Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

Kuku nowe STi :-)
post-9290-1465819144,6829_thumb.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Klubowe koszulki to pewnie kwestia niedalekiej przyszłości. Sezon letni jest już w pełni więc to idealna pora na to, żeby w takich koszulkach wpadać na zloty a co dopiero na taki wypad z fotografem... :D

 

Ile osób w ogóle byłoby zainteresowanych klubowymi koszulkami?? :)

 

 

Co do koszulek to opcja ode mnie:

Firma CUTLINE wear factory jak pewnie część z Was często się spotyka na facebooku robi koszulki tzw. "FULLPRINT"

U nich jest możliwość zamówienia takich "swoich" koszulek ale musi to być zamówienie na minimum 20 koszulek i mowa jest wówczas o jednym nadruku (a nie o różnych)

cena za koszulkę 50 zł

termin realizacji do 2 tyg.

To są takie rewolucyjne koszulki :) także niech się określi większość - poniżej trzy najładniejsze wg mnie projekty zrealizowane niedawno przez CUTLINE:

 

post-9290-0-66901600-1465846908_thumb.jpg

 

post-9290-0-30879000-1465846937_thumb.jpg

 

post-9290-0-75452400-1465846949_thumb.jpg

 

Cena wyższa ale też nie ma opcji że koszulka się spierze itd. - zawsze będzie piękna :) można by iść z duchem czasu;

 

jeśli nie to wówczas gadamy z B3Studio i robią takie "zwykłe" [Fruita], cenowo pewnie będą z połowę tańsze no ale i wiadomo, że nie takie trwałe.

Edytowane przez karloszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do koszulek Forumowych to jak najbardziej zajefajna inicjatywa!!! Myślę, że można taniej i popytam jutro bo można za mniej niż 50zł zrobić koszulki Fruit of the Loom z bardzo dobrym nadrukiem. Max 40zł

 

Nie widać na foto ale pewnie Karloszce chodziło o coś niebieskiego w Jej lusterku. Ja dziś miałem możliwość wyścigowego rajdowania z tą piękną furką!!! No, no powiem Wam, że WRX STi daję radę :D No i niestety nie wszystkim....... :P

I oto te piękne nowe Plejady!

 

 

 

 

post-3953-0-23125200-1465848726_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A co do miejsca, to na szybko przyszło mi do głowy , że można byłoby najbliżej podjechać do Arłamowa na lotnisko...... jeszcze małe szkolenie byśmy zorganizowali  :yahoo: ...... pachołki już mamy...... :biglol:  :biglol:  :biglol:

 

A może by tak Hungaroring ??? :D

post-17610-0-32641200-1465849456_thumb.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się piszę na 2 sztuki....kolorystyka pierwszej jest supero...choc blekitu subarakowego nie ma....

 

ja piszę się na minimum 2

 

No jak tak dalej pójdzie to luz tylko Panowie (i Panie) pasowałoby jakiś wzór sobie zorganizować tych koszulek :DmRoZiOo??

Ja mogę polecić gatunek tych koszulek, ponieważ Subaru zażyczyło sobie do kompletu mojego oklejenia też koszuleczki -

 

[zdjęcie poglądowe :P :P]

 

post-9290-0-74307000-1465853881.jpg

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do koszulek to opcja ode mnie: Firma CUTLINE wear factory jak pewnie część z Was często się spotyka na facebooku robi koszulki tzw. "FULLPRINT" U nich jest możliwość zamówienia takich "swoich" koszulek ale musi to być zamówienie na minimum 20 koszulek i mowa jest wówczas o jednym nadruku (a nie o różnych)

 

Jasne, ze jednakowe o to właśnie chodzi. Wszystkie wzory robią wrażenie i technika też jest spoko ;)

Subarowe barwy na takich koszulkach mogą utworzyć ciekawy efekt :)

 

 

 

A może by tak Hungaroring ???

Wygląda zachęcająco tylko coś jakby daleko... :D

Edytowane przez M@kul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poki co po tych prztkładach karloszki mam mieszane uczucia. To takie kolorowe mają być niby?

 

Nie lepiej zrobić koszulki polo z haftem?

