Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, wujek19922 napisał:

mi też się tak wyświetla :blink:

 

14 godzin temu, M@kul napisał:

do tego dzialu trzeba wpisac haslo a to juz jest link bezposrednio do watku. 

 

Aaa, no tak. To teraz wszystko jasne. Trzeba się tam udać na piechotę, a po drodze podać hasełko :) 

Hmm, spróbuję wkleić poniżej link do tego wątku. Ciekawe, czy link zadziała jako przekierowanie ;)

 

https://forum.subaru.pl/topic/97171-impreza-gt-rally-1996-projekt-odbudowa/

 

14 godzin temu, M@kul napisał:

-> Fora ogolne -> Jade nielegala (haslo - TAK) -> ''Impreza GT Rally 1996 -> Projekt Odbudowa''

Dajcie znac czy smiga :)

 

Śmiga :) 

Ja miałem zaszczyt i możliwość swego czasu obadania u Ciebie tej gabloty na wczesnym etapie prac. Wielkie ukłony i szacunek ode mnie za podjęcie tematu   :applause:

Trzymam kciuki za realizację na wszystkich etapach prac aż do szczęśliwego zakończenia... A że takowe będzie, nie mam żadnych wątpliwości   :thumbup:

 

12 godzin temu, Guliwer napisał:

 

Na to wygląda ;)  Na aukcji jedno ze zdjęć jest ewidentnie ze spotu na papieskim.

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Adventure184 napisał:

Mamy już 12 wypełnionych ankiet,  na resztę czekam do 26.12.2017 - później przygotowuje projekt.

Zaznaczajcie wszystkie zdjęcia które wam się podobają.

https://goo.gl/forms/IJhikPoxVUYXrYix2

 

A wyniki głosowania można jakoś obadać na bieżąco?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z powyższego wynika, że wszyscy głosują na swoje :biglol: Jak nic, trzeba zrobić przodek i każdy wklei sobie własne zdjęcia.

p.s. a może osobna wersja dla Imprezowiczów i Reszty? :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jaki by nie był, będzie kozacki! Jedynie może mała sugestia, żeby się pojawiło kilka fotek grupowych tzn. chodzi mi o samochody bo to w końcu kalendarz dla nas z SKP a nie konkurs pięknych ujęć. Podrzucę tylko przykład o co mi chodzi bo jakości w nich brak:Dpost-13300-0-75910300-1473097959_thumb.jpg.ed6c466f6c8e8b00e7534ade2bf446ca.jpgIMG_20160604_191314.thumb.jpg.cfd080e2b8426b679a2547d8c9e6fba5.jpg:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, M@kul napisał:

Jak dla mnie jaki by nie był, będzie kozacki! Jedynie może mała sugestia, żeby się pojawiło kilka fotek grupowych tzn. chodzi mi o samochody bo to w końcu kalendarz dla nas z SKP a nie konkurs pięknych ujęć. Podrzucę tylko przykład o co mi chodzi bo jakości w nich brak:Dpost-13300-0-75910300-1473097959_thumb.jpg.ed6c466f6c8e8b00e7534ade2bf446ca.jpgIMG_20160604_191314.thumb.jpg.cfd080e2b8426b679a2547d8c9e6fba5.jpg:

Te zdjęcia są trochę nieostre i nie wiem czy dobrze wyjdą.

Dlatego nie dodawałem ich do głosowania - ale jeśli taka wola narodu :)

 

Edytowane przez Adventure184
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Guliwer napisał:

Z powyższego wynika, że wszyscy głosują na swoje :biglol:

 

Nie wszyscy. Ja akurat głosowałem na - wg mnie - najfajniejsze. Nie miałem ciśnienia, żeby akurat moje się tam znalazły, bo niektóre inne są lepsze ;) 

 

7 godzin temu, Zachar napisał:

niech wygrają zdjęcia z największą ilością głosów tylko żeby każdy głosował tylko raz

 

Dokładnie tak :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojego nawet nie ma w propozycjach


Dokładnie...choć mój się pojawił to i tak ma marne szanse
BTW...jesli chciałbym kalendarz tylko że swoją świnią to zamowiłbym np tu:
http://m.fotouslugi.pl//fotokalendarze.html

Wysłane przez SM przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, fiku napisał:

Dokładnie...choć mój się pojawił to i tak ma marne szanseemoji6.png

 

@fiku, nic straconego - bez urazy - ale są lepsze zdjęcia / bardziej widowiskowe gabloty, niż Twój - a także i mój - Forek. Swojego masz na co dzień ;) 

Forki widowiskowe (na tle np. Imprez szanownych koleżanek / kolegów) raczej nie są. Ich przewaga leży gdzie indziej - doskonale o tym wiemy :D 

Nawet jak będą tylko Imprezy - mi to zupełnie nie przeszkadza, bo to zacne, fajne, widowiskowe auta, miło będzie przewracać kolejną kartę kalendarza z ich udziałem.

