tej ślachetnej marki możliwość skupienia się na sprawach ważnych, robia z tego forum poemat dygresyjny, jakiegos Beniowskiego niepotrzebnie najnormalniej. Jak ta ludnosc bezczelna smie w ogole poruszac tematy niezwiazane z olejem samochodym przechodzonym, starymi wachaczami, trubina zapetlona osiem razy, zdjeciami z rajdow ale jedynie robionymi od strony podwozia, kolorami tapicerki, predkoscia przed radarem i po radarze, chwaleniem sie wlasnymi maszynami, podziwianiem cudzych, pluciem na inne marki, cena paliwa w Pultusku oraz w Pile, i w Supraslu.

Osoby ktore probuja cokolwiek napisac nie na temat, i tu prosze jadnak zalaczyc liste dozwolonych tematow, zeby nie bylo ze nie ten, to te osoby, NIBY OSOBY, bo to sa przeciez podosoby, nieprawdziwi ludzie, mordercy forum prawdziwego, to te osoby nalezy w trybie natychmiastowym usunac, zablokowac im odstep i dostep i podstep, wyslac im wirusy, niech im sie komputery zablokuja, zapala, rozpadna,

Podaje z pamieci skrocona liste osobnikow i osobniczek do natychmiastowego usuniecia:

Moniq - ja za plec usunac mi tu zaraz w ogole

Mister Waldemar

arno

Smiechu

Thanju bo pisal o rowerach bezczelny ( plus wszystkich co w temacie bagaznik dachowy choc litere wwalili)

Dyrekcje, bo tez pisala o wakacjach Waldemara Pana

Korsarz bo wrocil i pisze o wodzie i to po Rusku a nie o asfaldzie i to po POLSKU! Bo to nasze Polske forum JEST!

Poza tym Azrael bo napisal tego posta, ktory nie jest o motoryzacji ani troche a o jakims durnym off topicu.

Flipper za to samo.

A reszte czlonkow tego forum zdziesiatkowac wedle uznaniA DLA PRZYKLADU, NIECH SE NIE MYSLA. ZE TU JAKAS ZABAWA MOZE MIEC MIEJSCE.

 

I TO ZARAZ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O asfaltach pisać nie będę, bo o rasizm mógłbym zostać posądzony.

A kto o panienkach (czyt: paniach, dziewczętach, harbinach, nałoznicach etc - wybór wolny) niechętnie czyta, czy też nikchętnie z takowymi rozmawia, temu pomóc już trudno. Zamiast serca pompa paliwa, zamiast mięśni silniki elektryczne, a zamiast mózgu ECU jakie .... Że oo czym innym - przez obecność Pań na forum - ze wstydu nie wspomnę.

Motoryzacyjnym fundamentalistom : NIE

Politycznym fundamentalistom : nie

Ogólnie fundamentom : nie .... tzn, no,... chyba się zagalopowałem.

Trochę finezji, poezji i daglezji ( :?: ) Panie do pobytu na tym forum szlachetnym zachęci. I drobnymi krokami do zrozumienia naszych wspólnych fascynacji gwiazdozbiorem jedynym w ziemskim ucieleśnieniu przekona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

THANJU , Ja cie jak raz ostrzegam, to jest osiemnaste powazne ostrzezenie, ze zaden Arnold. Ja jestem nie silowy, nie mam nadmuchanych ramion i slaskiej talii.

Jestem w wieku przedemerytalnym, stad wzrok gania za pannami, a dusza jeczy i typy typu Arnie sa mi obce klasowo.

Ja mam Arno w dowodzie w pisane gdzie nalezy w jednej rubryce. I koniec piesni.

Tak se wymyslil ojciec rodzony.

Nie obbrazac Than Ju ROBOTNIKA bo weżykiem pojadziem kochany, wężykiem, a wtedy Beta Boys Cie kochany dopadna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O gwiazdach z pannami rozmawiać się przystoi !

