Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, Machoń napisał:

Czyżby opuszczała nas kolejna imprezka ? @miro D88 .... wrrrrr :angry:     ;)

 

https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-impreza-wrx-ID6z3hUz.html#3209be12a2

 

Spoko, może pozostanie "w rodzinie" - porządny, znajomy wóz, może zostanie na podkarpaciu u nowego właściciela ;) 

Ja widziałbym co najmniej kilku potencjalnych zainteresowanych z SKP ... :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też bym widział, chociaż preferuję 22B :rolleyes:

Dzisiaj ustrzeliłem w Jedliczu kolejnego Forka do kolekcji, tym razem III-ka, którą pozdrawiam, jak i IV-kę RK 47037, która leciała z boxem Krakowską do Centrum po 13-tej. A pod Frac-kiem w Turaszówce nie stwierdzono Forka Maliny, jak i wcześniej Pana Fotografa pod zakładem :D

IMG_7405.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Forumowicze, 

 

Chcieliśmy ponownie poruszyć temat bluz klubowych SKP (Subaru Klub Podkarpacie)....szkoda byłoby aby przepadł. Pomyśleliśmy a konkretnie @Malyboss aby reaktywować ten projekt. Po ostatnim niewypale, skontaktowaliśmy się z firmą CUTLINE i sprawa jest aktualna.

Po ustaleniach jest tylko jeden wariant  do wyboru: bluza z kapturem, gruba, na zamek, w dwóch wariantach kolorystycznych: biała lub grafit. Cena ok. 100 zł / szt.

Po zamknięciu listy zbieramy kasę.  Przelew na konto, jeszcze nie dograliśmy czyje, podamy później.

 

Stara lista jest nieaktualna i prosimy zainteresowanych wcześniej forumowiczów oraz nowe osoby o wpisywanie się na nowej liście w nowej formule:

NICK / ILOŚĆ / KOLOR / ROZMIAR.

 

Termin zakończenia zbierania zamówień czyli zamknięcie listy : DO KOŃCA WRZEŚNIA ( BRAK ZAPISANIA NA LIŚCIE - BRAK BLUZY )

Termin zbierania pieniędzy to: PIERWSZY TYDZIEŃ PAŹDZIERNIKA ( BRAK PRZELEWU - BRAK BLUZY)

Po zebraniu kasy wiemy ile realnie bluz trzeba wykonać.... idziemy wtedy do CUTLINE i działamy.

 

! WAŻNE ! Nowa lista już jest rozpoczęta na Facebooku i niech będzie główną więc osoby które mają dostęp do FB i forum proszeni są o wpisywanie się na fejsie aby nie było dublowania. Lista na forum niech służy tylko osobom bez dostępu do FB. Chodzi o to aby nie było zbędnego zamieszania. Finalnie skleimy obie listy.

 

Zapraszamy do zapisywania się :D

 

 

Biała Przód.jpg

Biała Tył.jpg

Grafit Przód.jpg

Grafit Tył.jpg

rozmiary.jpg

Edytowane przez Machoń
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma doświadczenie z rozmiarówką, bo mierzymy się z żoną i nijak nie wychodzi :(

Można do nich podjechać, albo może ktoś ma lokalnie, żeby przymierzyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Guliwer napisał:

Można do nich podjechać, albo może ktoś ma lokalnie, żeby przymierzyć?

 

Ja taką testową bluzą nie dysponuję.... ale myślę, ze można do nich przedzwonić i spytać czy mają możliwość udostępnienia takiej bluzy do przymiarki  i się ewentualnie umówić;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Guliwer napisał:

Można do nich podjechać, albo może ktoś ma lokalnie, żeby przymierzyć?

 

Godzinę temu, Machoń napisał:

Ja taką testową bluzą nie dysponuję.... ale myślę, ze można do nich przedzwonić i spytać czy mają możliwość udostępnienia takiej bluzy do przymiarki  i się ewentualnie umówić

 

Będzie taka możliwość, ale dopiero za jakiś czas. Będą wykonane testowo dwie bluzy do przymiarki w rozmiarach L / XL.

Prawdopodobnie będzie to gdzieś po 18.09. Jak tylko dostanę informację, że są gotowe, dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Guliwer napisał:

To może decyzję odnośnie rozmiaru odłożymy do październikowego spotu - my bierzemy po białej - dwie sztuki.

 

Dopisz się do listy, żebyśmy o Tobie nie zapomnieli :) i wiedzieli i ilu jest chętnych.

