Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

kubabb, Polar jest świetny :!: Materiał jest super jakości :idea: Normalnie nie mogę przestać w nim chodzić :P I ta limitowana edycja, poprostu bajka :Dkubabb, Chciałem Ci oficjalnie podziekować za świetny pomysł i sprawne ogarniecie całego przedśiewziecia :) Opinie forumowicza SUBYDU pozostawie bez komentarza...

 

-- 3 lut 2012, o 17:34 --

 

Dzieki równiez dla ukaszWRX za propozycje dot. zamówienia polarów, która to padła w naszym watku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubabb, ja jestem b.zadowolony z jakosci polaru :mrgreen: tak jak 99% osob ktore je zamowilo wiec naprawde niewiem co Subydu ma im do zarzucenia :roll:

Jak juz wczesniej pisalem wielkie DzIEKUJE nalezy Ci sie za zorganizowanie akcji "polary" :mrgreen:

Krajanek, nie ma za co :P fajnie czasem miec cos z limitowanej edycji no nie :wink:

 

-- 4 lut 2012, o 13:25 --

 

kubabb, jesli Subydu Ci nie zaplacil i wciaz masz ten polar to napewno bedzie mozna go sprzedac tutaj u nas w watku :wink: tylko trzeba by bylo pozbyc sie imienia i nazwiska Subydu :| (mam nadzieje ,ze jest to mozliwe) i zaraz powinien sie znalesc chetny :wink:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena będzie około 200zł cena gołego polara około 150zł + wyszywanie. Każde inne logo oprócz ŚWINIAK ,STI, LOGO SUBARU, TEXT to niestety dodatkowy jednorazowy koszt matrycy 160zł a tego chcemy uniknąć żeby cena była rozsądna Dokładną cenę podam jak przekaże im listę do KARGUII. Polary szyje firma www.karguii.pl nie są to byle jakie polarki naprawdę świetna jakość gramatura materiału 200gr. Zaglądnijcie tutaj viewtopic.php?f=10&t=114284&start=7250 gdzieś w połowie strony dałem wycenę wraz z takim pseudo projektem jak by to miało wyglądać.

kubabb, ale z tego co wiem to tutaj bylo z czego i jaka firm szyje polarki takze wiedzial co bierze. co do mnie to wielkie dzieki za polarek i jest wypas :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze piszę to już po raz czwarty!

 

Z góry przepraszam za zamieszanie.

 

Jeżeli polar jest już wyszyty to proszę o zdjęcie z wyszytym nickiem i z metka producenta, a także rozmiarem. Najpóźniej do jutra.

Od razu poproszę o wysłanie polarka za pobraniem na mój adres z możliwością sprawdzenia przesyłki przed odbiorem.

 

A teraz o moich odczuciach!

 

Rzeczywiście czytałem posta o wyborze polaru a porównanie dokonałem do polarów jakie mogę zakupić w firmie, polary Toyoty i Lexusa.

Uwierzcie mi jakość jest dużo lepsza.

 

Co prawda polar widziałem tylko raz u Lukiego, szycie "mega" , kolor średni nie wiele nas odróżniający od pana z Inter Cars który codziennie przywozi nam części nie mający subaru i nie należący do żadnego klubu. Nie wiem może Luki nie mając doświadczenia w modelingu słabo go zaprezentował :mrgreen:

 

Na zmianę barw wpadłem za późno, mogłyby być czerwono czarne pasowałyby do mojego i kolegi z UK autka :mrgreen: lub szaro czerwone.

 

Kubab podałem Ci mój nr telefonu mogłeś zadzwonić powiedzieć że jest problem i nie można się już wycofać.

 

Napisałem tylko dwa zdania bo byłem w pracy i nie miałem czasu.

 

Przepraszam że dopiero odpowiadam ale już dawno nie zaglądałem na forum.

Dopiero mój dobry Kolega mi się przypomniał sms-em że jest problem.

 

Jeszcze raz przepraszam za tą całą sytuację zawsze przecież możemy mieć po dwa polarki. Szczególnie że takie mrozy.

 

Kubab czekam na odpowiedź.

 

Przemek

 

To jest rozmiar M, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock:

Raczej kolor czerwony jest mało pasujący do barw subaru i nawet nikt go nie brał pod uwagę. Skoro byleś nie zdecydowany nie trzeba było wpisywać się na listę a co i jak było dokładnie prze ze mnie opisane w rożnych postach łącznie z linkiem do Karguii gdzie można było sprawdzić z jakiej tkaniny będzie uszyty. TermoPile jest tkany na maszynach POLARTEC czy jak dotąd najlepszej marki polaru dostępnego na świecie a co do jakości przekonasz się za kilka lat. A wszelkie uwagi bez problemu można było wysyłać na PW. Wszystko było załatwione z jednym zamachem żeby 10x nie jeździć po 1polarek.

