Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka.... mamy w Jaśle nowego Subaraka.... mini spot

za nami....

 

No i fajnie....  :D  Furę oznaczyć jedynymi słusznymi nalepkami i wio na spoty SKP  :D

 

 

Poniżej wrzucam kilka fotek by uzupełnić galerię

 

Dobre fotki Marku..... Brawo Ty  :thumbup:  Fajnie, że jeszcze ktoś dorzucił kilka zdjęć do kompletu  ;)

 

 

Udało się wywalczyć 3 miejsce w generalce a tym samym również 3 w klasie :)))

Bardzo bardzo się cieszę i dzięki bardzo Państwu!! :-) subarak spisał się na medal

 

Gratulujemy i cieszymy się bardzo !  :D  Pudło zdobyte.... a na nim "nasz" SKP'owy subarak to powód do radości..... Życzymy dalszych suksesów i bezawaryjnych OS'ów !!!

 

Wojtas......i co ?? Da się ???  ;)  :D A wiesz dlaczego tak się stało  ??? Bo nie zjadłeś z nami kiełbaski .... Ooo !! :P  Trzeba było zostać i się relaksować.....  :faja:

Nie no.... luzik....  :D  Gratulujemy Wam obojgu  świetnych miejsc !!!

 

 

Bardzo, bardzo dziękuję Machońku za wsparcie! Cóż limit pecha już chyba został wykorzystany w nadmiarze!

 

Wiesz, że ja Wam dobrze życzę.... nie ma co się przejmować..... mam nadzieję, że bandzior nie będzie już płatał więcej figli...... 

ale następnym razem " masz być jak bulterier ! jak wściekły byk ! .... Jak Tomy Lee Jones w Ściganym "  :lol: 

 

 

 

Wojtek skoro hamulce słabo Ci działały powinieneś  jechać szybciej ;)

 

To samo mu mówiłem..... po kiego grzyba będziesz hamował.... tu trzeba Panie gaz deptać  :biglol:

 

 

 

 

 

 

A tak poważnie to hebel jednak musi być  ;)

 

 

Aha i dorzucam "kiełbasiane" fotki  ;)

post-2656-0-73766600-1465165357_thumb.jpg

post-2656-0-92112900-1465165383_thumb.jpg

post-2656-0-12430400-1465165406_thumb.jpg

post-2656-0-12758300-1465165426_thumb.jpg

post-2656-0-50788500-1465165444_thumb.jpg

post-2656-0-48693500-1465165471_thumb.jpg

post-2656-0-12498100-1465165498_thumb.jpg

post-2656-0-60803500-1465165513_thumb.jpg

post-2656-0-68532900-1465165542_thumb.jpg

post-2656-0-49296800-1465165551_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Co z filmikiem z sobotniego przejazdu...? Nagrało się coś...? :)

tia.. :huh:

może i by się co nagralo, gdybym karty pamięci na biurku nie zostawiła...

:wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko: :wacko:

:unsure:  przepraszam

 

Nagra się następnym razem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wczoraj Bandyta podróżował w Jaśle. Trasa MEGA, MEGA mi się podobała :)

 


Moi drodzy!!! Jak ktoś był by chętny na pojeżdżawkę, upalanie itd jak zwał tak zwał! Poznanie granic swojej furki i przede wszystkim swoich (bo to najważniejsze a nie jakieś tam narzucanie z góry co ma się robić na torze!) to zapraszam na.... to co kto lubi,,,, i to najważniejsze. Miejsce to tor Biłgoraj. Koszt to TYLKO!!! 100zł! I każdy robi to co lubi i ile tylko chcę!!! Myślę, że fajnie jest pojeździć w warunkach i granicach które można bezpiecznie przekroczyć. Oczywiście będzie też niespodzianka. Niespodzianką będzie się sprawdzenia nie tylko w swoim aucie ale w aucie/autach hmmmm "potworach" Będą kierowcy z najwyższej "półki" którzy służą jak najbardziej wiedzą, doradztwem i pomocą  :)  Termin... tajemnica :P Wszelkie info PRIV! Zachęcam bo trzeba się czasami pozbyć wszelkiego rodzaju kagańców i robić to co się chce :P

 

post-3953-0-15895300-1465248058_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część.

Dzięki za miłe przyjęcie mnie na spocie, podzielenie się fachową wiedzą i możliwość przejażdżki z mRoZiOo.

Teraz zostaje mi tylko znalezienie egzemplarza dla mnie :)

 

Super było zobaczyć nową twarz także ZACHĘCAMY!!! W razie czego służę pomocą jak i na pewno inni forumowicze w pomocy technicznej co do zakupu nowych Plejad w naszej rodzinie foumowej! :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....Poznanie granic swojej furki i przede wszystkim swoich (bo to najważniejsze a nie jakieś tam narzucanie z góry co ma się robić na torze!)