Rozmiar zawsze możesz zmienić przed zamknięciem listy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Guliwer napisał:

Czy ktoś ma doświadczenie z rozmiarówką, bo mierzymy się z żoną i nijak nie wychodzi :(

Można do nich podjechać, albo może ktoś ma lokalnie, żeby przymierzyć?

 

...O ile mnie ktoś tu jeszcze pamięta...

to mam w dalszym ciągu bluzę z Cutline "próbną" demo rozm. M gruba... przez głowę.

3229bcc5e1de6dd9f31d8a510a0e6bd7.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Malyboss napisał:

 

OK, podaj tylko orientacyjnie rozmiary. Po jednej sztuce?

@Machoń => dopiszesz?

 

 

Tak, dopiszę..... tylko :

 

1 godzinę temu, Guliwer napisał:

Orientacyjnie: S + XL. Przymiarka na spocie.

 

"Przymiarka na spocie" ? tzn. ?  Nie dysponujemy próbną S-ką i XL-ką .... a i na następnym spocie już będzie po terminie składania zamówień (tylko do końca września).Może weźcie sobie jakieś Wasze pasujące bluzy, które macie w domu i zmierzcie metrem w 3 wymiarach a potem porównajcie z tabelą rozmiarów CUTLINE i  wybierzcie.... jedyny domowy sposób. Chyba, ze macie możliwość podjechania do CUTLINE i zmierzenia. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Machoń napisał:

"Przymiarka na spocie" ? tzn. ?  Nie dysponujemy próbną S-ką i XL-ką .... a i na następnym spocie już będzie po terminie składania zamówień (tylko do końca września).Może weźcie sobie jakieś Wasze pasujące bluzy, które macie w domu i zmierzcie metrem w 3 wymiarach a potem porównajcie z tabelą rozmiarów CUTLINE i  wybierzcie.... jedyny domowy sposób. Chyba, ze macie możliwość podjechania do CUTLINE i zmierzenia. ;) 

To właśnie robiliśmy, ale my to chyba jesteśmy jacyś nienormatywni + pochodzimy od małpy :(

Jest szansa, że pojedziemy się leasingować, to wpadniemy do nich.

@Machoń Ty to jesteś jak Yeti :biglol: Telefonu nie odbiera, w Krośnie nie można namierzyć Świni itede.

 

p.s. namierzyłem nowego Forka II RKR...66 pre-facelifta parkującego przy stacji kolejowej Jedlicze i Lanosa RKR... jadącego w stronę Jedlicza od Potakówki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!
Może jest ktoś chętny na mini spota oraz zaprezentowanie swojej Subarki przy okazji Wystawy Pojazdów Klubu Motorowego Łańcut?
Lokalizacja: Wola Dalsza (ok. 4 km od centrum Łańcuta)
Czas: 17.09.17 od 10 do 17. Po wystawie można się udać do centrum Łańcuta na koncerty. Z tego co pamiętam to chyba Bratanki i Bayer Full

Wiem, że potwierdzonych jest parę samochodów rajdowych, klasyków, driftowozów, samochodów do off-roadu, ale jak na razie niestety tylko jedna (czyli moja) Subarka, także zapraszam! 173bf22c11812978018d56111e3b7ae7.jpg870cb7776b6534bb977ac489528d9ec3.jpg

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Guliwer napisał:

p.s. namierzyłem nowego Forka II pre-facelifta parkującego przy stacji kolejowej Jedlicze i Lanosa RKR... jadącego w stronę Jedlicza od Potakówki. 

 

RKR 11366.jpg

RKR Lanos.jpg

Dnia 19.06.2017 o 11:56, Guliwer napisał:

Ciekawe, czy zna blond Panią, która prawdopodobnie wyszła w Domu Kultury koło 18.50, wsiadła do FXT świeżo kupionego w Radomskim i ... odjechała :biglol:

IMG_6763.JPG

Okazuje się, że Forek już jest/był, ciekawe czy ta Pani, jest od tego Pana :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.09.2017 o 11:16, Guliwer napisał:

 

@Machoń Ty to jesteś jak Yeti :biglol: Telefonu nie odbiera, w Krośnie nie można namierzyć Świni itede.

 

:ph34r:...... jak ninja.... :ph34r:

 

A Świnia jest zrobiona w technologii Stealth... jak  F-117 Nighthawk :biglol: wiec co się dziwić...

Edytowane przez Machoń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze minimum 5 sztuk Ci zostało.... :lol:  Poszukaj na początek drugiego białego forka i srebrnego lanosa ( nie tego powyżej ).... bo jak nie to ja wklejam ;)

no ale fakt faktem dobrze Ci idzie :bowdown:

Edytowane przez Machoń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...