Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Poproszę o wymiary naklejki SKP jeśli Ktoś posiada.

 

 

A potrzeba Ci taką ? 

 

 

Naklejki SKP powinienem mieć...... jaki kolor Cię interesuje (biała/czarna/kolorowa) ?

 

Jeśli to możliwe, to ja bym chętnie jedną naklejkę SKP przytulił...  :)

Kolor najlepiej taki, jak świnki w ikonce, lub zbliżony... Dałoby radę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dowiedziałem się o waszym klubie dzisiaj. Po prostu ktoś włożył mi ulotkę za wycieraczkę na parkingu w Strzyżowie.

Jeżeli jesteście w posiadaniu swojej klubowej naklejki to chętnie się w taką zaopatrzę.

Przeglądając wasze posty to i na jedną koszulkę też złożę zamówienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę z innej beczki mam wesele szwagra 30.07 poprosił mnie żeby go forkiem do kościółka zawieźć.Prośba jest taka:Czy Znajdzie się Ktoś chętny na mały konwój, żeby pobulgotac i uzmysłowić szwagrowi dlaczego się kocha nasze SUBARU.Termin to 30.07 godz.18 w Starym Kościele Świętego Wojciecha w Krośnie.Przejazd ok.5 km.

Oczywiście dla chetnych załącznik obowiazkowy

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Naklejki SKP powinienem mieć...... jaki kolor Cię interesuje (biała/czarna/kolorowa) ?

 

a dla mnie się znajdzie kororowa??

 

 

 

Witam

Dowiedziałem się o waszym klubie dzisiaj. Po prostu ktoś włożył mi ulotkę za wycieraczkę na parkingu w Strzyżowie.

Jeżeli jesteście w posiadaniu swojej klubowej naklejki to chętnie się w taką zaopatrzę.

Przeglądając wasze posty to i na jedną koszulkę też złożę zamówienie.

 

a ja często widuję Forysława w pięknych złotych papuciach i uważam, że świetnie by wyglądał na naszych comiesięcznych spotkaniach :) śliczny! :)

Edytowane przez karloszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto się zajmuje zamówieniem na koszulki Forumowe???

 

Jutro trzeba temat poruszyć.... ale jeszcze nie mamy nawet wstępnego projektu..... :angry:

 

Zabieramy ze sobą kredki, ołówki i kartki papieru  :D  każdy coś naskrobie i zobaczymy co z tego wyjdzie  :lol:

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kto się zajmuje zamówieniem na koszulki Forumowe???

 

Jutro trzeba temat poruszyć.... ale jeszcze nie mamy nawet wstępnego projektu..... :angry:

 

Zabieramy ze sobą kredki, ołówki i kartki papieru  :D  każdy coś naskrobie i zobaczymy co z tego wyjdzie  :lol:

 

 

No słabo trochę! To tak jak kupowanie kota w worku! Chętni są ale nie wiadomo co chcemy kupić! Także tak Machońku trzeba jutro wziąć kredki i blok rysunkowy  :P Albo mam lepszy pomysł! Mam taką małą tablice to tylko kredę trzeba załatwić  :D chociaż może na asfalcie narysujemy  :lol: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kto się zajmuje zamówieniem na koszulki Forumowe???

 

Jutro trzeba temat poruszyć.... ale jeszcze nie mamy nawet wstępnego projektu..... :angry:

 

No słabo trochę! To tak jak kupowanie kota w worku! Chętni są ale nie wiadomo co chcemy kupić! 

 

A kto przepraszam nie wie co chce kupić? poza tobą? zamiast tu wpadać z partyzanta po zrobieniu "afery biłgorajskiej-1500100900konimechanicznych" i przemilczeniu swojego ostatniego startu z którego zapomniałeś zdać nam tu relacji na forum /Rajd Lasowiak leciał/ to może przejrzyj parę stron do tyłu i zauważ że na koszulki jest lista 15 chętnych, którym nagle sugerujesz że chcą kupić kota w worku :biglol:  Idź może porozdawaj autografy ;)

Ludzie tu zgromadzeni na forum chcieliby mieć forumowe koszulki i tak ci skrócę w tym poście że mieliśmy sobie wstępnie ogarnąć mniej więcej projekt koszulki który będzie odpowiadał chętnym aby móc przekazać go do realizacji - jak dla mnie to jaka ta koszuleczka nie będzie na pewno będzie super i będzie świadczyła o tym że są ludzie na Podkarpaciu którzy mają pasję SUBARU oczywiście :) Wszystko dot. tematu koszulek już wyjaśniałam parę stron temu i każdy zrozumiał, tylko Wojtasec nie wie co się dzieje.

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooooo widzę, że nie wszyscy na Forum radzą sobie z własnymi emocjami.

Myślę, że jak by ukazał się projekt zapewne więcej było by chętnych. Ja jak najbardziej jestem chętny i to nawet na dwie sztuki. Tylko zapewne ja jak i całe nasze Forum chcieli byśmy zobaczyć co kupujemy. I podpisuję się wszystkimi palcami, rękami i nogami pod inicjatywą koszulkową!!!

