Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Adventure184 napisał:

ja mam przykładowy kalendarz do pokazania, może się uda ruszyć z tematem

 

Jak rozumiem jest plan, żeby poruszyć temat na sobotnim spocie, tak? Byłoby gites ;) 

Jedno mnie tylko martwi trochę - spota mamy w sobotę o 15:00... Patrzę teraz na aktualny czas - jest 14:55, spoglądam za okno, a tam już prawie ciemno :( 

Ale najwyżej jak coś - to zrelokujemy się na Podpromie, tam trochę więcej światła jest ;) 

 

 

Edytowane przez Malyboss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego w zimie spoty nie mogą być w galeriach? Na pewno na parkingu jest mało popularny kącik i 20 Subaraków wejdzie, a i można posiedzieć przy kawie. Można też zagadać Zasadę i na 3-4 godziny wykorzystać jego parking, a i na kawę można pójść obok. Poza tym pewnie Koledzy z RZ mieliby inne pomysły.

 

Ale postać pół godziny i potupać też można :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Malyboss napisał:

 

Jak rozumiem jest plan, żeby poruszyć temat na sobotnim spocie, tak? Byłoby gites ;) 

Jedno mnie tylko martwi trochę - spota mamy w sobotę o 15:00... Patrzę teraz na aktualny czas - jest 14:55, spoglądam za okno, a tam już prawie ciemno :( 

Ale najwyżej jak coś - to zrelokujemy się na Podpromie, tam trochę więcej światła jest ;) 

 

 

Zobaczymy ilu jest chętnych, później to już tylko wybranie zdjęć (pewnie najtrudniejsze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Guliwer napisał:

A dlaczego w zimie spoty nie mogą być w galeriach? Na pewno na parkingu jest mało popularny kącik i 20 Subaraków wejdzie, a i można posiedzieć przy kawie. Można też zagadać Zasadę i na 3-4 godziny wykorzystać jego parking, a i na kawę można pójść obok. Poza tym pewnie Koledzy z RZ mieliby inne pomysły.

 

Ale postać pół godziny i potupać też można :P


obawiam się że w okresie świątecznym znaleźć jedno miejsce w galerii to cud a tym bardziej dwadzieścia koło siebie to unreal :( nawet jeśli myśleli byśmy o jakimś całkowitym wieczorny spocie pod galerią to Millenium Hall a w zasadzie jego parking jest tylko czynny do 21 a potem tylko dla gości kina Multikino a potem ochrona już bacznie pilnuje kto wjeżdża i wyjeżdża, a parking w Galerii Rzeszów jest zamykany na kraty po zamknięciu galerii, ewentualnie po spocie można by zadzwonić np do restauracji Chility dobrze znanej niektórym gościom spotów i zarezerwować stolik przy oknie na większą ilość osób gdzie z góry moglibyśmy podziwiać nasze piękne maszyny :D 

wracając do Galerii byłem dzisiaj w MH ok 18:30 miejsc parkingowych na 500 ileś wolnych tylko 80 :blink: gdzie środek tygodnia 

co do kalendarzy pomysł mega to co mi się udało nagromadzić przez ten rok podesłałem już a więcej pomysł i wstępnych ustaleń oczywiście na spocie :) mam nadzieje że znowu zawita wesoła duża gromada :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Adventure184 napisał:

Zobaczymy ilu jest chętnych, później to już tylko wybranie zdjęć (pewnie najtrudniejsze).

 

Chętnych na pewno będzie sporo, a co do zdjęć, to ostateczne zdanie powinien mieć pomysłodawca ogarniający temat, inaczej nie dojdziemy do ładu.

Wiadomo jak jest, gdzie trzech Polaków, tam cztery różne opinie ;) 

 

10 godzin temu, Guliwer napisał:

A dlaczego w zimie spoty nie mogą być w galeriach?

