Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, Guliwer napisał:

AD 2017?

 

Hehe :) Na FB jest już info o najbliższym spocie => 7 X 2017. Ale godzina rozpoczęcia się zgadza :) 

Aha - nie wiem, czy już informowałem, ale na najbliższym spocie jak wyżej będzie możliwość przymierzenia / pomacania / ocenienia wykonanych specjalnie dla nas testowych bluz Subaru Klub Podkarpacie - białej w rozmiarze XL oraz grafitowej w rozmiarze L.

 

 

Edytowane przez Malyboss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.09.2017 o 22:26, Malyboss napisał:

Teraz coś w temacie bluz SKP. Dostałem dzisiaj z rzeszowskiego Cutline dwie testowe bluzy - białą w rozmiarze XL i grafitową w rozmiarze L.

@Malyboss - dziękujemy za wczorajszą przymierzalnię i prosimy o kontrolę naszego statusu na FB: @Sabaru - M grafitowa, @Guliwer - XL grafitowa. Komu i jak zapłacić?

W dniu 2.10.2017 o 22:52, Malyboss napisał:

Hehe :) Na FB jest już info o najbliższym spocie => 7 X 2017. Ale godzina rozpoczęcia się zgadza :) 

Dziękujemy wszystkim pięknie za przyjęcie nas do Społeczności SKP na wczorajszym Spocie. Wnioskujemy, że jak nie było głosu sprzeciwu i nikt nas nie wyrzucił, to jesteśmy przyjęci :biglol: Z wieloma osobami rozmawialiśmy, ale możemy jeszcze nie kojarzyć imion i nicków, za co przepraszamy. Lazurek jeździ codziennie te swoje 100 km, by się dotarł na zimowe wariacje ;) Dzisiaj na przykład był na pstrągu na Foluszu i widział Outbacka i Legacy w Nowym Żmigrodzie i  na krzyżowce 993 z drogą na Folusz.

Edytowane przez Guliwer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Guliwer napisał:

@Malyboss - dziękujemy za wczorajszą przymierzalnię i prosimy o kontrolę naszego statusu na FB: @Sabaru - M grafitowa, @Guliwer - XL grafitowa

 

Nie ma sprawy. Cieszę się że udało się to sprawnie ogarnąć i wszyscy obecni zainteresowani mieli możliwość wczoraj namacalnie obadać produkt ;) 

Poniżej screen z listą z FB. Jesteście wpisani - tylko coś się kolor nie zgadza?? @Guliwer - proszę o zweryfikowanie, czy mają być BIAŁE, CZY GRAFIT ??

 

1.thumb.png.887fc3d1d330e1f4e215fc820953d98a.png

 

1 godzinę temu, Guliwer napisał:

Dziękujemy wszystkim pięknie za przyjęcie nas do Społeczności SKP na wczorajszym Spocie. Wnioskujemy, że jak nie było głosu sprzeciwu i nikt nas nie wyrzucił, to jesteśmy przyjęci :biglol:

 

My również dziękujemy - miło było was zobaczyć :) 

 

1 godzinę temu, Guliwer napisał:

możemy jeszcze nie kojarzyć imion i nicków, za co przepraszamy

 

Wszystko w swoim czasie... Na początku też tak miałem :biglol:

 

Korzystając z okazji chciałbym jeszcze podziękować użytkownikom @Makul i @Kr3cik za dzisiejszą wizytę w Tbg. Fajnie było pogadać :) 

 

59da690b66134_M@kulKr3cikwTbg08.thumb.JPG.72805ed3d3d2c8032266cb173fef1ab0.JPG

 

 

1 godzinę temu, Guliwer napisał:

Komu i jak zapłacić?

 

Temat listy na bluzy SKP będziemy pomału zamykać dziś / jutro. Jak zamkniemy listę, to podam szczegóły dotyczące wpłat.

 

Edytowane przez Malyboss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Machoń napisał:

Gratuluję Forka..... fajna maszyna !!