Mrozio mogą być wielokolorowe, jednokolorowe, dwu- trzy- itd. jak Ci się zwidzi bo to jest "fullprint" czyli nadrukowane, jak widzisz moja jest biała z miejscowym tylko printem tj. "nadrukiem" a tamte z przykładu są w całości w princie, tu jest dowolność, plusem są żywe kolory i długa żywotność koszulek, polo zaraz będzie sprane/wyblakłe a i nie każdy lubi/ nie każdemu dobrze w Polo a w T-Shircie to chyba każdemu jest ok. Takie jest moje zdanie ale niech się wypowie większość. Ja osobiście mam pół szafy w takich różnych "polówkach" i "tiszertach" i niestety mało która z tych koszulek się dobrze prezentuje, są sprane mają "kłaczki" czy nie wiem jak to się fachowo nazywa, a każda swoje kosztowała :-/ wyrzucić szkoda bo sentyment a pokazać się to też już nie bardzo o i tak to wygląda.

No ale - tak jak mówię - niech większość się wypowie...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za T-shirtem ... te z nadrukiem wyglądają fajnie. Co do kolorystyki i projektu całej koszuli (bo logo to my już mamy) to myślę że w tych pieniądzach firma mogłaby zaproponować jakichś kilka projektów... na pewno mają u siebie od tego fachowców.

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.....

 

 

Moim zdaniem te 3 powyższe przykłady, kolorowych koszulek w technice fullprint, które pokazała karloszka są w porządku i mogą się jak najbardziej podobać.... żywe, kolorowe..... wygląda to fajnie..... ja osobiście założyłbym taką 

 

Mrozioowi pewnie chodzi, że są  za bardzo krzykliwe i takie trochę kolarskie.... chyba Marek myślał o innej estetyce, bardziej stonowanej (uniwersalnej), pewnie chce w takiej chodzić na co dzień do pracy a w takich kolorach będzie się krępował ...... hahahaha

 

Szczerze nie mam problemu z tymi kolorowymi ale jak już to raczej skłaniałbym się to tego ostatniego zdjęcia na którym jest biała koszulka z logo Subaru Zasada Automotive.... przejrzysta, estetyczna, ładna....tylko na fotce rzeczywiście wygląda na mocno przylegającą i jakby była zrobiona ze śliskiego materiału (tego "kolarskiego" :lol: ). Nie wiem z czego ona jest wykonana ale nie każdemu może być dobrze jak mu będzie tak mocno przylegała.....

 

Założenia:

 

1. Materiał : normalny T-shirtowy ( nie wiem co tam jest - bawełna ???) .....raczej nie śliska (chociaż pewnie ciekawsza)

2. Raczej nie polo tylko zwykła T-shirtowa bez kołnierzyka

3. Kolorystka : jasna bądź ciemna, ewentualnie niebieska ( jak na plejadach ) - tłem jest jakiś dominujący kolor....... no chyba że chcecie jakiś wzór na całości, jak powyżej

4. Co powinno na niej być

     - logo subaru 

     - logo SKP

     - nick z forum (jeśli ktoś chce a myślę że chcecie) albo jakaś ksywka jak ktoś na forum nie jest a zagląda tylko na SKP

     - świnka

 

Powyższe dane raczej muszą być jako podstawowe, ja jeszcze pomyślałbym nad jakimiś drobnymi elementami typu szachownica dołem czy inna grafika rajdowa do wyboru, może sami coś wymyślimy ... albo napisy w stylu : 

 

$(KGrHqR,!n4E8Vih4SMgBPNjH+K8P!~~60_1.JP

2016_0510_02xv01.jpg

 

Trzeba to wszystko jakoś ładnie rozplanować, zebrać w całość tak żeby to wyglądało ładnie, przejrzyście  i do produkcji. 

Jeśli macie jakieś sugestie i inne wizje to pisać..... wspólnie coś stworzymy  :D

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.....

 

 

Moim zdaniem te 3 powyższe przykłady, kolorowych koszulek w technice fullprint, które pokazała karloszka są w porządku i mogą się jak najbardziej podobać.... żywe, kolorowe..... wygląda to fajnie..... ja osobiście założyłbym taką 

 

Mrozioowi pewnie chodzi, że są  za bardzo krzykliwe i takie trochę kolarskie.... chyba Marek myślał o innej estetyce, bardziej stonowanej (uniwersalnej), pewnie chce w takiej chodzić na co dzień do pracy a w takich kolorach będzie się krępował ...... hahahaha

 

Szczerze nie mam problemu z tymi kolorowymi ale jak już to raczej skłaniałbym się to tego ostatniego zdjęcia na którym jest biała koszulka z logo Subaru Zasada Automotive.... przejrzysta, estetyczna, ładna....tylko na fotce rzeczywiście wygląda na mocno przylegającą i jakby była zrobiona ze śliskiego materiału (tego "kolarskiego" :lol: ). Nie wiem z czego ona jest wykonana ale nie każdemu może być dobrze jak mu będzie tak mocno przylegała.....