No i pamiętajmy, że to cały czas auta z grona SKP.  Czyli - jakby nie patrzeć - NASZE ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
[mention=19998]fiku[/mention], nic straconego - bez urazy - ale są lepsze zdjęcia / bardziej widowiskowe gabloty, niż Twój - a także i mój - Forek. Swojego masz na co dzień  
Forki widowiskowe (na tle np. Imprez szanownych koleżanek / kolegów) raczej nie są. Ich przewaga leży gdzie indziej - doskonale o tym wiemy  
Nawet jak będą tylko Imprezy - mi to zupełnie nie przeszkadza, bo to zacne, fajne, widowiskowe auta, miło będzie przewracać kolejną kartę kalendarza z ich udziałem.
No i pamiętajmy, że to cały czas auta z grona SKP.  Czyli - jakby nie patrzeć - NASZE  
 
 

Całkowicie się z Tobą zgadzam, dlatego nawet nie biorę udziału w głosowaniu

Wysłane przez SM przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, fiku napisał:

Całkowicie się z Tobą zgadzam

 

Dziękuję :) 

 

10 minut temu, fiku napisał:

nawet nie biorę udziału w głosowaniu

 

Tego akurat nie rozumiem. Nie głosujesz => nie masz prawa narzekać ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spokojnie, moim zdaniem każdy kto chciałby powieści sobie gdzieś w domu "NASZ" wspólny rodzinny kalendarz powinien zagłosować na to co mu się najbardziej podoba, a nóż może jego samochód spodoba się większej ilości osób i pojawi się w kalendarzu, w końcu Subaru to jedna wielka rodzina :)

a jeśli ktoś nawet nie chce sobie powieści kalendarza, to było by miło gdyby ktoś zagłosował i wspomógł swoim subiektywnym wyborem innych by łatwiej było by wybrać zdjęcia do kalendarza. Jest czas świąt więc fajnie sobie pomagać :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowne, Forumowe Grono,

 

z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia chciałbym życzyć Wam: dużo zdrowia, radości i spokoju, refleksji i odpoczynku od codziennego zgiełku.

Ciepłej, rodzinnej, serdecznej atmosfery, wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym i zawodowym. Wytrwałości i powodzenia w realizacji planów i spełnienia osobistych marzeń.

Bezpiecznych podróży, szerokości i przyczepności - wszędzie tam, gdzie trzeba ;) 

 

Oraz: gumowych słupów, taniej benzyny... i żeby korki były tylko w butelkach  ;)

 

Specjalnie dla Was - Subarowy Stroik  :)

 

5a3f023c01fb3_Stroikwiteczny12.thumb.jpg.f2ed163e7de7a231ee1940c55483991c.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam że nie długo kończymy głosowanie, mamy 21 wypełnionych ankiet.

Jeżeli ktoś ma fajne zdjęcia grupowe to podeślijcie.

 

Korzystając z okazji chciałbym życzyć wam WSZYSTKIEGO SUBAROWEGO z okazji świąt :)

Edytowane przez Adventure184
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już wstępne projekty kalendarza pionowego i poziomego, zdjęcia wybrałem spośród tych które miały najwięcej głosów, czekam na konstruktywna krytykę :)

Projekt chciał bym zamknąć w poniedziałek.

Kalendarz Pion

Kalendarz Poziom

Jeżeli projekt otworzycie w przeglądarce zdjecia będą wyglądały gorzej (szczególnie grudzień), lepiej pobrać pliki i otworzyć w programie do pdf.

 

Koszt kalendarza to 24 zł - niezależnie od ilości chętnych.

Kalendarze chciał bym rozdać na najbliższym spocie, dlatego proszę o wpłaty na konto w temacie: Nick z forum ilość i wybrany format (np. Adventure184 1x poziom, 2x pion).

Rafał Przygoda  83 1240 2672 1111 0010 7273 6831 (konto w pekaosa).

Wszystkie osoby od których pieniądze będę miał do środy do północy dostaną kalendarz w sobotę.

Jeżeli ktoś później wpłaci, kalendarz będzie mógł odebrać po 8 stycznia w rzeszowie lub nowej wsi.

  • Super! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.12.2017 o 22:27, karloszka napisał:

Haloooo

dla mnie te święta na prawdę były magiczne :wub:

 

takie spotkanie:

 

IMG_0461.thumb.JPG.89085aaad53a81cc77d39809e59bf8fc.JPG

 

 

Super, na pewno emocji było co niemiara :thumbup:

A "babci" to się pewnie wycieraczki w uśmiech ułożyły, jak Cię zobaczyła ;) 

 

W dniu 26.12.2017 o 22:27, karloszka napisał:

lubię to moje klyjo, ale po prostu to Subaru to jest ... no po prostu magia

 

Coś niecoś o tym wiemy :) 

 

11 godzin temu, Adventure184 napisał:

Mam już wstępne projekty kalendarza pionowego i poziomego, zdjęcia wybrałem spośród tych które miały najwięcej głosów, czekam na konstruktywna krytykę :)

Projekt chciał bym zamknąć w poniedziałek.

 

Świetna robota, naprawdę - projekty bardzo mi się podobają. Oprócz fajnych zdjęć są jeszcze świnki, loga SKP - no i te świneczki przy każdej pierwszej sobocie miesiąca - coby nikt nie zapomniał, że wtedy "spotujemy" => super pomysł  :thumbup: chylę czoła :) 

 

 

 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...