Skocz do zawartości

Rok akademicki się zaczyna...


WiS

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie cały ten avatar ByMySide to czysta prowokacja i szkoda w ogóle strzępić języki (a dokładniej - wyklikiwać klawiatury)...

 

Zgadzam sie w całej rozciągłości, ale dodam jeszcze że jest to nieudana prowokacja bo tak na dobrą sprawę ma sie nijak do ava Milka.... :roll:

 

z mojej strony EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 161
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

[...]dodam jeszcze że jest to nieudana prowokacja bo tak na dobrą sprawę ma sie nijak do ava Milka.... :roll:

 

No aż taki pewien bym nie był :) Ma się mniejwięcej tak jak N do S w biegunach magnesów :) Oczywiście jedna forma jest bardziej wulgarna (bo w końcu miłek nie ma w avatarze waginy) ale zapewne cel został spełniony i dyskusja wywołana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No aż taki pewien bym nie był Ma się mniejwięcej tak jak N do S w biegunach magnesów Oczywiście jedna forma jest bardziej wulgarna (bo w końcu miłek nie ma w avatarze waginy) ale zapewne cel został spełniony i dyskusja wywołana

 

Fakt użyłem niewłaściwego słowa. Chodziło mi bardziej o słowo "nieudolna" :wink:

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawno nie byłem na forum tak patrze co to za watku wiec moj rok akademicki nie jest taki zły zaczął sie dosc dobrze piewsze 2 tyg za sobą i fakt nauki jest troche ale daje rade ;) a co do kłamstw studenta nie ze wszystkimi sie zgodze :P ale faktycznie cos w tym jest haha

 

Pozdrawiam wszystkich studentów i wykładowców :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 5 lat później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...