 

Założenia:

 

1. Materiał : normalny T-shirtowy ( nie wiem co tam jest - bawełna ???) .....raczej nie śliska (chociaż pewnie ciekawsza)

2. Raczej nie polo tylko zwykła T-shirtowa bez kołnierzyka

3. Kolorystka : jasna bądź ciemna, ewentualnie niebieska ( jak na plejadach ) - tłem jest jakiś dominujący kolor....... no chyba że chcecie jakiś wzór na całości, jak powyżej

4. Co powinno na niej być

     - logo subaru 

     - logo SKP

     - nick z forum (jeśli ktoś chce a myślę że chcecie) albo jakaś ksywka jak ktoś na forum nie jest a zagląda tylko na SKP

     - świnka

 

Powyższe dane raczej muszą być jako podstawowe, ja jeszcze pomyślałbym nad jakimiś drobnymi elementami typu szachownica dołem czy inna grafika rajdowa do wyboru, może sami coś wymyślimy ... albo napisy w stylu : 

 

$(KGrHqR,!n4E8Vih4SMgBPNjH+K8P!~~60_1.JP

2016_0510_02xv01.jpg

 

Trzeba to wszystko jakoś ładnie rozplanować, zebrać w całość tak żeby to wyglądało ładnie, przejrzyście  i do produkcji. 

Jeśli macie jakieś sugestie i inne wizje to pisać..... wspólnie coś stworzymy  :D

Jeżeli o mnie chodzi to luźna koszulka... ale myślę, że jak ktoś będzie chciał przylegającą to z tym nie będzie problemu... kwestia doboru koszulki mogą być taki i takie, jaką kto woli.

Co do projektowania to ja bym to zostawił osobom które się tym zajmują bo te pokazane przez karloszkę są profesjonalne, oczywiście należy uwzględnić wszystkie elementy o których mówiłeś.

 

 

 

Co do koszulek to opcja ode mnie: Firma CUTLINE wear factory jak pewnie część z Was często się spotyka na facebooku robi koszulki tzw. "FULLPRINT" U nich jest możliwość zamówienia takich "swoich" koszulek ale musi to być zamówienie na minimum 20 koszulek i mowa jest wówczas o jednym nadruku (a nie o różnych) cena za koszulkę 50 zł termin realizacji do 2 tyg. To są takie rewolucyjne koszulki :) także niech się określi większość - poniżej trzy najładniejsze wg mnie projekty zrealizowane niedawno przez CUTLINE:

 

Jeżeli karloszka masz jakiś kontakt z osobami tej firmy to podpytaj może jakby wyglądała kwestia zaprojektowania przez nich kilku "wzorów" koszulek z elementami, o których wspomniał Machoń. Fajnie by było wybrać jakiś jedną propozycję z kilku...

Krótkie głosowanie i szybka realizacja.... tak by nas jesień nie zastała :)

Pozdrowienia dla kierowcy niebieskiego bloba ;) ... mijaliśmy się dziś po 6.00 na ul. Podwisłocze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie oglądam naszą stronkę SKP i może czas już zmienić zdjęcie główne ?! 

 

Nie to, że nie fajne  ;)  tylko już dość długo jest i trochę się opatrzyło.... więc można coś urozmaicić  :D No chyba, że chcecie zostawić...... decyzja należy do Was  ;) Tak tylko proponuję.....

 

Wklejam tak na szybko wybrane fotki zlotowe jako możliwe do wyboru..... może jakieś szybkie głosowanko ?? 

 

Chyba, że macie w swoich archiwach jakieś inne ciekawe fotki to śmiało wklejać...... :D

 

Liczymy, że szanowny Pan Administrator Mrozioo przychyli się do tej propozycji  :D

 

Ok, podmieniłem jedno ze zdjęć :)

 

Co do koszulek - zgadzam się z Machoniem, i proponowałbym tak:

 

- Na rękawku z boku - NICK

- Z przodu na lewej piersi - małe logo Subaru Klub Podkarpacie

- z Przodu tak jakby tak w tle wychodząca od dołu i kończąca się aż pod kołnierzykien ŚWINKA - Takie jakby tło - nie wiem jak to wytłumaczyć. 

- Z tyłu na wysokości łopatek, centralnie umiejscowione, dosyć duże - Logo Subaru Klub Podkarpacie w tej wersji którą wybraliśmy ofickjlnie kolorową, czyli żółte gwiazki i niebvieskie SKP i czarne napisy i obrys.  (ale równie dobrze mogłoby być jednokolorowe)

Edytowane przez mRoZiOo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Szczerze nie mam problemu z tymi kolorowymi ale jak już to raczej skłaniałbym się to tego ostatniego zdjęcia na którym jest biała koszulka z logo Subaru Zasada Automotive.... przejrzysta, estetyczna, ładna....tylko na fotce rzeczywiście wygląda na mocno przylegającą i jakby była zrobiona ze śliskiego materiału (tego "kolarskiego" :lol: ). Nie wiem z czego ona jest wykonana ale nie każdemu może być dobrze jak mu będzie tak mocno przylegała.....