 

...bo trza twardym być, nie miętkim... ;)  Żartowałem, pomysł jak najbardziej wart rozpatrzenia :) 

 

10 godzin temu, Guliwer napisał:

Ale postać pół godziny i potupać też można :P

 

Zamiast stania => bieg na czas pomiędzy Subarakami, pompki, i salto w przód / do tyłu / bokiem :P  Rozgrzejemy się na pewno :) 

 

48 minut temu, wujek19922 napisał:

obawiam się że w okresie świątecznym znaleźć jedno miejsce w galerii to cud a tym bardziej dwadzieścia koło siebie to unreal :( nawet jeśli myśleli byśmy o jakimś całkowitym wieczorny spocie pod galerią to Millenium Hall a w zasadzie jego parking jest tylko czynny do 21 a potem tylko dla gości kina Multikino a potem ochrona już bacznie pilnuje kto wjeżdża i wyjeżdża, a parking w Galerii Rzeszów jest zamykany na kraty po zamknięciu galerii, ewentualnie po spocie można by zadzwonić np do restauracji Chility dobrze znanej niektórym gościom spotów i zarezerwować stolik przy oknie na większą ilość osób gdzie z góry moglibyśmy podziwiać nasze piękne maszyny :D 

 

Do 21:00 na pewno skończymy... Chociaż, kto wie ;) 

Ochronę przekupimy / udobruchamy tabliczką czekolady :D 

Ja jestem otwarty na wszelkie propozycje.

 

50 minut temu, wujek19922 napisał:

co do kalendarzy pomysł mega to co mi się udało nagromadzić przez ten rok podesłałem już a więcej pomysł i wstępnych ustaleń oczywiście na spocie :) mam nadzieje że znowu zawita wesoła duża gromada :)

 

Ja się melduję, oczywiście. Tym bardziej, że na najbliższym spocie finalizujemy temat bluz SKP, przyjadą dla was razem ze mną, z północy podkarpacia ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 21.00? No to ładnie rozwija się impreza, jak my wyjeżdżamy :D Kto wie, może z czasem i my będziemy tak długo zostawać, ale na pewno nie poniżej 10 stopni :o

A co np. jeśli chodzi o obiekty typu Nowy Dwór lub Imperial Świlcza, Platan Sielec? W gRudniu jest co prawda ryzyko wesela.

Ale co ja tam, ja tam małe miki jestem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, wujek19922 napisał:


obawiam się że w okresie świątecznym znaleźć jedno miejsce w galerii to cud a tym bardziej dwadzieścia koło siebie to unreal :( nawet jeśli myśleli byśmy o jakimś całkowitym wieczorny spocie pod galerią to Millenium Hall a w zasadzie jego parking jest tylko czynny do 21 a potem tylko dla gości kina Multikino a potem ochrona już bacznie pilnuje kto wjeżdża i wyjeżdża, a parking w Galerii Rzeszów jest zamykany na kraty po zamknięciu galerii, ewentualnie po spocie można by zadzwonić np do restauracji Chility dobrze znanej niektórym gościom spotów i zarezerwować stolik przy oknie na większą ilość osób gdzie z góry moglibyśmy podziwiać nasze piękne maszyny :D 

wracając do Galerii byłem dzisiaj w MH ok 18:30 miejsc parkingowych na 500 ileś wolnych tylko 80 :blink: gdzie środek tygodnia 

co do kalendarzy pomysł mega to co mi się udało nagromadzić przez ten rok podesłałem już a więcej pomysł i wstępnych ustaleń oczywiście na spocie :) mam nadzieje że znowu zawita wesoła duża gromada :)

 

