Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

NIEDZIELA: a, to z powodu Wyścigu nikogo nie było na meczu w Krośnie (nie stwierdzono żadnej Plejady w pobliżu stadionu). Play-Offy odjeżdżają :(

 

Clipboard01.jpg

IMG_6548.jpg

 

PONIEDZIAŁEK: W końcu upolowałem pierwszą oświniaczoną Plejadę w regionie :yahoo:i to od razu STI, bardzo ładny egzemplarz. Na Piłsudskiego koło STS-u o 16.08 :lol: Wygrana to zaproszenie na kawę, pizzę itp. Miało to miejsce w ciekawych okolicznościach przyrody: stłuczka na podjeździe pod górkę, przy lodach naturalnych - może zapatrzyli się na Imprezę, tyle że ja wylazłem i pofatygowałem się na piechotę. Kawałek wyżej na rozwidleniu, przy zakładzie fotograficznym stał biały Forek bez świni, a koło 14.50 na Legionów koło stadionu widziano czarnego Forestera na RBR. To tyle na dziś.

 

IMG_6561.jpg

IMG_6563.jpg

Edytowane przez Guliwer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, karloszka napisał:

 

karolek

wywołuję :-) może pomoże, jak dla mnie najbardziej ogarnięta osoba na miejscu, moje subaru tylko do Wuja Karola :D

 

Prezes Machoń pozdrawia z 43. Bieszczadzkiego Wyścigu Górskiego wraz z moją aPGRową świneczką !! :-)

 

5918bdbc1d277_DSC_1291-Kopia.jpg.a38b2f0d483bf43e28d90ece22522d46.jpg

dzięki czyli już mu na PW pisze :)

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może przyjedziecie do mnie na wieczorną kawę i coś do (bez% ).


No nie ma tak łatwo bulgot ma być na mieście z przejazdem przez rynek oczywiscie

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja odpadam, bo świnie mam, ale bulgotu jeszcze nie :wacko: Trudno, sam zjem sernik dopiero co upieczony 


To że nie masz jeszcze Subaraka, nie oznacza że na spotach ma Cię nie być grunt to to, że choroba postepuje

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Parking kolo poczty0

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do której będziecie, bo ja mam około 20 minut na dojazd, a nie chcę Was wstrzymywać. Wymieńmy się na PW telefonami, przyda się teraz i na zaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, fiku napisał:

Jesteśmy kolo poczty głównej...biegusiem mi tuemoji38.png

Hahaha.... no tak ;)

 

Dzięki wszystkim za spota - spontana..... :D Trochę na ostatnią chwilę i na wariackich papierach ale udało się zobaczyć :thumbup:

Podziękowania dla Fika,  Guliwera z małżonką (miło było poznać ;)), Wiktora, Arka i Kamila, który się jeszcze załapał.

Pewnie sobie ustalimy jakiś stały termin i o wcześniejszej porze....

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My również dziękujemy i cieszymy się z poznania Key Warriorów ;) ale również posiadaczy bulgoczącej trzody :yahoo:, co empirycznie stwierdziliśmy, kojąc tęsknotę przed nieuchronnym (jeszcze parę miesięcy :().

Długo zabawiliście, jak widzę :D my po całym dniu pracy na "roli" trochę padliśmy i pojechaliśmy na redżenerejszyn.

Wcześniejsza godzina i stały termin - jesteśmy za. Dobrze byłoby znaleźć Subaru-friendly lokal - niby do zimy daleko, ale czas to nie jest francuska prezerwatywa :huh:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...