.....Miejsce to tor Biłgoraj....

......Koszt to TYLKO!!! 100zł! I każdy robi to co lubi i ile tylko chcę!!! 

.....Oczywiście będzie też niespodzianka...

....autach hmmmm "potworach" ....

.... kierowcy z najwyższej "półki" ....

..... Termin... tajemnica.....

..... Wszelkie info PRIV! ..... pozbyć wszelkiego rodzaju kagańców i robić to co się chce :P

 

Wojtas.... co to za eventa szykujesz ????  :huh:

Brzmi tajemniczo.... :ph34r:

 

 

Wiem ! Będziemy kręcili kolejną cześć Gymkhany w Biłgoraju  :lol:

 

Psssst.... rozumiem, że "kierowca z najwyższej półki" w "potworze" to Ken Block ??? Ty to masz rozmach gadzie jeden......  :D

 

A tak poważnie to jakieś upalanko się szykuje ??? Będzie można pośmigać jakimś potworem ?  ;)  :D

 

maxresdefault.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

....Poznanie granic swojej furki i przede wszystkim swoich (bo to najważniejsze a nie jakieś tam narzucanie z góry co ma się robić na torze!)

.....Miejsce to tor Biłgoraj....

......Koszt to TYLKO!!! 100zł! I każdy robi to co lubi i ile tylko chcę!!! 

.....Oczywiście będzie też niespodzianka...

....autach hmmmm "potworach" ....

.... kierowcy z najwyższej "półki" ....

..... Termin... tajemnica.....

..... Wszelkie info PRIV! ..... pozbyć wszelkiego rodzaju kagańców i robić to co się chce :P

 

Wojtas.... co to za eventa szykujesz ????  :huh:

Brzmi tajemniczo.... :ph34r:

 

 

Wiem ! Będziemy kręcili kolejną cześć Gymkhany w Biłgoraju  :lol:

 

Psssst.... rozumiem, że "kierowca z najwyższej półki" w "potworze" to Ken Block ??? Ty to masz rozmach gadzie jeden......  :D

 

A tak poważnie to jakieś upalanko się szykuje ??? Będzie można pośmigać jakimś potworem ?  ;)  :D

 

maxresdefault.jpg

 

 

 

Machońku!!! Zapowiada się grubo! Licząc moje nędzne 200KM + naliczyliśmy dziś w 4 autach moce 2000KM+ tak, tak dwa tysiące koni!!! Także przyszły tydzień. Pomiędzy poniedziałkiem a piątkiem. Jak będzie mokro to nakręcimy Gymkhany by Wojtas :D

 

Tkaczu chyba dziś się widzieliśmy na Podkarpackiej. I specjalnie dla Ciebie taka marchewa metrowa była :P

mRoZiOo pisał i jest mocno zainteresowany wyjazdem na Biłgoraj także ze 100 kilka koni dojdzie w razie czego :D

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Machońku!!! Zapowiada się grubo! Licząc moje nędzne 200KM + naliczyliśmy dziś w 4 autach moce 2000KM+ tak, tak dwa tysiące koni!!! Także przyszły tydzień. Pomiędzy poniedziałkiem a piątkiem. Jak będzie mokro to nakręcimy Gymkhany by Wojtas :D

 

 

mRoZiOo pisał i jest mocno zainteresowany wyjazdem na Biłgoraj także ze 100 kilka koni dojdzie w razie czego :D

 

Widzę , że zanosi się na łądne upalanko..... :D To co co za maszyny po 500 koni ???? Widzę, że grubooo będzie  :D

 

A Mroziooo widzę odkrył w sobie pojeżdzawkowego ducha i od teraz będzie regularnie jeździł na tory .....  :D  A co ! 

Może kiedyś zorganizować by szkolenie w Kielcach na ok. 15 aut ?! Takie dwudniowe....hmmmm

 

 

Pozdrawiam subaru_vipera widzianego przed godzinką..... zrobiliśmy mini spocika  :D I doszliśmy do wniosku, że można byłoby spotkać się jeszcze wcześniej niż w I sobotę..... jest lato, zaraz wakacje..... a raz w miesiącu to dla niektórych trochę za mało  ;)  :D

 

 

post-2656-0-11677500-1465571201_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie oglądam naszą stronkę SKP i może czas już zmienić zdjęcie główne ?! 

 

Nie to, że nie fajne  ;)  tylko już dość długo jest i trochę się opatrzyło.... więc można coś urozmaicić  :D No chyba, że chcecie zostawić...... decyzja należy do Was  ;) Tak tylko proponuję.....

 

Wklejam tak na szybko wybrane fotki zlotowe jako możliwe do wyboru..... może jakieś szybkie głosowanko ?? 

