Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udało się jednak przyjechać :(

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Walczę z bólem brzucha od rana:(

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

 

to słabo panie, ja walczę od niedzieli z bólem mięśnia przy nerce, codziennie zastrzyki i dziś się zameldowałam, chociaż marudzenia że boli końca nie było :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super spotkanie i super zdjęcia.... zresztą jak zawsze.... :)

A teraz czas ruszyć w temacie koszulek.... ;) i może od razu w temacie bluz/polarów ... oczywiście koszulki pierwszeństwo moją :)

 

Przy okazji gratulacje dla Wojtka i Moniki za dzisiejsze wyniki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji gratulacje dla Wojtka i Moniki za dzisiejsze wyniki

Jak zwykle się spisali i mimo aury pokazali klasę! gratulację ;)

 

 

 

A teraz czas ruszyć w temacie koszulek.... i może od razu w temacie bluz/polarów ... oczywiście koszulki pierwszeństwo moją  

 

Apropo koszulek.... piszcie co i jak... :)

post-23189-0-37637300-1467572361_thumb.jpg

post-23189-0-92178000-1467572378_thumb.jpg

post-23189-0-76207200-1467572517_thumb.jpg

post-23189-0-42385700-1467572533_thumb.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli decydujemy się na FULLPRINT to przydałoby się jakieś fajne tło... nie wiem... podobają mi się ślady opon (ostatnia) w propozycji Karloszki... w końcu Subaru wszędzie wjedzie... no i SUBARU to nie tylko IMPREZA .... :-)

 

Co do propzycji M@kula... to nr 4 mi się podoba... tylko tło wybrać i dopracować.... no i Machoń coś tam podobno "nabazgrał" :-) ...

 

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Marek S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Apropo koszulek.... piszcie co i jak...
 

Według mnie - najlepszy jest wzór nr 2.

Potem następny w kolejności - wzór nr 4.

 

to jest tylko taki projekcik na start. Końcowy projekt może wyglądać zupełnie inaczej wszystko zależy od wszystkich ;)

 

karloszka niezłe pomysły, pojawią sie na kolejnych propozycjach   :)

 

 

Jeżeli decydujemy się na FULLPRINT to przydałoby się jakieś fajne tło...

post-23189-0-17861500-1467576140.jpg

 

Jeśli chcemy mieć jakiś samochód to wypada jakaś ikona marki stąd też pewnie pojawia się Impreza ;)

Edytowane przez M@kul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja taką luźną propo dorzucę - podpinając się pod "ikonę marki" może pasowałoby wrzucić najstarsze i najnowsze subaru :) ?? Co wy na to

Np najnowsze STi i do tego kultowe Subaru 555

a pośrodku taki forek na przykład :D

Edytowane przez karloszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najbardziej uniwersalna to będzie bez zdjecia czy grafiki wozidla... pograc kolorem i logami...i dodać nasze gwiazdki...obowiazkowo...

 

taka koszulka w wykonaniu fullprint i bez zrobienia tła to nie ma sensu... szkoda wtedy płacić za "zwykłą białą" skoro się nastawiamy na rozwiązania awangardowe za te pieniądze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Apropo koszulek.... piszcie co i jak...
 

Według mnie - najlepszy jest wzór nr 2.

Potem następny w kolejności - wzór nr 4.

 

uważam tak samo  :D do wzoru nr 2 można by zastosować zmianę mianowicie z przodu zmienić małe logo SKP na duży znaczek plejad umieszczony centralnie, co do tła to póki co nie mam wizji  :P ale warto żeby nie było zbyt przekombinowane tak dla przejrzystości całego układu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie coś ruszyło w temacie koszulek  :yahoo:

 

Brawo WY !

 

Ja też próbuje coś stworzyć.... lepiej wychodzi mi szkicowanie na papierze, a trochę gorzej cyfrowo  ;)  i mam pewne ograniczenia.... nie wiem, jak dać pionowy napis i takie tam.... ale póki co podsyłam to co udało mi się coś naskrobać  :D

 

Wszystko pewnie rozwojowe.... ale jak każdy dorzuci swoje " 5 groszy " to ulepimy tego T-Shirta  :D

 

 

 

 

post-2656-0-43359500-1467584837_thumb.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie coś ruszyło w temacie koszulek :yahoo:

 

Brawo WY !

 

Ja też próbuje coś stworzyć.... lepiej wychodzi mi szkicowanie na papierze, a trochę gorzej cyfrowo ;) i mam pewne ograniczenia.... nie wiem, jak dać pionowy napis i takie tam.... ale póki co podsyłam to co udało mi się coś naskrobać :D

 

Wszystko pewnie rozwojowe.... ale jak każdy dorzuci swoje " 5 groszy " to ulepimy tego T-Shirta :D

No i pięknie.... moze jeszcze świniaka nad nickiem.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M@kul - dobra robota!!!

Wzór nr 2 podoba mi się najbardziej.

 

zrobiłbym taki mix:

Z tyłu to co @Machoń , tylko trzeba odsunąć ten ślad opony i dać go bardziej w dolnej części, SKP powiększyć i dać trochę wyżej.

Z przodu usunąłbym małego świniaka z rękawa a jako tło dałbym świniaka wychodzącego z lewej strony z dołu , coś jak poniżej  :P

post-21573-0-25845700-1467659505.jpgpost-21573-0-18478700-1467659506.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłbym taki mix: Z tyłu to co @Machoń , tylko trzeba odsunąć ten ślad opony i dać go bardziej w dolnej części, SKP powiększyć i dać trochę wyżej. Z przodu usunąłbym małego świniaka z rękawa a jako tło dałbym świniaka wychodzącego z lewej strony z dołu , coś jak poniżej :P

 

Jestem za ... :)

 

Fajnie by było gdyby udało się coś wybrać/wypracować do końca tygodnia... bo z tego co Karloszka mówiła realizacja to około 2 tyg. Jak się sprężymy to na 6 sierpnia każdy już mógłby mieć koszulkę ;) .

 

Na chwilę obecną lista zainteresowanych wygląda następująco:

 

1. Viper - 2 szt.

2. Fiku 1 i 1 szt. - (2 szt.)

3. karloszka - 1 szt.

4. Malyboss - 1 szt.

5. Marek S - 1 szt. lub 2 szt. (w zależności jaki będzie projekt finalny)

6. kuba.es - 1 szt.

7. kryniczan 1 szt + 1 szt. - (2 szt.) (ale wszystko będzie zależało od końcowego projektu)

8. T K A C Z U - 2 szt.

9. mRoZiOo - 1 szt.

10. M@kul - 1 szt.

11. miro D88 - 2 szt.

12. Gumis91 - 2 szt.

13. Emil3371 - 1 szt.

14. Wojt_O - 1 szt.

15. Krajanek - 2 szt.

16. Kornik79 - 2 szt

17. Woijasec - 1 szt.

 

Z tego co naliczyłem jak projekt fajnie wyjdzie chętnych jest na 26 szt. Jeżeli kogoś pominąłem to niech uzupełni listę.

Myślę, że jak już będzie wypracowane to co chcemy i wzór lub finalny projekt zaproponowany przez firmę, która ma wykonać koszulki umieści się na FB to chętnych będzie więcej.

A więc do dzieła ... :) ... bo czas pędzi jak szalony ... by się nie okazało że nas jesień zastanie .... ;)

 

post-23289-0-27485300-1467696401.jpg

post-23289-0-25016700-1467696413.jpg

 

Jeżeli ma ktoś ... coś ...  do tego co już wypracowane zostało powyżej to pisać i uzupełniać :pstryk:

Edytowane przez Marek S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...