Ja się podpisuję obiema rękami pod wypowiedzią Krzyśka....  ! Taki scenariusz byłby według mnie najlepszy...... jeszcze przejazd na podpromie i potem do Chiliity zagrzać się i wspólnie posiedzieć przy jakimś napoju czy posiłku. Park papieski jest już dla nas charakterystycznym miejscem więc START spotu powinien się tam odbywać a ile tam będziemy to zależy od nas..... wiadomo, że jak będzie zimno to zawijamy się szybciej w inne miejsce ;) Charakter naszych spotów jest taki a nie inny,  jedne osoby się pojawiają w miarę stale inne okazyjnie, jedni są do końca, inny uciekają w połowie, a jeszcze inny są tylko na dłuższą chwilę... Jak wymyślimy spot w zupełnie innym miejscu, jakimś restauracyjnym to obawiam się że może nas być trochę mniej. Ale to tylko moje zdanie. Jak będzie wola coś zmienić to pogadamy na spocie.... ale wizja, którą przedstawił @wujek19922 jest na ten moment chyba najodpowiedniejsza. PARK PAPIESKI--->PRZEJAZD--->PODPROMIE---->CHILITA (KAWA/NAPOJE/PIZZA/WŁOSKIE JEDZENIE ITP.----> POWRÓT DO DOMÓW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka to firma? Może być na PW. Ja będę się starał o OBK.
MAFiK - wypożyczalnia samochodów. Samochód dołączył do naszej floty, niestety po tygodniu wylądował u mechanika. Problem z elektryką.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Wstępnie zbieram  chętnych na kalendarz, koszt to ok 25 zł/szt (przy grubszym papierze) - cena może się zmniejszyć w zależności od liczby chętnych :) 

Kalendarz Formatu A3 Pion/Poziom (ten na spocie  by poziomy) 13 kart drukowanych jednostronnie, układ zdjęć i ich ilość na jednej stronie - do ustalenia.

 

I teraz najtrudniejsza część - czyli wybór zdjęć, czasu mamy niewiele, bo już za miesiąc kolejny noworoczny spot.

Wydaje mi się, że każdy mógł by dodać kilka według siebie najlepszych zdjęć,  później wspólnie wybierzemy te które znajdą się w kalendarzu, i wtedy to już tylko projekt, wydruk i na ścianę :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Zachar napisał:

Let it snow!

 

3 godziny temu, Zachar napisał:

Pogoda wysłuchała naszych narzekań i sprawiła nam dzisiaj małą niespodziankę.

 

U mnie też, biało wszędzie :) 

 

3 godziny temu, Zachar napisał:

Dzięki wszystkim za wczorajszego spota. 

 

Ja również dziękuję wszystkim za spotkanie :) 

 

2 godziny temu, Adventure184 napisał:

Wstępnie zbieram  chętnych na kalendarz, koszt to ok 25 zł/szt (przy grubszym papierze) - cena może się zmniejszyć w zależności od liczby chętnych :) 

 

@Adventure184, zainicjuj listę - będziemy się dopisywać.

 

2 godziny temu, Adventure184 napisał:

Kalendarz Formatu A3 Pion/Poziom (ten na spocie  by poziomy) 13 kart drukowanych jednostronnie, układ zdjęć i ich ilość na jednej stronie - do ustalenia.

 

Mam rozumieć, że będą dwie wersje do wyboru (pion / poziom), jedna wersja wyłoniona metodą głosowania, czy jeszcze jakoś inaczej??

 

1 godzinę temu, Guliwer napisał:

Ja mam takie, ale może coś ciekawszego podeślę, bo spadł śnieg :D

 

@Guliwer, nawet swój cień uwieczniłeś przy okazji, heheheh :D 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Format Kalendarza wybierzemy na końcu - w zależności od tego jakie będą zdjęcia.

Zdjęcia przesyłajcie na mojego maila (w miarę możliwości w jak najlepszej jakości), żeby nie robić bałaganu na forum, będę je wrzucał do galerii: https://photos.app.goo.gl/UJdQRulRc6mKV8vJ2

Mój adres: rafal.przygoda(malpa)gmail.com 

Każdemu będę się starał odpisać, aby potwierdzić że otrzymałem wiadomość.

 

Poniżej link do listy, dodając się do listy, NIE CYTUJCIE tego postu, można też się zapisać wysyłając mi PW. Poniżej link do listy:

https://docs.google.com/document/d/1_SejT_5G35EJ3Ujd_azNQwhWfpW5BNaD8CHh05StC1I/edit?usp=sharing

Edytowane przez Adventure184
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Adventure184 napisał:

Poniżej link do listy, dodając się do listy, NIE CYTUJCIE tego postu, można też się zapisać wysyłając mi PW. Poniżej link do listy:

https://docs.google.com/document/d/1_SejT_5G35EJ3Ujd_azNQwhWfpW5BNaD8CHh05StC1I/edit?usp=sharing

 

@Adventure184, nawiązując do rozmowy przez Fb - widzę, że już mnie dopisałeś => świetnie, dzięki :) 

Rozumiem, że ilość zamawianych sztuk można zmienić, tak?