A konstelacje, konfiguracje, pozycje i degustacje to już dalszy znajomości etap, którego na Forum zrealizować nijak się nie da.

A Byków w pisaninie tutejszej i tak mnóstwo, więc ja o Plejadach chętniej rozmawiac będę (jak która do mnie napisze :wink: ). Bo to i politycznie i romantycznie, a nie jak o bydlęciach jakowych cynicznie i populistycznie.

I Ledy jako przykładu z bykiem skojarzenia niechaj nikt tu nie przytacza, bo zanim się pierzaste takowe do naga rozbierze, to i ręce zabolą i ochota odejdzie.

 

Korsarz (doświadczony)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za!!!!! Banicja dla wszystkich off topiciarzy!!! Mundurki do szkół, kartki do sklepów i codzienna wspólna gimnastyka na skwerach przy pomnikach przodowników!!!!

Wygnać wszystkich poddjudzaczy i mącicieli!!!

Żadnych Hyde Parków na naszym szacownym forum nie będzie!!! jak ktoś chce park to jest na rogu Kościuszki, przy rądzie "Słonecznym" a hyde to powinien każdy kto zamęt i nieporządek wprowadza w nasze poukładane, dystyngowane grono!!!

Koniec z samowolą od dziś!

Więc: "Hamulców już nie mam a sprzęgło mi się tak ślizga że na kanał musiałabym wjechać. Guma też już do wymiany bo tarcia nie wytrzymała i przecierać się zaczeła. No i najistotniejsze, gdzie tankujecie bo mnie już "obsługiwać" nie chcą w tym barze na rogu?"

 

Wasza wyprostowana i już wyregulowana..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Podaje z pamieci skrocona liste osobnikow i osobniczek do natychmiastowego usuniecia:

...

Smiechu

...

I TO ZARAZ!

A usuwajta jak se chceta, ja i tak tu powróce w drugim życiu jako Śmiech'u2, Śmiech'u3, Śmiech'u4 itd, itp, bo śmiechu nie da się tak łatwo usunąć i wyplenić :!:

A coby to nie był kolejny off-topic to dodam, że tego który odważy się mi za skóre zaleźć - własnoręcznie swoją Legacyną-walcowiną na asfalcie rozprasuje :wink:

Niezniszczalny Śmiech'u pracownik Miejskiego Zarządu Subaru-Walc-OFF Topicowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę, żeby to zabrzmiało egocentrycznie, bo wiem, że po mnie płakać nie będziecie, ale jak się zaczęły te stosy totalnych off-topików, przebijanie się przez które było raczej mordęgą, niż przyjemnością, dałem sobie bez specjalnego żalu spokój z forum Subaru na jakiś miesiąc. Po prostu miałem dość trzymania powiek na zapałkach w trakcie poszukiwania jakiejś wartościowej informacji - wolałem iść spać. I nie to, że zrobiłem to z premedytacją, że zaplanowałem "od dzisiaj na forum Subaru nie wchodzę". Nie. Po prostu mi się nie chciało.

 

A później nie chciało mi się tu wracać, bo oczyma wyobraźni widziałem te dziesiątki nieprzeczytanych tematów do przejrzenia... W których oczywiście dominować miały niekoniecznie mi potrzebne off-topikowe dywagacje różnych osób.

 

Krótko mówiąc - dobrze było tak, jak było ze dwa miesiące temu. Off-topiki były, ale bez przesady. Teraz jest ich trochę za dużo. Ja nie narzekam na nadmiar wolnego czasu i wolałbym prowadzić tutaj konstruktywne dyskusje, miast szukać okazji do takowej pośród dziesiątek mało konstruktywnych, a przy tym nie zawsze krótkich i treściwych wypowiedzi.

 

I przy okazji... Temat "Siwus Śmigus" jest dla mnie osobiście wśród off-topików pozytywnym wyjątkiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...