Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

Uważam, że mamy super bazę na wyjątkową koszulkę.Resztę zostawilbym profesjonalistom, mogą na jej podstawie, opracować ze dwa wzory, no chyba że muszą mieć gotowca.....

 

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super spotkanie i super zdjęcia.... zresztą jak zawsze.... :)

A teraz czas ruszyć w temacie koszulek.... ;) i może od razu w temacie bluz/polarów ... oczywiście koszulki pierwszeństwo moją :)

 

Przy okazji gratulacje dla Wojtka i Moniki za dzisiejsze wyniki ;)

 

Dzięki Marku, dzięki M@kul! 1 w klasie oraz 1 w generalce! Gratuluję również współzawodnikom!

 

Co do koszulek. Widzę, że nasi Forumowicze na prawdę są kreatywni i wszystkie inicjatywy koszulkowe są fajowe!!!

Moim zdaniem myślą przewodnią na koszulkach powinno być nasze logo forumowe.

I myślę, że dobrze by było aby nasz nick z forum lub kto jak by wolał np. imię. znalazło się na piersi lub na którymś z rękawów.

 

A i jeszcze jedna ważna kwestia ze względu na praktyczność użytkowania! Mam niektóre koszulki które są wykonane nie wiem jaką techniką ale taka jakby za dawnych czasów "naprasowanka" i użytkuję się je jak worek. Jest w nich masakra gorąco. Mam też takie na których motyw koszulkowy jest tak jak by namalowany i jest o niebo lepiej. Podkreślam nie wiem jaka to technika wykonana ale na pewno jest o wiele lepiej i nie tylko ze względów estetycznych

Edytowane przez Wojtasec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Super spotkanie i super zdjęcia.... zresztą jak zawsze.... :)

A teraz czas ruszyć w temacie koszulek.... ;) i może od razu w temacie bluz/polarów ... oczywiście koszulki pierwszeństwo moją :)

 

Przy okazji gratulacje dla Wojtka i Moniki za dzisiejsze wyniki ;)

 

 

I myślę, że dobrze by było aby nasz nick z forum lub kto jak by wolał np. imię.

 

Tak jakby był Nick z forum to już BOMBA... Ale jedna koszulka z forkiem by się zdała ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślimy o fullprincie to może taką koszulką się zainspirujemy jak poniżej....

 

Czarne lub szare tło i w tle wiele małych szarych logo SKP.....plus dwa, trzy elementy z przodu i coś z tyłu ... hmmm 

 

Jak Wam się to widzi ?  ;)

 

 

post-2656-0-75094200-1467748395.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest super! 

Kolorystyka fajna... tylko dodac elementy z wcześniejszych pomysłów...

 

Też mi się wydaję, że jednak taka kompozycja byłaby najodpowiedniejsza..... czarne tło z masą małych, szarych SKP jako fullprint plus "nasze" motywy...  :yahoo: Nie będzie faworyzowania Imprezy czy innego Forka.... tak pewnie będzie sprawiedliwie  :)

 

Zobaczmy jeszcze czy większości się spodoba.... może niech zainteresowane osoby dadzą zielone światło do rozpoczęcia drugiej fazy tworzenia T-shirta, no chyba że ktoś ma inne zdanie i inną propozycję.... czekamy na sugestię  ;)

 

 

Ok to ja myślę że temat już jest gotowy do zgłoszenia zlecenia firmie Cutline... jutro dzwonię poproszę o projekt :) i podam wytyczne

 

I to mi się podoba !!  :yahoo:

 

Zamawiam 3 sztuki !  :D

 

Tylko żeby nie było, że robimy coś pod osłoną nocy i reszta nic nie wie..... !

 

Pewnie karloszka i tak trzeba będzie nadać bieg sprawie więc możesz ich zapytać co i jak ...... w razie W jak trzeba będzie po konsultacjach forumowych coś zmodyfikować to wtedy będziemy się martwić .... :D

 

 

PS . Aha i proszę sprawdź olej w Babce...... żeby nie było jak ostatnio  :facepalm:

Edytowane przez Machoń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To jest super! 