 

Założenia:

 

1. Materiał : normalny T-shirtowy ( nie wiem co tam jest - bawełna ???) .....raczej nie śliska (chociaż pewnie ciekawsza)

2. Raczej nie polo tylko zwykła T-shirtowa bez kołnierzyka

3. Kolorystka : jasna bądź ciemna, ewentualnie niebieska ( jak na plejadach ) - tłem jest jakiś dominujący kolor....... no chyba że chcecie jakiś wzór na całości, jak powyżej

4. Co powinno na niej być

     - logo subaru 

     - logo SKP

     - nick z forum (jeśli ktoś chce a myślę że chcecie) albo jakaś ksywka jak ktoś na forum nie jest a zagląda tylko na SKP

     - świnka

 

Co do koszulek to opcja ode mnie: Firma CUTLINE wear factory jak pewnie część z Was często się spotyka na facebooku robi koszulki tzw. "FULLPRINT" U nich jest możliwość zamówienia takich "swoich" koszulek ale musi to być zamówienie na minimum 20 koszulek i mowa jest wówczas o jednym nadruku (a nie o różnych) cena za koszulkę 50 zł

 

Jeżeli karloszka masz jakiś kontakt z osobami tej firmy to podpytaj może jakby wyglądała kwestia zaprojektowania przez nich kilku "wzorów" koszulek z elementami, o których wspomniał Machoń. Fajnie by było wybrać jakiś jedną propozycję z kilku...

Krótkie głosowanie i szybka realizacja.... tak by nas jesień nie zastała :)

 

 

Marku co do zaprojektowania czegoś zadowalającego nas oczywiście wszystko jest możliwe ale tylko i wyłącznie jak już będzie 20 osób które wykłada pieniądze, nic na gębę nikt mi niestety nie zrobi (bo nikt na to nie ma czasu).

Z tego względu pomyślałam że jeśli jest między nami jakiś grafik to mógłby zaprojektować jakiś print, grafikę abyśmy mogli mniej więcej sobie pogłosować na to co nam wszystkim najbardziej pasuje i ewentualnie kroczek po kroczku dojść do konsensusu :) a wówczas zlecić finalny projekt firmie CUTLINE.

Druga sprawa - tak jak wam wspomniałam koszulki robione przez CUTLINE miałyby być po prostu identyczne - wszelkie pomysły typu chociażby nick z forum to już są personalizowane bluzki, za personalizację będzie +10 zł do ceny koszulki (bo już zdążyłam o to dopytać) - wówczas cena za koszulkę robi się 60 zł

Jedyne co to przy większej ilości chętnych typu np. 30 sztuk być może że zdołałabym ponegocjować na personalizowane w cenie normalnej 50,-.

Kolejna istotna sprawa - przyleganie tej koszulki - chłopaki zlitujcie się toż to jest damska wersja ta moja koszulinka :D :D to przecież wiadomo że przylegająca i taliowana, męska jest "normalna" hehehe :D to nie są koszulki rowerowe aczkolwiek są one z tego "innego" materiału, jakiegoś nowoczesnego - przekopiuję opis

"Specyfikacja materiału:

Lekka i przewiewna

* odpowiednie przędze typu Trevira, Cooltech powodują odprowadzanie wilgoci na zewnątrz

* specyficzny splot, który powoduje wymaganą elastyczność w żądanym kierunku"

 

Temu właśnie materiałowi "śliskiemu" zawdzięczamy długą (a może wieczną?) świeżość wizualną bo właśnie nie jest to bawełna, która traci swoje walory po wielokrotnym praniu. W tym jest właśnie "klucz programu" :)

 

Cutline nawiązało współpracę ze sklepikiem Rajdu Polskiego, także możecie sobie zaglądnąć i poczytać o tym materiale, rozmiarówce,

odsyłam tu:

http://sklep.rajdpolski.pl/pl/p/T-shirt-Rally-Poland-WRC/90

http://sklep.rajdpolski.pl/pl/p/T-shirt-Rally-Poland-WRC-blue/91

http://sklep.rajdpolski.pl/pl/p/I-LOVE-RALLY-POLAND/77

 

