Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia:

- dla Pana w garniturze w czarnym Forku na RKR.... jadącego Legionów od Portiusa w stronę stadionu w Krośnie, o 14.44,

- Kierownika(cy) czarnego XV na RJS.... jadącego o 15.55 w odwrotnym kierunku,

- Kierownika(cy) czarnego Levorga? (był kurnik) na RJS.... jadącego w Potoku w stronę Krosna.

Edytowane przez Guliwer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, Onyxx trochę daleko i kojarzy mi się ze ślimakami ;), ale jakbym miał sprzedawać auto jako nowe, to wyglądają bardzo porządnie. Do Komborni mam bliżej, ale wyjdzie w praniu.

 

p.s. ktoś zjadłby jutro pstrąga, nie że ja będę smażył B) ale np. 14-15  Pod Mareszką - mareszkaski.pl

 

p.s. cenne "planowe" zwycięstwo na wyjeździe:

Clipboard01.jpg

 

p.s. jednak ktoś dojechał pod Mareszkę - pozdrawiam nieznajomego.

IMG_6687.JPG

 

p.s. a z drogi powrotnej pozdrawiam Imprezę RJS... zaparkowaną pod Zespołem Szkół na Mickiewicza w Nowym Żmigrodzie oraz Forka za którym jechałem ze Żmigrodu w stronę Jasła.

IMG_6699.JPG

 

p.s. niestety Rzeszów "planowo" przegrał u siebie z Łodzią, i w wirtualnej tabeli spadł na ostatnie miejsce, zwiększając do 90% szanse na bezpośredni spadek do II ligi - pewnie zależy im na derbach z nami tj. z Krosnem ;)

Clipboard01.jpg

Clipboard02.jpg

Edytowane przez Guliwer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.03.2017 o 19:59, Guliwer napisał:

Wieś była na mieście i spotkała (w Krośnie):

- Forka II pod Frac w Turaszówce, często tam widywanego przez moją 1/2 (na zdjęciu)IMG_6363.jpg

Teraz jest już oświniaczony, albo wtedy byłem ślepy. Dziękuję Malinie za spot w Kwiaciarni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, rześki napisał:

nie to żebym unikał sobotnich spotów ale zawsze praca wypada :(

 

25 VI spotujemy u mnie w Tbg - to akurat niedziela. Zapraszam :) 

 

5 godzin temu, rześki napisał:

a jak nie to na żądanie biere hehe :)

 

To bodajże cztery razy w roku (?) jest szansa się pojawić ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.06.2017 o 20:31, fiku napisał:

No to fajny weekend się zapowiadaemoji41.png

 

Mam nadzieję, że takie właśnie okulary się przydadzą ;) 

Patrzyłem przed chwilą na prognozę na za tydzień - niby słońce i 26 stopni ma być. Zobaczymy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów 

Zwracam się z prośbą czy jest opcja aby Ktoś z was sprawdził czy warto się tłuc a troszkę mam

 https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-forester-2-0benzyna-lpg-bi-fuel-150km-4x4-z-gwarancja-ID6yWCGZ.html

komis w Rzeszowie ,Pozdrawiam Daniel

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z kronikarskiego obowiązku: Rzeszów na fali spadkowej, nie kopie się leżącego, ale wysłanie 5 zawodników na Gdańsk, to same kłopoty, i podobno telewizja transmitowała ten mecz. Na 99,9% spotkamy się w II lidze.

Z kronikarskiej przyjemności: emocjonujący mecz w Krośnie, który rozstrzygnął sie w ostatnim biegu. Wciąż jest szansa na Play-Off.

 

Clipboard01.jpg

Clipboard02.jpg

IMG_6752.JPG

Dnia 21.05.2017 o 19:53, fiku napisał:

Prezes Machoń zna wszystkie Subaraki w Krośnie i okolicachemoji6.png

Ciekawe, czy zna blond Panią, która prawdopodobnie wyszła w Domu Kultury koło 18.50, wsiadła do FXT świeżo kupionego w Radomskim i ... odjechała :biglol:

IMG_6763.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe, ale to była niedziela pod wieczór, i pewnie wychodziła z zakończenia roku szkolnego w MDK-u, bo miała gustowną czarną sukienkę, a stomatolodzy to raczej chodzą na biało, prawda? Uderzam w stół :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.06.2017 o 11:56, Guliwer napisał:

 

Ciekawe, czy zna blond Panią, która prawdopodobnie wyszła w Domu Kultury koło 18.50, wsiadła do FXT świeżo kupionego w Radomskim i ... odjechała :biglol:

 

10 godzin temu, fiku napisał:

Mogę się mylić...ale czy ten forester nie jest czasem własnością pewnej Pani stomatolog, pracującej w pobliskim Marident.emoji6.png

 

Też się trzymam tej wersji ale nie zgadza mi się ....:" świeżo kupiony w radomskim ".... ;) 

 

50 minut temu, fiku napisał:

Taką oto ładną imprezę ustrzeliłem dzisiaj przy garażu...
4ac0d77944afa2ecb7c1d36fdaaf5209.jpg
 

 

Dwie opcje : 

-jedna Pani w średnim wieku co nie odmachuje a świnka biała jest....:D pewnie takiego kupiła i nie kuma o co biega ;) 

-pewien kolega, który jeździł wanną bugiem, srebrnym i zmienił niedawno na hawka wanne..... ;) był na spocie w Krośnie

 

Strzelam w opcję nr 2 :D

 

@fiku wędka spakowana ? ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Machoń napisał:

 

@fiku wędka spakowana ? ;) 

Odnośnie wspomnianej wędki....To chciałbym Wszystkim przypomnieć o niedzielnym, wyjazdowo-grilowym spocie w Tarnobrzegu.

Łukasz, dzięki jeszcze raz za ogarnięcie licencji.Planuję więc wyjazd wczesnym rankiem, oby tylko pogoda dopisała. 

Wypada również wspomnieć o sobotniej imprezie w Krośnie

http://www.krosno24.pl/kultura.php3?id=10753

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, fiku napisał:

Łukasz, dzięki jeszcze raz za ogarnięcie licencji.

 

Nie ma sprawy, @fiku. Było trochę "jazdy" przy załatwianiu, ale o tym już wiesz ;) 

 

10 godzin temu, fiku napisał:

Planuję więc wyjazd wczesnym rankiem, oby tylko pogoda dopisała. 

 

594ab95a83bd2_PogodaNiedziela.png.41d1567f490f76486094f35ca0be34bc.png

 

 

Zamówiłem, specjalnie na tą okoliczność.

 

Pasuje ? ;) 

 

 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto stał w Krośnie na Tysiąclecia (przy Alior Banku) około 14.37 czerwoną Imprezą na RKR? Pozdrawiam

 

p.s. żona widziała około 14.50 pod Bosch na Podkarpackiej oświniaczone Legacy - ktoś coś?

Edytowane przez Guliwer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...