Kolorystyka fajna... tylko dodac elementy z wcześniejszych pomysłów...

 

Też mi się wydaję, że jednak taka kompozycja byłaby najodpowiedniejsza..... czarne tło z masą małych, szarych SKP jako fullprint plus "nasze" motywy...  :yahoo: Nie będzie faworyzowania Imprezy czy innego Forka.... tak pewnie będzie sprawiedliwie  :)

 

Zobaczmy jeszcze czy większości się spodoba.... może niech zainteresowane osoby dadzą zielone światło do rozpoczęcia drugiej fazy tworzenia T-shirta, no chyba że ktoś ma inne zdanie i inną propozycję.... czekamy na sugestię  ;)

 

 

Ok to ja myślę że temat już jest gotowy do zgłoszenia zlecenia firmie Cutline... jutro dzwonię poproszę o projekt :) i podam wytyczne

 

I to mi się podoba !!  :yahoo:

 

Zamawiam 3 sztuki !  :D

 

Tylko żeby nie było, że robimy coś pod osłoną nocy i reszta nic nie wie..... !

 

Pewnie karloszka i tak trzeba będzie nadać bieg sprawie więc możesz ich zapytać co i jak ...... w razie W jak trzeba będzie po konsultacjach forumowych coś zmodyfikować to wtedy będziemy się martwić .... :D

 

 

 

 

  Popieram i polecam :thumbup:  Już wszystkich widzę na kolejnym spocie w takim wdzianku :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

To jest super! 

Kolorystyka fajna... tylko dodac elementy z wcześniejszych pomysłów...

 

Też mi się wydaję, że jednak taka kompozycja byłaby najodpowiedniejsza..... czarne tło z masą małych, szarych SKP jako fullprint plus "nasze" motywy...  :yahoo: Nie będzie faworyzowania Imprezy czy innego Forka.... tak pewnie będzie sprawiedliwie  :)

 

Zobaczmy jeszcze czy większości się spodoba.... może niech zainteresowane osoby dadzą zielone światło do rozpoczęcia drugiej fazy tworzenia T-shirta, no chyba że ktoś ma inne zdanie i inną propozycję.... czekamy na sugestię  ;)

 

 

Ok to ja myślę że temat już jest gotowy do zgłoszenia zlecenia firmie Cutline... jutro dzwonię poproszę o projekt :) i podam wytyczne

 

I to mi się podoba !!  :yahoo:

 

Zamawiam 3 sztuki !  :D

 

Tylko żeby nie było, że robimy coś pod osłoną nocy i reszta nic nie wie..... !

 

Pewnie karloszka i tak trzeba będzie nadać bieg sprawie więc możesz ich zapytać co i jak ...... w razie W jak trzeba będzie po konsultacjach forumowych coś zmodyfikować to wtedy będziemy się martwić .... :D

 

 

 

 

  Popieram i polecam :thumbup:  Już wszystkich widzę na kolejnym spocie w takim wdzianku :D

 

 

 

Ty też ??   :D  :D  :D

 

To się nazywa szybka i zdecydowana odpowiedź.....  :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślimy o fullprincie to może taką koszulką się zainspirujemy jak poniżej....

 

Czarne lub szare tło i w tle wiele małych szarych logo SKP.....plus dwa, trzy elementy z przodu i coś z tyłu ... hmmm

 

Jak Wam się to widzi ? ;)

Jestem zaaaaaa.... Do dzieła!!!

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Marek S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę Machoniowe koszulki TERAZ!

 

 

Jestem zaaaaaa.... Do dzieła!!!

