Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

Odgrzewam kotleta na 4 lutego: @KAŚKO, @bjurek1 @EmilioE może nowy kolega @Marcin Świderski  - chyba mamy ten sam model Ktuś jeszcze?

 

 

nowy model czego?

 

 

ja też nie łapię

 

 

Ten sam model forestera mamy (zreszta najładniejszy) a nowy to jestem ja jako użytkownik. Pozdrawiam

 

 

:facepalm:   :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Odgrzewam kotleta na 4 lutego: @KAŚKO, @bjurek1 @EmilioE może nowy kolega @Marcin Świderski  - chyba mamy ten sam model Ktuś jeszcze?

 

 

nowy model czego?

 

 

ja też nie łapię

 

 

Ten sam model forestera mamy (zreszta najładniejszy) a nowy to jestem ja jako użytkownik. Pozdrawiam

 

 

:facepalm:   :biglol:

 

 

 

Łukaszu..... zachowajmy powagę  :D             :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich  :D

Zaczynam przygodę z SUBARU :yahoo:

 

No wreszcie !  :D  Gratulacje !!! Cieszymy się, że kolejna osoba dołączyła do naszego grona  ;)

 

To teraz się zacznie...... jak zrobić żeby bulgotał.... ?! hahaha  :D 

 

 

heheh czekam aż ktoś mi ładnie naklei na lusterko  :biglol:

 

Musisz uśmiechnąć się do koleżanki Karloszki (Monika) , dysponuje lustrzanymi..... gdzieś były chyba nawet ich fotki ....

 

A naklejkę SKP - naszego klubu Ci osobiście nakleję  :D

 

 

a oto mój forek

 

Wczoraj byłem, widziałem, macałem  :D  Świetny stan ! podwozie bez rudej ! Nieźle utrzymany egzemplarz ! 

Mini spot się zrobił..... ten po prawej to forek Arka, tylko coś nie zagląda tutaj  :angry:               :D

 

 

 

 

post-2656-0-30401200-1485953226_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

więc powoli wszystko, pierwsze rozrząd i płyny ustrojowe :D

Ty raczej " płyny ustrojowe " to musisz..... ale postawić :drunk: ..... nowy zakup trzeba jakoś uczcić :D

Najlepiej na jakimś lokalnym spociku jak by co to ja chetny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal odgrzewam tę sobotę 04.02. zebrało się kilka chętnych osób. Ktoś ze starszyzny zechce nas poprowadzić? 

@@rześki, Winszuję!. Co do bulgotania podpinam się też ze swoim chętnie z Wami podyskutuję. 

Co do komentarzy odnośnie mojej wcześniejszej wypowiedzi - sam zainteresowany zrozumiał  B). Ja owszem będę się starał być bardziej precyzyjny

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwójka z przodu

 

No i koniec..... teraz to już go nigdy nie sprzedasz......  :D hahaha  Wiesz jak działa magia cyferki "2" na potencjalnych kupujących  ;)

 

A tak na marginesie fajny wynik  :thumbup:

Aha.... takie coś wczoraj widziałem ;)...... mistrzowska cena za smartfona  :biglol:

post-2656-0-99710300-1485979780_thumb.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwójka z przodu i z każdym dniem przybywa

 

 

Mnie też to niedługo czeka... ;)

 

post-20814-0-96189900-1485991758_thumb.jpg

 

Adventure184, o 01 Feb 2017 - 19:27, powiedział: Dwójka z przodu   No i koniec..... teraz to już go nigdy nie sprzedasz...... 

 

 

 

@Machoń - uff, kamień z serca...  :D  A tak na poważnie - przed Forkiem miałem Civica, który pomału już mógł ubiegać się o otrzymanie dowodu osobistego  :biglol:  Żeby było śmieszniej, to sprzedałem go sąsiadowi, który wtedy nawet nie wnikał za bardzo w stan licznika - wyjątkowo nie bardzo go to nawet interesowało (Civic miał nastukane 267 kkm). Koleżka wiedział co kupuje, bo Honda była w moich rękach dziewięć lat, a auto było zadbane i doinwestowane, więc z powodzeniem śmiga nim do dzisiaj. Ale wiadomo, o co kaman - jak w większości przypadków działa "magia cyferki 2 z przodu" - jak napisałeś  :)

Chociaż z perspektywy czasu patrząc, to sprzedawanie auta sąsiadowi, czy komuś z rodziny to trochę śliski temat, bo zawsze jak się spotkacie, to on zawsze ma jakieś "zapytanie" lub coś do powiedzenia na ten temat  :rolleyes:

Edytowane przez Malyboss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

@Malyboss, sorki za brak odzewu - podły nastrój... 

 

@szamot, Kolego Szanowny... ale ja mam właśnie doskonały patent na to, żeby Ci go poprawić...  ;)

Plan jest taki: w piątek wieczorem %, w sobotę rzeszowski spot... Tylko wszystkie randki tam poodwołuj na czas  :D

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dwójka z przodu i z każdym dniem przybywa

 Mnie też to niedługo czeka... ;)

 

 

Czyli forek ma u Ciebie dożywocie..... :biglol:   

 

A tak mi się przypomniała rozmowa ze znajomym, który szukał STI. Były "perełki" z przebiegiem 60-80 kkm w "idealnym stanie" ale bez jasnej historii, również serwisowej oraz takie subarynki, które zbliżały się do 200kkm ale wszystko jasne, faktury, naprawy, pełna historia z dokumentacją, co jak i kiedy. Na pytanie, które wybrał, chyba się domyślacie  ;)

 

Tak, że ten..... nie bójmy się takich przebiegów.... ważniejsze jest jak autko było serwisowane i jeśli wszystko ogarnięte to posłuży jeszcze długo... :D

 

 

Chociaż z perspektywy czasu patrząc, to sprzedawanie auta sąsiadowi, czy komuś z rodziny to trochę śliski temat, bo zawsze jak się spotkacie, to on zawsze ma jakieś "zapytanie" lub coś do powiedzenia na ten temat  :rolleyes:

 

Czy ja wiem czy śliski ? .... Jak wszystko rzetelnie jest przedstawione podczas sprzedaży to kupujący ma świadomość co kupuje, że nie nowe i może coś klęknąć w dowolnym momencie. Kłopot jak sprzedający sam nie był świadomy jaka była przeszłość samochodu i gruba sprawa wyjdzie.... ale to też nie jego wina.

Raczej sprawa bardziej dotyczy kupującego i jego marudzenia po zakupie, że padło to czy tamto....niestety części eksploatacyjne się zużywają i trzeba mieć tego świadomość. Jak sąsiad maruder to lepiej przemyśleć sprzedaż  :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...