Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

Ni ma ;) poszły do caritasu ;)

 

I słusznie!!! Ludziom w potrzebie trzeba pomagać! A i przelew za koszulki zrobię na konto Caritasu :P

Następnym razem oddamy koszulki SKP (jak będą) do Caritasu i zaprosimy na spota!

 

 

Ale powiem Wam moi drodzy koledzy, że dziś wycieraczki koło 18 nie dawały rady odgarniać śniegu, a i kilka "boków" było :P  Zimo wracaj!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śnieg serio? Gdzie Ty jesteś... Alpy?

 

Taaa podrzeszowskie Alpy - Słocina :P  Dobrze, że mam świadka bo bym sam nie uwierzył! Ale spoko bo takie drobniutkie płatki leciały a droga była jak lodowisko :D

Jakie Alpy taki śnieg :P

Edytowane przez Wojtasec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pytał ostatnio o Suruburu Baja. Przed chwilą ustrzelone w Rzeszowie i to tutejszy. W wersji turbo było by to :P

kiedyś myślałem nad kupnem takiego ze względu na możliwość odliczenia VAT bo w końcu to pick-up ale doszedłem do wniosku że raczej będzie dla mnie średnio użyteczny i ostatecznie padło na VW T4 SYNCRO, czyli auto które jak by nie patrzeć coś wspólnego z Subaru ma ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byla witka z tym BAJA ?

 

No raczej!!! Zawsze jest "witanka"!!! A później na spocie nasz nowy klubowicz...... "Ty rzeczywiście zamrugałeś i pomachałeś ale nie wiedziałem o co chodziło"  :D   A po naszych spotach już wiadomo :P

Ale ostatnio na GSPM w Załużu poznałem kolegę z Krosna z GT. Przyjechał by na spota ale Karloszka się na niego gniewa jak chciał Jej sprzedać Blow off-a :P :P :P

Także hmmm nie pamiętam nicka z forum.... ale wbijaj na spota. Co zrobić kobiety czasami się złoszczą z niewiadomych dla nas przyczyn :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Byla witka z tym BAJA ?

 

No raczej!!! Zawsze jest "witanka"!!! A później na spocie nasz nowy klubowicz...... "Ty rzeczywiście zamrugałeś i pomachałeś ale nie wiedziałem o co chodziło"  :D   A po naszych spotach już wiadomo :P

Ale ostatnio na GSPM w Załużu poznałem kolegę z Krosna z GT. Przyjechał by na spota ale Karloszka się na niego gniewa jak chciał Jej sprzedać Blow off-a :P :P :P

Także hmmm nie pamiętam nicka z forum.... ale wbijaj na spota. Co zrobić kobiety czasami się złoszczą z niewiadomych dla nas przyczyn :P

 

Super Wojtas! 

Tak apropo GSPM w Załużu było mnóstwo Subaraków z tamtych okolic, sam zostawiłem 3 wizytówki, i to nie wszystkim bo z niektórymi było machane na drodze !! Blow off z jednego z nich zagłuszył nawet mój tłumik i o to chodzi ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Byla witka z tym BAJA ?

 

No raczej!!! Zawsze jest "witanka"!!! A później na spocie nasz nowy klubowicz...... "Ty rzeczywiście zamrugałeś i pomachałeś ale nie wiedziałem o co chodziło"  :D   A po naszych spotach już wiadomo :P

Ale ostatnio na GSPM w Załużu poznałem kolegę z Krosna z GT. Przyjechał by na spota ale Karloszka się na niego gniewa jak chciał Jej sprzedać Blow off-a :P :P :P

Także hmmm nie pamiętam nicka z forum.... ale wbijaj na spota. Co zrobić kobiety czasami się złoszczą z niewiadomych dla nas przyczyn :P

 

Super Wojtas! 

Tak apropo GSPM w Załużu było mnóstwo Subaraków z tamtych okolic, sam zostawiłem 3 wizytówki, i to nie wszystkim bo z niektórymi było machane na drodze !! Blow off z jednego z nich zagłuszył nawet mój tłumik i o to chodzi ;)

 

 

M@kul. W Załużu to niektórzy "syczeli", niektórzy upalali a ja smażyłem kiełbaski :P

post-3953-0-63104400-1463667351_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Marka S. :-)

 

attachicon.gifImageUploadedByTapatalk1463661778.843444.jpg

 

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Również pozdrawiam . Babcie zaparkowaną nieopodal swojego widziałem ale zdjęcia nie zrobiłem ... A później to było ją słychać ... No i o to chodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pod kliniką miejsca nie było musiałam aż pod urząd :D :D

Tam nigdy nie ma miejsca... Urząd obok więc daleko nie było... Ale i tak że znalazłaś miejsce by zaparkować... Edytowane przez Marek S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M@kul trzeba było zajechać siedziałem na ławce nieopodal także widziałem, szłyszałem zrobilibyśmy mini spota. Przygazówkę też słyszałem :-) Pięknie chodzi Twoja turbo wanna już chyba nie jestem najgłośniejszy w mieście :-)

Edytowane przez Wojtasec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtas tak czułem, że jesteś gdzieś niedaleko dlatego wydałem mały okrzyk radości :D Gdybym Zobaczył Twojego czarnucha odrobinkę wcześniej przed skrętem to pewnie bym zajechał kultura na drodze musi być i nieco się zagapiłem ale spocik udany :)

Hehe dzięki, moja ''turbo'' wanna kwalifikuje się na zabranie dowodu ale Twój rydwan też daje równo decybelami nie mówiąc o marchewach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...