Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie poczekajcie niech Luki odbierze ta swoja rakiete i wtedy spota zrobimy takiego mega...... :mrgreen: z trasa objazdowa po podkarpaciu niech chłopak dociera maszyne razem z nami.....bedzie jedyna szansa przy docierce zeby dotrzymac mu kroku... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha kolegę Musza już złapali :-)

 

[ http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/s720x720/427258_355009677844081_100000051568102_1413766_1315332987_n.jpg ]

 

pochwalił się na fejsbuku podpisem "..zakończyło się mandatem 300zł za wjazd pojazdem silnikowym na teren lasów państwowych :P"

 

na biednego nie trafilo heheehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rybex, czekam na info od Edwina że auto gotowe do odbioru, dzis jeszcze przyszla paczka z roznymi pierdolkami do skonczenia wnetrza wiec juz tuz tuz.

 

-- Śr lut 01, 2012 2:04 pm --

 

założyłeś juz shotguna?? :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć zastanawiałem się czy wam napisać czy zostawić sprawę bez komentarza.

 

Chodzi o użytkownika "SUBYDU" przez którego zostałem śmiało mogę powiedzieć że oszukany. Gdyż zamówił polar jak 26ciu innych użytkowników forum z Podkarpacia i Podbeskidzia z własnym imieniem i nazwiskiem. Najpierw Zwlekał z wpłatą po czym po kilku tyg czekania z prośba o przelew bo chciałem mu go wysłać dostałem wiadomość o treści:

 

"Widziałem marna jakość tego polaru!

Wyszycie super, sam polar słabej jakości.

 

Mogę kupić swój i prosić o wyszycie.

Ile to kosztowałoby?"

 

 

Bardzo mnie zdziwiło jego zachowanie i idiotyczny text o marnej jakości polaru.

Prowadząc dwa sklepy sportowe od 12lat mam duże pojecie na temat jakości polarów i tkanin używanych w sporcie.

Znając również wyroby i właśnie jakość materiałów których firma Karguii używa w swoich wyrobach a jest to min:

 

THERMO PILE

jest wysokiej jakości materiałem zapewniającym utrzymanie naturalnej temperatury, przy niewielkiej wadze materiału. Wszystkie produkty wykonane z materiału THERMO PILE gwarantują komfort użytkowania bez względu na warunki atmosferyczne. Materiał ten dzięki nowoczesnej strukturze pozwala skórze swobodnie oddychać (wewnętrzna warstwa dzianiny pochłania wydzielany podczas wysiłku pot i odprowadza go na zewnątrz).

 

SERIA 200 (280 g/m2)

 

1. Mikroskopijne torebki powietrzne zapewniające izolację termiczną

2. Dzianina TERMO PILE

3. Warstwa nie mechacąca się (anty-piling)

4. Wilgoć (pot) wydostaje się na zewnątrz

5. Ciepło zatrzymywane przy ciele

post-13901-135184461201_thumb.gif

post-13901-135184461248_thumb.gif

 

Byla opcja kupienia chińskich polarów dla zaoszczędzenia 50zł. z której zrezygnowaliśmy właśnie dal Jakości produktów Karguii którzy szyli polary dla Teamów SEBASTIANA FRYCZA i KAJETANA KAJETANOWICZA.

 

Chciałbym podziękować wszystkim innym użytkownikom za zaufanie i uczciwość w stosunku do mojej osoby gdyż absolutnie nie było moim zamiarem zarabianie na polarach, a mając kontakty i możliwości podjąłem się organizacji i realizacji tego zadania. Dostałem sporo PW od osób właśnie zdziwionych bardzo dobrą jakością Polarów co bardzo mnie ucieszyło.

Niestety 200zł w plecy przez Nieuczciwego użytkownika SUBYDU. ale z głodu przez to nie umrę.

 

Pozdrawiam Jeszcze raz wszystkich użytkowników

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...