 

 

Brawo WY !  :yahoo:

 

Widzę, że projekt jak na razie cieszy się aprobatą więc jest szansa na powodzenie jego wykonania  :D

 

Zobaczymy co karloszka wstępnie ustali  ;)

 

 

post-2656-0-72603000-1467783122_thumb.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow! Co tu się u Was wyrabia. Zaglądam bo niebawem Rajd Rzeszowski i mam nadzieję, że uda się kilkoro z Was spotkać :)

 

A propos koszulek - superanckie i tutaj pytanie od razu, @karloszka - czy byłaby możliwość zrobić dla Warszawy i Mazowsza takie gdybyśmy się zmobilizowali? Wg Waszego wzoru oczywiście ale z Mapką Mazowsza i innym napisem? (do ustalenia wersja napisu)

Waszą regionalną też chętnie przygarnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie karloszka i tak trzeba będzie nadać bieg sprawie więc możesz ich zapytać co i jak ...... w razie W jak trzeba będzie po konsultacjach forumowych coś zmodyfikować to wtedy będziemy się martwić .... :D

 

PS . Aha i proszę sprawdź olej w Babce...... żeby nie było jak ostatnio  :facepalm:

 

 

Prezes kurde, Babcia stoi i kibicuje w garażu a ja i tak ją odwiedzam sprawdzać, czy jest olej... w sumie tak se pomyślałam że może... ktoś go kradnie !!! :P :P

 

Ayu - do Ciebie poleciała PW :)

 

Dobra, dzieciaki, słuchajcie mnie tu - muszę zadziałać z projektem do końca tego tygodnia bo jeśli nie zdążymy to realizacja dopiero po RAJDZIE RZESZOWSKIM

 

dlatego proszę w tym momencie o aprobatę i potwierdzenie projektu:

 

1. tło na wzór DC Shoes zamiast napisu DC ma być powielone SKP (dobrze zrozumiałam?) ?? Tylko jakby to najlepiej zrobić, bo myślę że na piersi jest obowiązkowe wyraźne logo żółto-niebieskie SKP wraz z konturem województwa, więc w tle musi być to tak, aby się nie gryzło - ale myślę, że jak będzie na szaro napis to nie będzie źle, może przeplatane? SKP i SUBARU na przykład? A może po prostu logo Subaru w jajku? A może inne logo subaru np. z plejadami?

 

post-9290-0-60961000-1467808636.jpg

 

2. wzdłuż ciała napis subaru mi osobiście podoba się bardzo:

 

post-9290-0-33910700-1467810101.png

 

3. Z tyłu wersja ze śladem opony?

 

post-9290-0-58673700-1467810215.png

 

4. Świniak na kark? Z przodu?

 

post-9290-0-19673400-1467810418.jpg

 

5. i ode mnie pomysł jednakowy dla każdego na rękaw (albo na plecy, od połowy do samego dołu??)

co myślicie, aby jeden pod drugim oryginalną czcionką umieścić na rękawie wszystkie modele SUBI??

 

post-9290-0-11498000-1467809745.jpg

post-9290-0-18529500-1467809748.jpg

post-9290-0-74459100-1467809688.jpg

post-9290-0-88835200-1467809692.jpg

post-9290-0-15819100-1467809696.jpg

post-9290-0-33264200-1467809703.jpg

post-9290-0-19580500-1467809731.jpg

post-9290-0-53818900-1467809716.jpg

post-9290-0-97962700-1467809711.jpg

post-9290-0-36939700-1467809751.jpg

Edytowane przez karloszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o mnie to byłbym za czymś w miarę widocznym ale jednak nieco stonowanym - jak np na grafice 2 i 3 z postu Karloszki. Pewnie teraz narażę się ok 80% forumowej ludności ale każdy ma prawo do własnego subiektywnego zdania :) Moje jest takie, że nie przepadam za stylem rzeczy "a la DC Shoes" i inne "monstery". Kojarzy mi się to z gimbazą i pewnym podstarzałym "rajdowym aktorem", który występuje w tego typu przedszkolnym outficie :) Jemu za to płacą, nam nie - zatem ja jestem za stylem podobnym do grafiki 2 i 3.