 

Moi drodzy! Dawno mnie nie było na Forum hmmmm musiałem trochę autografów porozdawać :D

2 tygodnie temu brałem udział w prawdziwym rajdowaniu tzn. Rajd Lasowiak w Stalowej Woli! Chyba najgorsze możliwe miejsce tj. 4 ale co tam liczy się końcowy efekt całych mistrzostw! Nasze ukochane Plejady tzn. mój Bandyta spisał jak najbardziej OK!!! Niestety popełniłem jeden błąd skręcając tam gdzie nie trzeba :D  i tym "przegrałem" 2-msc. Cóż to je rally! Oczywiście następnym razem przy prawdziwym Rally będę nasze ukochane Plejady i SKP reprezentował najlepiej jak tylko się da!

 

SKP do zobaczenia jutro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że przegrałeś 2 miejsce, mając do owego drugiego miejsca ponad pół minuty straty :biglol:  nawet powiem ci przegrałeś pierwsze miejsce!!, mając zaledwie MINUTĘ i SZEŚĆ SEKUND STRATY do wygranej :biglol: :biglol: a za czwarte miejsce też są kolejki po autograf???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nawet i za 4 miejsce są fanki i to bez biustonoszy :P

Przepraszam wszystkich Forumowiczów za "relację" z ostatnich zawodów. No niestety nie byłem najlepszy i nie przywiozłem do domu 178 pucharu!!! Jednak dobra zabawa, adrenalina i mega, mega FUN z bulgotu i ŁUTU TU TU TU jest dla mnie ważniejszy :D W tamtym sezonie udowodniłem sobie wszystko! A teraz zabawa(!)..... i bez spiny innym życzę jak najlepiej w jakichkolwiek zawodach! Tobie Karloszka też! Bo to chyba dla własnej zabawy jeździmy a nie dla innych!

 

PS! Drift to jest LANS a Rally to PASJA!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Viper - 2 szt.

2. Fiku 1 i 1 szt. - (2 szt.)

3. karloszka - 1 szt.

4. Malyboss - 1 szt.

5. Marek S - 1 szt. lub 2 szt. (w zależności jaki będzie projekt finalny)

6. kuba.es - 1 szt.

7. kryniczan 1 szt + 1 szt. - (2 szt.) (ale wszystko będzie zależało od końcowego projektu)

8. T K A C Z U - 2 szt.

9. mRoZiOo - 1 szt.

10. M@kul - 1 szt.

11. miro D88 - 2 szt.

12. Gumis91 - 2 szt.

13. Emil3371 - 1 szt.

14. Wojt_O - 1 szt.

15. Krajanek - 2 szt.

16. Kornik79 2 szt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki zawodnik, takie fanki... Zazwyczaj 13-latkom nie potrzeba jeszcze biustonosza  :lol:

 

Z tego co mi Twoi "koledzy" opowiadali to 23-latką też nie potrzeba biustonoszy :P

1. Viper - 2 szt.

2. Fiku 1 i 1 szt. - (2 szt.)

3. karloszka - 1 szt.

4. Malyboss - 1 szt.

5. Marek S - 1 szt. lub 2 szt. (w zależności jaki będzie projekt finalny)

6. kuba.es - 1 szt.

7. kryniczan 1 szt + 1 szt. - (2 szt.) (ale wszystko będzie zależało od końcowego projektu)

8. T K A C Z U - 2 szt.

9. mRoZiOo - 1 szt.

10. M@kul - 1 szt.

11. miro D88 - 2 szt.

12. Gumis91 - 2 szt.

13. Emil3371 - 1 szt.

14. Wojt_O - 1 szt.

15. Krajanek - 2 szt.

16. Kornik79 2 szt

 

Jeszcze proszę mnie dopisać!

Edytowane przez Wojtasec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja mogę opowiedzieć to tobie ani kobiety ani auta nie potrzeba bo ani z tym ani z tym się nie umiesz obchodzić - jedyne co ci wychodzi to powrót do domu na czworaka od "kolegów" drifterów - poszkol się może tam zrobisz jakiś progres bo w rajdowaniu ci to nie grozi ^_^


Wojtasec  a może odkupisz sobie swój były wehikuł i zrobisz jako treningówkę? Nie wiem czy nasze Kochane Forum wie jakiego nieziemskiego Matiza stworzyłeś kope lat temu?? Znalazłam na sprzedaż, chyba się znudziło jeżdżenie tak sławnym autem:

https://sprzedajemy.pl/matiz-tuning-mozliwa-zamiana-nr24463442

Panie twórco tego pojazdu może przygarniesz sobie go z powrotem?? A może wystylizujesz swojego Bandytę na bliźniaka swojego pierwotworu?? Ależ by to bokiem chodziło !!!! Wojtas daj tam klatkę i hydraulike bo w subaru ci coś nie podaje i pokaż wreszcie prawdziwego Kena Bloka! Może znów trafisz do gazet...
 

post-9290-0-52018800-1467413976.png

 

post-9290-0-79552100-1467414192_thumb.png

 

post-9290-0-55807900-1467414414.png

 

post-9290-0-09666200-1467414447_thumb.jpg

Edytowane przez karloszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O za raz padnę..... ktoś dobre miśkowe pokrowce na fotele kubełkowe założył :D  Grubo, grubo!!!

Ach czasu tuningowe były fajne ;)  a minęło już pewnie z 10 lat. Piękne, szybkie samochody, piękne kobiety i zloty tuningowe kilkudniowe.... to były czasy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...