Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

mozesz sprobowac o findysza w krosnie
u tego Pana jak mam coś robić to już wolę na nogach chodzić

 

mozesz cos wiecej o tym Panu nam powiedziec :mrgreen:

ja to tak tylko z ciekawosci pytam :!:

moze lepiej nie, bo co tu gadac jak ci ktos kable w samochodzie wymienia na nowe za spora kwotę a jak jedziesz na przegląd do innego mechanika okazuje się ze dostajesz stare kable jeszcze z awaria, a ktoś kasuje jak za nowe i prawie ze złota, nie wspominając że naprawa nie została wykonana a zapłacone zostało jak za zrobioną. nie chce mi się więcej pisać bo jest tego sporo i nie jest to tylko moja opinia. jak mam kogoś polecić to na 100% nie jego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i oczywiście panie !! :)

 

Kto jutro miałby czas na spota :) ?

Przepiękna pogoda, może byśmy się u Lukiego na myjni stykneli :) ?

 

Zróbmy wstępną liste kto by się pisał tak na około godzinę 18 :)

 

1. rybex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LukiGT, niezamaco :mrgreen: Cała przyjemność po mojej stronie :D Szacun dla dziewuszki rybex,a która to tyle wytrzymała z nami bez słowa pretensji 8)

 

-- 4 mar 2012, o 21:32 --

 

Kobite to se trza umieć wychowac 8) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rybex, Krajanek, dzieki panowie za odwiedziny :D

 

Również dziękóweczka za bardzo sympatyczny wieczorek :)

 

 

LukiGT, niezamaco :mrgreen: Cała przyjemność po mojej stronie :D Szacun dla dziewuszki rybex,a która to tyle wytrzymała z nami bez słowa pretensji 8)

 

-- 4 mar 2012, o 21:32 --

 

Kobite to se trza umieć wychowac 8) :mrgreen:

 

Otóż to Panie Mateuszu ! :twisted:

 

Mam nadzieję że na następne spotkanko, inni już przypilnują forum i zjedziemy się w większym gronie :) ! :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero się dowiedziałem (włączyłem kompa), a teraz akurat już nie mam jak się wybrać, a od 16 siedziałem i się nudziłem :x

 

a ja to samo, z tym że dopiero teraz. ehh.

 

byłam wieczorem na Reskarcie z braku pomysłów, jakbym wiedziała to bym gdzie indziej zajechała :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero się dowiedziałem (włączyłem kompa), a teraz akurat już nie mam jak się wybrać, a od 16 siedziałem i się nudziłem :x

 

a ja to samo, z tym że dopiero teraz. ehh.

 

byłam wieczorem na Reskarcie z braku pomysłów, jakbym wiedziała to bym gdzie indziej zajechała :x

 

 

Wspominałem o Tobie, widziałem że nie przeczytałaś priva, domyślałem się że nic nie wiesz o spotkaniu :(

 

Następnym razem będzie nas już na pewno więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karloszka, moze chcesz mojego grata :?: :P chyba ze bedziesz szukac igielki z konca produkcji, wtedy moj odpada

moze jakas zamiana, ktory rok Twojego GL-a i ile chcialabys za niego?

zostalyby bestie w Rzeszowie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze chcesz mojego grata

to ześ sie kurna zareklamował :mrgreen:

 

dla zareklamowania auta forumowicza dacko, powiem iż od 3 czy 4 lat jezdzi praktycznie bezawaryjnie , a z STI MY07 jedzie łeb w łeb do 210KM/h :twisted: - są na to świadkowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam GTek dacko, naprawde dawał rade w konfrontacji z seryjnym hawkiem STI 8) :idea: Jednak na miejcu karloszka, szukałbym zadbanego GC8 Type R lub RA ,jesli budzet pozwoli oczywiście 8) A jeśli nie pozwoli :( :arrow: to oczywiście oferta Błazeja jest jak najbardziej słuszna :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze chcesz mojego grata

to ześ sie kurna zareklamował :mrgreen:

 

dla zareklamowania auta forumowicza dacko, powiem iż od 3 czy 4 lat jezdzi praktycznie bezawaryjnie , a z STI MY07 jedzie łeb w łeb do 210KM/h :twisted: - są na to świadkowie

 

 

Poootwierdzam !!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz sprobowac o findysza w krosnie
u tego Pana jak mam coś robić to już wolę na nogach chodzić

 

mozesz cos wiecej o tym Panu nam powiedziec :mrgreen:

ja to tak tylko z ciekawosci pytam :!:

moze lepiej nie, bo co tu gadac jak ci ktos kable w samochodzie wymienia na nowe za spora kwotę a jak jedziesz na przegląd do innego mechanika okazuje się ze dostajesz stare kable jeszcze z awaria, a ktoś kasuje jak za nowe i prawie ze złota, nie wspominając że naprawa nie została wykonana a zapłacone zostało jak za zrobioną. nie chce mi się więcej pisać bo jest tego sporo i nie jest to tylko moja opinia. jak mam kogoś polecić to na 100% nie jego.

Frodo123 tez u niego silnik skladal i ostatnio mial [moderator czuwa] upaa :roll: ale moze nIech on sie wypowie na ten temat :|

karloszka

Ja chce sprzedac swojego bloba, zainteresowana

:wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frodo123 tez u niego silnik skladal i ostatnio mial [moderator czuwa] upaa ale moze nIech on sie wypowie na ten temat

Ja sie dopiero wypowiem jak bede wiedzial na 100% juz za kilka dni :?

to co Panowie i Panie moze jakis spocik sobota lub niedziela :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frodo123 tez u niego silnik skladal i ostatnio mial [moderator czuwa] upaa ale moze nIech on sie wypowie na ten temat

Ja sie dopiero wypowiem jak bede wiedzial na 100% juz za kilka dni :?

to co Panowie i Panie moze jakis spocik sobota lub niedziela :?:

 

Kurde a mnie akurat na tym weekendzie nie będzie, wracam w sumie w niedziele z gór, no chyba że ręce nie będą mi się trzęsły i spocik będzie w niedziele wieczorem to wpadne :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...