Dziękujemy. Nie wiem, czy doszły do Ciebie słuchy, że masz nowego nicka: Jeti :biglol:

p.s. pod tą galerią to chyba będzie można zrobić niezłe polowanie na Subaru ;)

p.s. zaległe zdjęcie z odbioru Lazurka

IMG_7724.JPG

Edytowane przez Guliwer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.10.2017 o 11:29, Guliwer napisał:

Dziękujemy. Nie wiem, czy doszły do Ciebie słuchy, że masz nowego nicka: Jeti :biglol:

 

No wiesz....aż tak to się nie ukrywam ;)  Musisz być czujny i spostrzegawczy :ph34r: Widocznie za mało się starasz i się obijasz.... no no no :biglol:

Autko jak ? Pierwsze wrażenia jakie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś pewnie jednak jest ta cieniutka granica między Jasłem i Krosnem ;)

Samochód w zakrętach jest jak wąż. Nie umiem jeszcze wolno ruszać, ale pracuję nad tematem. Wczoraj pękł pierwszy tysiąc. Z utęsknieniem czekam na dotarcie się Forka B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W planach na drugą połowę listopada jest Tor Łódź :yahoo:i podróż do Gdańska, tak więc trzeci tysiąc wisi w powietrzu. Potem wymiana oleju oraz opon i hulamy :D

p.s. szukam lokalnego speca od Clio, bo coś mi niedomaga :(

Edytowane przez Guliwer
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was serdecznie! 

 

Zajrzalem do Waszego wątku poniewaz potrzebuje pomocy... W piatek 3 listopada wybieram się do Lwowa. Jednak autem chcemy dojechać do Przemyśla, a dalej bedziemy poruszać się busami. Stąd moje pytanie - czy jest ktos kto ma jakieś wolne miejsce parkingowe? Pod domem, pod pracą. Gdziekolwiek. Byle auto było względnie bezpieczne. Bedzie to Megane 3 wiec nie potrzebuje ogrzewanego garażu czy dywanu. Tylko kawałek ziemi pod chmurką. 

 

Jest ktos chętny mi pomóc? Odwdzięcze się buteleczką rudego napoju☺ 

 

Aaa najwazniejsze - auto mialoby stac od soboty do srody,bo w srode wracamy ze Lwowa i jedziemy do Ustrzyk. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.10.2017 o 19:35, Jachu93 napisał:

Witam Was serdecznie! 

 

Zajrzalem do Waszego wątku poniewaz potrzebuje pomocy... W piatek 3 listopada wybieram się do Lwowa. Jednak autem chcemy dojechać do Przemyśla, a dalej bedziemy poruszać się busami. Stąd moje pytanie - czy jest ktos kto ma jakieś wolne miejsce parkingowe? Pod domem, pod pracą. Gdziekolwiek. Byle auto było względnie bezpieczne. Bedzie to Megane 3 wiec nie potrzebuje ogrzewanego garażu czy dywanu. Tylko kawałek ziemi pod chmurką. 

 

Jest ktos chętny mi pomóc? Odwdzięcze się buteleczką rudego napoju☺ 

 

Aaa najwazniejsze - auto mialoby stac od soboty do srody,bo w srode wracamy ze Lwowa i jedziemy do Ustrzyk. 

Witaj, Mogę Ci zaoferować kawałek nieba na moim parkingu,  ale do Przemyśla ode mnie jest 40-50km. Jak nie znajdziesz nic bliżej to zapraszam. Jak coś to daj znać ;)

Edytowane przez Merfi
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Szukam auta do przejazdu ślubnego w terminie 30.12.2017 - wybór marki jest oczywisty :)

Trasa nie jest długa - Nowa wieś - Rzeszów - Zaczernie, płacę pieniędzmi wódką i jeśli trzeba to olejem :)

 

Ma ktoś w tym dniu kilka wolnych godzin?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć
Szukam auta do przejazdu ślubnego w terminie 30.12.2017 - wybór marki jest oczywisty
Trasa nie jest długa - Nowa wieś - Rzeszów - Zaczernie, płacę pieniędzmi wódką i jeśli trzeba to olejem
 
Ma ktoś w tym dniu kilka wolnych godzin?
 
@Wojtasec ma doświadczenie!

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...