 

Chyba, że macie w swoich archiwach jakieś inne ciekawe fotki to śmiało wklejać...... :D

 

Liczymy, że szanowny Pan Administrator Mrozioo przychyli się do tej propozycji  :D

post-2656-0-96605800-1465636191_thumb.jpg

post-2656-0-98481200-1465636197_thumb.jpg

post-2656-0-16165800-1465636206_thumb.jpg

post-2656-0-06825900-1465636212_thumb.jpg

post-2656-0-89133700-1465636219_thumb.jpg

post-2656-0-82869900-1465636226_thumb.jpg

post-2656-0-00108900-1465636235_thumb.jpg

post-2656-0-50150200-1465636243_thumb.jpg

post-2656-0-83918300-1465636429_thumb.jpg

post-2656-0-50745600-1465636434_thumb.jpg

post-2656-0-40809700-1465636442_thumb.jpg

post-2656-0-82380800-1465636451_thumb.jpg

post-2656-0-06091000-1465636459_thumb.jpg

post-2656-0-96594500-1465636467_thumb.jpg

post-2656-0-84845100-1465636474_thumb.jpg

post-2656-0-90460400-1465636480_thumb.jpg

post-2656-0-20852000-1465636488_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Prezesie ja jak najbardziej popieram postulat, ale to jak już to coś świeżego by pasowało! :)

Ja myślę, że należy zwołać zebranie oraz fotografa, celem zrobienia ładnych zdjęć :) Co Wy na to

Edytowane przez karloszka
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Prezesie ja jak najbardziej popieram postulat, ale to jak już to coś świeżego by pasowało! :)

Ja myślę, że należy zwołać zebranie oraz fotografa, celem zrobienia ładnych zdjęć :) Co Wy na to

 

 

O to jest bardzo dobra myśl !  :D

 

Ten pomysł aby zaaranżować jakąś mini sesje z fotografem  -  świetna sprawa ! Zebrać całą ekipę + nasze maszyny i zrobić jakieś profi zdjęcia .... to jest to !!! :D 

 

Do pełni szczęścia marzą mi się jakieś klubowe, jednakowe koszulki ale to kiedyś..... na razie można pomyśleć o jakimś ciekawym tle np. jakiś tor !! To byłoby super.... !

 

Zorganizować wyjazdowe spotkanie SKP....... wspólny przejazd na miejsce, sesja, jakiś grill ! :yahoo: 

 

O takich fotkach myślę :

 

maxresdefault.jpg

 

 modp-0904-11-o%2Bsubie-fest-2008%2Bcar-s

DSC06289.JPG

 

 

 

Trzeba kupić drona i nagrać jakiś film promo  :lol:

 

A co do miejsca, to na szybko przyszło mi do głowy , że można byłoby najbliżej podjechać do Arłamowa na lotnisko...... jeszcze małe szkolenie byśmy zorganizowali  :yahoo: ...... pachołki już mamy...... :biglol:  :biglol:  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Prezesie ja jak najbardziej popieram postulat, ale to jak już to coś świeżego by pasowało! :)

Ja myślę, że należy zwołać zebranie oraz fotografa, celem zrobienia ładnych zdjęć :) Co Wy na to

Jestem za :-)

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Panie Prezesie ja jak najbardziej popieram postulat, ale to jak już to coś świeżego by pasowało! :)

Ja myślę, że należy zwołać zebranie oraz fotografa, celem zrobienia ładnych zdjęć :) Co Wy na to

 

 

O to jest bardzo dobra myśl !  :D

 

Ten pomysł aby zaaranżować jakąś mini sesje z fotografem  -  świetna sprawa ! Zebrać całą ekipę + nasze maszyny i zrobić jakieś profi zdjęcia .... to jest to !!! :D

 

Do pełni szczęścia marzą mi się jakieś klubowe, jednakowe koszulki ale to kiedyś..... na razie można pomyśleć o jakimś ciekawym tle np. jakiś tor !! To byłoby super.... !

 

Zorganizować wyjazdowe spotkanie SKP....... wspólny przejazd na miejsce, sesja, jakiś grill ! :yahoo:

 

O takich fotkach myślę :

 

maxresdefault.jpg

 

 

 

 

 

Dobre pomysły! Zebranie się i fotograf w ciekawym miejscu to byłoby coś ;) pytanie czy ktoś zna jakieś miejsce w Rzeszowie lub okolicach czy nawet gdzieś dalej gdzie można się udać i miło spędzić czas ?

Klubowe koszulki to pewnie kwestia niedalekiej przyszłości. Sezon letni jest już w pełni więc to idealna pora na to, żeby w takich koszulkach wpadać na zloty a co dopiero na taki wypad z fotografem... :D

 

Ile osób w ogóle byłoby zainteresowanych klubowymi koszulkami?? :)

Edytowane przez M@kul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...