Mam go w pracy porobię zdjęcia i wyśle ci fotki. Jest to rozmiar M tak jak chciałeś

Pozdrawiam Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

subydu, z calym szacunkiem panie model ale glupoty gadasz . :roll:

Kolor sredni??? a co wg Ciebie czerwony czy czarny jest bardziej subarowy niz niebieski?? :shock:

po cholere Ci zdjecia polara jak widziales go w realu i wiesz jak wygląda i wiesz tez ze jakosc ma zajebista i nie piernicz ze nie.

kubabb, załatwil sprawe polarków bardzo profesjonalnie a Ty z calym szacunkiem zachowujesz sie jak dziecko ktore nie wiem ktorego lizaczka by chcialo, czerwonego??, czy czarnego???

Przemek wpisałes sie na liste, to miej troche klasy chlopie, zapłac i weź ten polar ,a nie pros o zdjecia i krytykuj świetną jakość towaru, bo nie tylko Ty go zamowiles, co za tym idzie wychodzisz na dziwaka w oczach wszystkich ktorzy polar dostali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

subydu, musisz zaplacic za ten polar, chocby dlatego iz jest na nim wyszyte Twoje imie i nazwisko :!: Chciales to teraz wywiaz sie z obietnicy, zaplac i bedzie po sprawie 8) Wiesz ja nadal nie rozumie o co chodzi Ci z ta marna jakoscia :roll: moim i innych zdaniem to jest bardzo dobra jakosc :!: Mam osobiscie jeszcze jeden polar Subaru :mrgreen: z SIP i uwazam ,ze jakosciowo ten od kubabb, jest jakby cieplejszy, nie przepuszcza tyle wiatru :shock: i jest znacznie milszy w dotyku :P Tak wiec ja go szczere POLECAM :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież napisałem że jeżeli jest już wyszyty to biorę!

 

Przemysław Drabik

Ul. Osmeckiego 29/22

35-506 Rzeszów

 

Proszę o wysyłkę za pobraniem!

 

Luki to że jestem dziwakiem to już chyba wiesz od dawna :?: :twisted:

 

A zdjęcia poprosiłem nie dlatego żeby zobaczyć jak polar wygląda tylko dlatego że jest rzeczywiście wyszyty!

 

Czekam z niecierpliwością.

 

Luki niebieski kolor to już przeszłość teraz jest czarny a będzie biały! :mrgreen::P

 

Aha dostanę jakiś paragon lub fakturkę na polarka?

 

I nie oburzaj się tak Kolego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

W takim razie odpiszę już ja czyli Kinga ( dla tych co nie poznałam druga połowa Kubabb)

 

Chłopaki to do Was:

 

Cieszę się że polarki się podobają mam swój i tez jestem zadowolona :D

 

Subydu to do ciebie:

 

Kolego wpisałeś się na listę to raz.

 

Polar wyszyty tak jak dla każdego z listy!!!!

 

Nie ma faktury czy paragonu bo my też na polarach interesu nie robiliśmy.

 

Jeśli chcesz to proszę Cię bardzo www.karguii.pl tam jest kontakt to ci wypiszą fakturę, wystawią paragon.

 

Polar wysyłamy na podany przez ciebie adres i owszem za pobraniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LukiGT bardzo dobrze pamiętasz. ukaszWRX dzięki za ofertę ale nie tego szukam :)

Poszukiwania trochę się przeciągają. Widzę jaka jest aura i rozumie dlaczego jest tak mało ciekawych dla mnie ofert. Przynajmniej jest czas żeby sprecyzować wymagania. Hawk owszem, chciałbym, jak trafi się okazja, bardziej "dudki" wystarczą na Bloba bo zakładam trochę rezerwy. Jak będzie, zobaczymy.

 

Podniosę temat wypadu na gokarty. Fajnie byłoby grupką porywalizować. Pewnie po otwarciu toru będzie trochę chętnych ale z czasem będą mieli więcej wolnych terminów. Kto byłby chętny?

 

Ps. Z tego co czytam to trochę mi szkoda że nie zdecydowałem się na polar bo opinie dobre. Już liczyłem że ten "niezakupiony" będzie można jakoś przerobić... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LukiGT bardzo dobrze pamiętasz. ukaszWRX dzięki za ofertę ale nie tego szukam :)

Poszukiwania trochę się przeciągają. Widzę jaka jest aura i rozumie dlaczego jest tak mało ciekawych dla mnie ofert. Przynajmniej jest czas żeby sprecyzować wymagania. Hawk owszem, chciałbym, jak trafi się okazja, bardziej "dudki" wystarczą na Bloba bo zakładam trochę rezerwy. Jak będzie, zobaczymy.

 

Podniosę temat wypadu na gokarty. Fajnie byłoby grupką porywalizować. Pewnie po otwarciu toru będzie trochę chętnych ale z czasem będą mieli więcej wolnych terminów. Kto byłby chętny?

 

Ps. Z tego co czytam to trochę mi szkoda że nie zdecydowałem się na polar bo opinie dobre. Już liczyłem że ten "niezakupiony" będzie można jakoś przerobić... :)

 

Julian pisałem że nie ma problemu aktualnie z uszyciem nawet 1szt polarka daj maila na PW wyśle ci rozmiarówke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...