 

Jeżeli jednak byłoby coś "z tłem" to osobiście uważam, że od tryliarda logotypów skp lepiej wyglądałby tam tryliard modeli subi w oryginalnych czcionkach zgodnie z powyższym pomysłem. Jednak moja opcja to wzór a la foto 2 i 3 + wspomniane modele subru na rękawach... Aczkolwiek oczywiście dostosuję się do decyzji większości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o mnie to byłbym za czymś w miarę widocznym ale jednak nieco stonowanym - jak np na grafice 2 i 3 z postu Karloszki. Pewnie teraz narażę się ok 80% forumowej ludności ale każdy ma prawo do własnego subiektywnego zdania :) Moje jest takie, że nie przepadam za stylem rzeczy "a la DC Shoes" i inne "monstery". Kojarzy mi się to z gimbazą i pewnym podstarzałym "rajdowym aktorem", który występuje w tego typu przedszkolnym outficie :) Jemu za to płacą, nam nie - zatem ja jestem za stylem podobnym do grafiki 2 i 3.

 

Jeżeli jednak byłoby coś "z tłem" to osobiście uważam, że od tryliarda logotypów skp lepiej wyglądałby tam tryliard modeli subi w oryginalnych czcionkach zgodnie z powyższym pomysłem. Jednak moja opcja to wzór a la foto 2 i 3 + wspomniane modele subru na rękawach... Aczkolwiek oczywiście dostosuję się do decyzji większości :)

 

oczywiście każdego zdanie jest ważne wszystko jest wiadome ale naprawdę musimy już teraz działać szybko myślę że CUTLINE na podstawie tego co jutro powiem przygotuje dwa wzory jeden "krzykliwy" a drugi nieco mniej :) Bo jeśli nie podejmiemy szybko decyzji to tak jak mówię, koszulki będą na wrzesień nie wcześniej :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę że, co do tego tłą w stylu DC shoes to obszar powielonych szarych logo SKP nie musi być na 100% koszulki, mógłby być jej jakąś małą częścią, albo tylko z przodu albo tylko z tyłu albo takie przejście przód->tył... profesjonaliści to ogarną na projekcie tylko trzeba podać wytyczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę że, co do tego tłą w stylu DC shoes to obszar powielonych szarych logo SKP nie musi być na 100% koszulki, mógłby być jej jakąś małą częścią, albo tylko z przodu albo tylko z tyłu albo takie przejście przód->tył... profesjonaliści to ogarną na projekcie tylko trzeba podać wytyczne :)

Myślę że material dla plastyka jest... ma się z czym zmierzyć. Myślę że wybredni nie jesteśmy i zaakceptujemy szybko jego projekt z jakaś małą poprawką...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucam jeszcze to:

Plecy słabe. Przód z danym modelem - nie kazdemu moze się podobać.

 

Jezeli chodzi o DC style.

Tak jak Kuba mowi - w tle napisy poszczególnych modeli walnąć jako takie znaki wodne - w oryginalnych czcionkach tylko na piersi zostawić miejsce na wyraźne logo SKP i z tylu duże SKP na plecach. Nick na jednym rękawie ale poziomo a nie pionowo, na drugim rękawie jakiś znak z plejadami: w kółku albo ten rally. Obowiązkowo Świniak - mógłby byc tak jak z mojego projektu z dołu taki przycięty by wychodził. 

Edytowane przez mRoZiOo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłbym za mixem Mrozia... z wychodzacym świniakiwm tylko z przodu logo troszkę większe i nick w poziomie na rękawie, natomiast co do tła to dałbym pomysł Karloszki... wszystkie modele w oryginalnej trzcionce umieszczone w nieładzie ... takie rozsypane....

 

2fcb14382a8d8da3eaae41e45efeabc8.jpg

955f6157070587530a6d5f633c101a60.jpg

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Marek S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...