Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, fiku napisał:

Ładny Białasemoji106.pnga na spoty nie jeździemoji35.png

 

Dlatego jak się tylko pojawi, to wlepimy karnie x pasów na gołą d*** ;)  i dodatkowo po jeden za każdy tydzień zwłoki ;) 

Gdzie x = ilość kucy pod machą - to trochę się uzbiera ;) 

Żartowałem oczywiście :)  Zapraszamy Białasa na spoty bardzo serdecznie.

 

 

Edytowane przez Malyboss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wynik może wskazywać, że to był spacerek, ale trochę się działo. Kultowy Skóra (na pierwszym planie w żółtym kasku) daje jeszcze radę. Dobrze że jeżdżący trener wspomógł naszych rywali, bo wynik mógłby być bardziej jednostronny.

Clipboard03.jpg

IMG_0600.jpg

IMG_0615.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj widziałem w Krośnie na Krakowskiej (przed 17-tą) Forestera II przed lifta na WWY.... jadącego do centrum, a dzisiaj znowu na Pużaka koło 13.30 jadącego od "krzesełka". Autochton, czy gościnne występy?

Z kolei około 11.30 spod Lidla na Lwowskiej wyjeżdżała Wanna Bugeye na RJS... (o ile ja już się na tym znam ;)), a dosłownie za chwilę inną widziałem na RK... na skrzyżowaniu Lwowskiej i Niepodległości. Może miały mały nielegalny spot? :D

A koło 13.45 z Potoka do Krosna zjeżdżał srebrny Forek III na RKR.. 

Pozdrawiam Prowadzących oraz ktokolwiek coś wie.

p.s. z Właścicielem orurowanego Forka już gadałem :yahoo:

1 godzinę temu, karloszka napisał:

Zapraszam na latanie po Arłamowie
i z tego też względu wnoszę prośbę o dogodniejszą godzinę spota,
jakaś 17:30/18:00 mile widziana aby chętni na Arłamów mogli zdążyć :-)

A może zrobić spota w Arłamowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

20 godzin temu, gekoniasty napisał:

Hej jak tam temat bluz? Coś wiadomo? Myślałem ze na plejady uda się pojechać w lokalnym stroju :/

 

:ph34r: To jest ściśle tajna misja...ciiiii :ph34r: Nawet James Bond i Sherlock Holmes nic tu Panie nie pomogą.... ale NASA podobno bada temat i jest plan aby zagadkę rozwiązać do roku 2024.... ale na dzień dzisiejszy technologia jeszcze nie pozwala aby rozwikłać tą największą zagadkę ludzkości ..... Powiem więcej... Archiwum X też skapitulowało..... :D

Dnia 10.05.2017 o 22:28, karloszka napisał:

Ehh... co do bluz, sama ciągle pytam... rzekomo mam obiecaną wersję testową dla siebie przed piątkowym GSMP. Jutro zadzwonię i zapytam, co z tego wynikło.

:krecka_dostal:........ :th_dash:

 

Chyba zrobię kurs szycia i sam zacznę dziergać :biglol:

 

Dnia 21.05.2017 o 20:12, kozi-24 napisał:

A mojego zna?

 

Bardzo ładny legaś.... jeździłbym ! :thumbup:

 

3 godziny temu, Marek S napisał:

Wybiera się ktoś na Podkarpackie Targi Motoryzacyjne ...;) ???

www.automotive.g2aarena.pl

 

Ekipa już wydelegowana....w sobotę będziemy, mamy mieć nawet stanowisko dla subaraków.... zobaczymy jak wyjdzie ;) 

Kto może od nas to niech wpada, każdy subarak mile widziany - może uda się zrobić dużego subarowego spota :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Marek S napisał:

Wybiera się ktoś na Podkarpackie Targi Motoryzacyjne ...;) ???

 

Potwierdzam obecność - mam zamiar się pojawić :) 

 

3 godziny temu, Marek S napisał:

Widzę że Machonia plejady załapały się nawet na migawkę w spocie reklamowym :)

 

Przed czujnym okiem nic się nie ukryje ;) 

 

16 minut temu, Machoń napisał:

Ekipa już wydelegowana....w sobotę będziemy, mamy mieć nawet stanowisko dla subaraków.... zobaczymy jak wyjdzie ;) 

Kto może od nas to niech wpada, każdy subarak mile widziany - może uda się zrobić dużego subarowego spota :yahoo:

 

:applause:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Machoń napisał:

Ekipa już wydelegowana....w sobotę będziemy, mamy mieć nawet stanowisko dla subaraków.... zobaczymy jak wyjdzie ;) 

Kto może od nas to niech wpada, każdy subarak mile widziany - może uda się zrobić dużego subarowego spota :yahoo:

 

sobota czy niedziela?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem takie info, że driftowa ekipa na ostatnią chwilę wywinęła numer i w sobotę ich nie będzie .....:angry::mellow:

 

I co to teraz ? 

 

Targi zostają bez zmian.... tylko tych driftów nie będzie.... Na sobotę umówiliśmy się z Wojtkiem, Malymbossem, Krajankiem i jeszcze ode mnie dodatkowe grafitowe STI + może na spontana wpadnie ktoś z forum czy SKP. Szkoda pewnie zmieniać na niedzielę ..... Boję się, że jak zmienimy  to się sypnie plan, np. Wojtek odpada w niedziele bo ma rajdy. 

 

Mało czasu na decyzję, nie wiem czy jest sens kombinować z terminem, może niech zostanie sobota ?

 

Wstępnie umówiliśmy się na spotowym parku papieskim w sobotę o 9:30. 

 

Ktoś jeszcze będzie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dwie Imprezy, które wczoraj widziałem w Krośnie w drodze na/z mecz(u), obydwie na RK:

 

- kombi (wanna?), skręcająca przed 18-tą z Piłsudskiego na Podwale,

- sedan (blob?) z nietypowym parapetem, jadący Krakowską w stronę centrum koło 19.15,

- prześladuje mnie też srebrny Forek na RKR poruszający między Jedliczem a Potokiem.

 

p.s. w Kielcach Subaru jak na lekarstwo, ale pewnie miałem pecha, chociaż byłem niedaleko Miedzianej Góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Machoń napisał:

To może jakaś lista, kto i kiedy chce jechać ? Marek S. w sobotę też nie może... :krecka_dostal:

 

Niby więcej ososób na SB niż ND z tego co wiem...

 

@Machoń, nie kombinujmy za dużo - kto może ten przybędzie w sobotę - wiadomo gdzie i o której. Kto nie może - to zawsze się jutro na niedzielę można ugadać. Jeśli będzie miał czas i chęci :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...