Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

Nie samym Krosnem człowiek żyje :D Niestety Stal Rzeszów przegrała Derby Południa. Za rok marzą mi się Derby Podkarpacia, ale wolałbym żeby Krosno awansowało (na co się nie zanosi), albo (oby nie) Rzeszów spadła (do tej pory Bydzia była murowanym faworytem):

 

Clipboard01.jpg

Clipboard02.jpg

Clipboard01.jpg

Edytowane przez Guliwer
dodatkowa grafika
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie witam Szanowne Grono.

 

Nawiązując do tematu podkarpackich spotów Subaru w innych rejonach podkarpacia który poruszaliśmy już z Machoniem jakiś czas temu, a które to spoty mieliśmy w tym roku zrealizować jako "dodatkowe" obok tych "rzeszowskich", chciałbym was wszystkich bardzo serdecznie zaprosić na spot do Tarnobrzega, który odbędzie się dnia 25 VI (niedziela) na terenie przystani żeglarskiej "Marina" obok Jeziora Tarnobrzeskiego. Mamy miejsce zarezerwowane niemal na cały dzień - godzina rozpoczęcia i zakończenia do ustalenia, proponowałbym zacząć może jakoś około 14:00 a zakończyć około 20:00 - zobaczymy, jak wyjdzie.

 

W planach mamy - jak zwykle zresztą - pogaduchy na najróżniejsze tematy - te związane z Subaru, jak i te mniej z marką związane, grillowanie na maksa, dla ewentualnych chętnych kąpiel w Jeziorze :)  W tak zwanym "międzyczasie" może zrobimy jakiś przejazd przez centrum żeby co nieco postraszyć mieszkańców - jeśli oczywiście będziemy chętni i będzie nas wystarczająco dużo :) Mamy też zgodę Prezydenta Miasta na wjazd i postój (jeśli będziemy chcieli) na Plac Czerwony (centralny punkt) który normalnie jest wyłączony z ruchu. Wszystko do ustalenia.

 

Chętni mogą się przekimać z niedzieli na poniedziałek w "Marinie" - trzeba sobie tylko zrobić rezerwację. Spokojnie można też brać dzieciaki - przed "Mariną" jest całkiem fajny plac zabaw.

 

Tutaj link (nie sugerujcie się zdjęciami, bo są trochę nieaktualne):

 

http://marina.tarnobrzeg.pl/jacht-klub-kotwica-tarnobrzeg/

 

Poniżej wrzucam mapkę dojazdu - mam nadzieję, że wszyscy zainteresowani trafią :) 

 

1.png.819eb96d53f38c1ef9c81d14797726c6.png

 

2.thumb.png.426540bffe6935d141fa4f2afae66719.png

 

3.png.951780b6a6f703fa714ae4308d608402.png

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości - proszę pisać albo dzwonić - 504-dziewięćpięćjeden-dziewięćpięćdwa :) 

@Machoń - poprosiłbym o odświeżenie listy chętnych i wrzucenie informacji na FB :) 

 

Zapraszam !!

 

 

Edytowane przez Malyboss
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, karloszka napisał:

#KJSBircza

Adam Radwański gratuluję wygranej!!

 

Należy również, a może i przede wszystkim, pogratulować Wojtkowi wraz z pilotem Adrianem, który zajął II miejsce...... miło zobaczyć auto z klubowymi barwami SKP na podium !

:puchar:

wrx.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Należy również, a może i przede wszystkim, pogratulować Wojtkowi wraz z pilotem Adrianem, który zajął II miejsce...... miło zobaczyć auto z klubowymi barwami SKP na podium !
:puchar:
wrx.thumb.jpg.aad7da29924386befe3f9c8247ba4818.jpg

Gratulacje!!!

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.06.2017 o 22:24, karloszka napisał:

#KJSBircza

Adam Radwański gratuluję wygranej!! Mam nadzieję, że aPGR wniósł do tego swoje trzy grosze... :)

 

13 godzin temu, Machoń napisał:

Należy również, a może i przede wszystkim, pogratulować Wojtkowi wraz z pilotem Adrianem, który zajął II miejsce...... miło zobaczyć auto z klubowymi barwami SKP na podium !

 

2 godziny temu, Marek S napisał:

Gratulacje!!! emoji106.pngemoji2.png

 

Dołączam się i również serdecznie gratuluję !       :applause:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.06.2017 o 19:01, SubaruSK napisał:

@machoń, dzięki za miłe pogaduchy, miło było poznać osobiście.
Żona nie stety nie zgadza się na STI ;)

 

No hello , hello  :D

Ja również dziękuje za małe spotkanko wśród subaraków, miło było pogadać.

Co do STI to musisz pracować nad żoną albo postawić ją przed faktem dokonanym ;)... ale w sumie jak forka wystroisz to nie wiem czy jest sens kupować STI ...:coffee:

Jeszcze do Was zawitam to pogadamy.

 

Aha jak będziesz na Słowacji i w moich okolicach to daj znać, zawsze możemy jakiegoś spota zrobić.

 

PZDR

 

 

 

 

 

LISTA NA SPOTA W TARNOBRZEGU :

 

1.Malyboss

2.Machoń

 

 

_DSC0225.JPG

Edytowane przez Machoń
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, andrev napisał:

Potrzebuję porady. Gdzie w Rzeszowie bądź okolicach zrobić geometrię w GC8? W poprzednim zakładnie z "poprawnymi" opiniami musiałem siedzieć z mechanikami w kanale i pokazywać co mają robić.

 

Dzięki

np. Multimoto Rzeszów

RS Service Wola Cicha 150 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to przy okazji: najchętniej Jasło-Krosno, ale oczywiście Rzeszów też :rolleyes: Polecicie kogoś dobrego: detailing, plastidip, ceramika i te klimaty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, andrev napisał:

Potrzebuję porady. Gdzie w Rzeszowie bądź okolicach zrobić geometrię w GC8? W poprzednim zakładnie z "poprawnymi" opiniami musiałem siedzieć z mechanikami w kanale i pokazywać co mają robić.

 

Dzięki

 

11 godzin temu, karloszka napisał:

np. Multimoto Rzeszów

RS Service Wola Cicha 150 :)

Multimoto na ul. Handlowej - potwierdzam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...