I thx za rozpoczęcie tematu - to jest dobra inicjatywa :thumbup:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.12.2017 o 13:52, wujek19922 napisał:

do zobaczenia w styczniu lub wcześniej (np. w niedziele na rajdzie w Krośnie :yahoo:

 

Na obecną chwilę wszystko wskazuje na to, że w Krośnie będę  :) 

 

W dniu 4.12.2017 o 14:47, Guliwer napisał:

Jakoś nie mogę się doszukać lokalizacji tras rajdowych, a Wojaszówka tuż koło mnie :mellow:

 

Ooo, to wpraszam się przy okazji na zaległą kawę, kolego @Guliwer :) 

 

Dostałem coś takiego, więc wrzucam:

 

1.png.e0588a504e344e677a71b2da01b9943c.png

 

2.png.0ef3b2f36f3f82b52ec2811228d36331.png

 

3.png.591e7cf756b9a303f4765161d00e6405.png

 

Edytowane przez Malyboss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, to mnie najbardziej pasują Bajdy, pytanie czy, kiedy i gdzie się spotykamy?

 

p.s. regularne spoty w innych regionach, o tej porze roku, odbywają się w pierogarniach, pizzeriach itp. lokalach. Pojeżdżawka jest przed, albo po.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na spocie można było zobaczyć kalendarz, pierwsze sześć stron było na cieńszym papierze, drugie sześć na grubym.

Do wyboru mamy 3 układy: A3 poziom, A3 pion z dużym kalendarium, A3 pion z dużym zdjęciem.

Niestety nie każde zdjęcie będzie pasowało do każdego układu, dlatego muszę mieć więcej zdjęć do wyboru.

 

Jeżeli kalendarz ma być gotowy na noworocznego spota  zdjęcia muszą być wybrane ASAP

Na chwile obecną mam cztery chętne osoby:

https://docs.google.com/document/d/1_SejT_5G35EJ3Ujd_azNQwhWfpW5BNaD8CHh05StC1I/edit?usp=sharing

I niewiele przesłanych zdjęć:

https://photos.app.goo.gl/UJdQRulRc6mKV8vJ2

kalendarze.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.12.2017 o 16:33, Guliwer napisał:

Hmmm, to mnie najbardziej pasują Bajdy, pytanie czy, kiedy i gdzie się spotykamy?

Może ktoś mieszka 500 m od odcinka i możemy u Niego porzucić Subaraki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Adventure184 napisał:

Do wyboru mamy 3 układy: A3 poziom, A3 pion z dużym kalendarium, A3 pion z dużym zdjęciem.

 

Wybrać można będzie tylko jeden układ na jaki się zdecydujemy, czy każdy będzie mógł wybrać, jaki mu pasuje? Bo wg mnie na przykład ten z prawej odpada. A chętnie zamówiłbym dwie sztuki, gdyby byłą możliwość wybrania obydwu pozostałych formatów.

 

2 godziny temu, Adventure184 napisał:

Jeżeli kalendarz ma być gotowy na noworocznego spota  zdjęcia muszą być wybrane ASAP

Na chwile obecną mam cztery chętne osoby

 

@Machoń, może warto byłoby wrzucić informację o tym na fejsbukowy profil SKP...? Więcej osób by się chyba dowiedziało o tej akcji.

 

W dniu 6.12.2017 o 16:33, Guliwer napisał:

mnie najbardziej pasują Bajdy, pytanie czy, kiedy i gdzie się spotykamy?

 

Ja niestety mam chyba najdalej z was, dlatego nie będę się umawiał na godzinę, czy konkretne miejsce. Jak dojadę to się z wami zdzwonię po prostu, i jakoś się namierzymy.

 

1 godzinę temu, Guliwer napisał:

Może ktoś mieszka 500 m od odcinka i możemy u Niego porzucić Subaraki?

 

Dobre pytanie. Dołączam się.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...