I tak jeszcze ode mnie - te wasze wytyczne co ma być na koszulce wszystko jest super i popieram tylko właśnie korzystając z tej opcji fullprint pasowałoby to wszystko wkomponować w jakąś jedną wielką "grafikę" - co właśnie jest zadaniem dla grafika :) kolory i to wszystko sami możemy sobie wymyślić więcej czy mniej itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja wzoru koszulki:

  • z przodu 3 auta: impreza, forester, legacy/outback (najpopularniejsze modele); impreza po środku patrzy na wprost, pozostałe po bokach, każde tworzy literkę V z imprezą - wszystkie trzy "zjeżdżają" się w jednym kierunku - mam nadzieję, że rozumiecie :) 
  • na lewej piersi logo SKP
  • na prawym ramieniu, nick/pseudonim - jeżeli uda się z personalizacją
  • na plecach logo Subaru, a na nim, na prawą górną część, zachodzące mniejsze logo SKP

    Byłoby kolorowo, żeby wykorzystać technikę nadruku, ale nie pstrokato-kolarsko. Jak znajdę chwilę, to przeleję pomysł na papier i podzielę się moją wizją, którą oczywiście możecie zmodyfikować :) .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rejestracja WB?

 

Moja wizja na papierze. Ktoś painta opanował na wysokim poziomie?

Jeżeli coś, to te zewnętrzne auta powinny się rozjeżdzać przodami na zewnątrz - wtedy byłby efekt jakby samochody wyjeżdżały z koszulki i zapełniłby się przód :) Edytowane przez mRoZiOo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co do koszulek - zgadzam się z Machoniem, i proponowałbym tak:   - Na rękawku z boku - NICK - Z przodu na lewej piersi - małe logo Subaru Klub Podkarpacie - z Przodu tak jakby tak w tle wychodząca od dołu i kończąca się aż pod kołnierzykien ŚWINKA - Takie jakby tło - nie wiem jak to wytłumaczyć.  - Z tyłu na wysokości łopatek, centralnie umiejscowione, dosyć duże - Logo Subaru Klub Podkarpacie w tej wersji którą wybraliśmy ofickjlnie kolorową, czyli żółte gwiazki i niebvieskie SKP i czarne napisy i obrys.  (ale równie dobrze mogłoby być jednokolorowe)

 

Podoba mi się ten pomysł :)

Z moich propozycji mogę dodać, że zamiast świniaka  z przodu można dać takie duże plejady w podobnym umiejscowieniu jak proponowany przez mRoZia świniak. 

Ewentualnie taka mała świnka nad nickiem bądź na plechach w tle :)

 

 

Moja wizja na papierze. Ktoś painta opanował na wysokim poziomie?

 

 

Jeżeli coś, to te zewnętrzne auta powinny się rozjeżdzać przodami na zewnątrz - wtedy byłby efekt jakby samochody wyjeżdżały z koszulki i zapełniłby się przód

 

Też niezła wizja :) a co do tych samochodów kryniczan byłyby one przedstawione jako jakieś zdjęcie każdego fajnie obrobione czy taki schematyczny kontur?? 

 

 

 

Z tego względu pomyślałam że jeśli jest między nami jakiś grafik to mógłby zaprojektować jakiś print, grafikę abyśmy mogli mniej więcej sobie pogłosować na to co nam wszystkim najbardziej pasuje i ewentualnie kroczek po kroczku dojść do konsensusu a wówczas zlecić finalny projekt firmie CUTLINE. Druga sprawa - tak jak wam wspomniałam koszulki robione przez CUTLINE miałyby być po prostu identyczne - wszelkie pomysły typu chociażby nick z forum to już są personalizowane bluzki, za personalizację będzie +10 zł do ceny koszulki (bo już zdążyłam o to dopytać) - wówczas cena za koszulkę robi się 60 zł Jedyne co to przy większej ilości chętnych typu np. 30 sztuk być może że zdołałabym ponegocjować na personalizowane w cenie normalnej 50,-.

 

Na pewno dałoby się dogadać :) jeśli nie uzbieramy 30 chętnych z forum to na fb można wrzucić propozycje bo jak wiadomo wielu fanów znajduje się właśnie tam ;) 

 

Jeśli dobrze pójdzie niebawem będę miał jakieś wizualizacje pomysłów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zacząć od zliczenia koszulek.To chyba będzie kluczową sprawą przy zamowieniu.Jestem za tym by wszystkie propozycje Prezesa Machonia pojawiły się na koszulce.Musi być wyjątkowa!!!, ale jestem raczej za tym by nie była jakaś bardzo "krzykliwa"

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Jestem chętny na 2 ale dwa inne niki

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...