Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Chociaż z perspektywy czasu patrząc, to sprzedawanie auta sąsiadowi, czy komuś z rodziny to trochę śliski temat, bo zawsze jak się spotkacie, to on zawsze ma jakieś "zapytanie" lub coś do powiedzenia na ten temat   :rolleyes:

 

Czy ja wiem czy śliski ? .... Jak wszystko rzetelnie jest przedstawione podczas sprzedaży to kupujący ma świadomość co kupuje, że nie nowe i może coś klęknąć w dowolnym momencie. Kłopot jak sprzedający sam nie był świadomy jaka była przeszłość samochodu i gruba sprawa wyjdzie.... ale to też nie jego wina.

Raczej sprawa bardziej dotyczy kupującego i jego marudzenia po zakupie, że padło to czy tamto....niestety części eksploatacyjne się zużywają i trzeba mieć tego świadomość. Jak sąsiad maruder to lepiej przemyśleć sprzedaż   :biglol:

@Machoń, tu nawet nie o to chodzi, że maruder, albo że wynikły jakieś rzeczy przy gablocie do zrobienia po transakcji. Po prostu ów człowiek, jak tylko mnie gdzieś dojrzy, to chce się podzielić ze mną swoim szczęściem  :biglol:  albo zadać (z jego punktu widzenia) niesamowicie ważkie pytanie dotyczące użytkowania / obsługi / etc., bądź podjąć jakąś równie niesamowicie ciekawą dyskusję na ww. tematy. A ja - po prostu - czasami gdzieś się trochę spieszę  :wacko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Machoń, tu nawet nie o to chodzi, że maruder, albo że wynikły jakieś rzeczy przy gablocie do zrobienia po transakcji. Po prostu ów człowiek, jak tylko mnie gdzieś dojrzy, to chce się podzielić ze mną swoim szczęściem  :biglol:  albo zadać (z jego punktu widzenia) niesamowicie ważkie pytanie dotyczące użytkowania / obsługi / etc., bądź podjąć jakąś równie niesamowicie ciekawą dyskusję na ww. tematy. A ja - po prostu - czasami gdzieś się trochę spieszę  :wacko:

 

Aaa czyli taki sąsiad - gawędziarz  :D Niegroźny typ, tylko że czasu trochę zabierze.... hmmm, no to parę kurtuazyjnych zdań czasem trzeba zamienić na szybko  ;) albo grzecznie przeprosić..... :D

 

PS. To Forka mu nie sprzedawaj :biglol:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To teraz się zacznie...... jak zrobić żeby bulgotał.... ?! hahaha   :D - na to patent ma Arek, więc powoli wszystko, pierwsze rozrząd i płyny ustrojowe  :D

z tym to też do mnie :) tzn z płynami :) a raczej olejami :D :D

 

 

Znając jego tempo działania to zaraz wszystko będzie zrobione..... części już są  :D  Pewnie coś już grzebie bo cisza  :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam właściciela Prosiaczka VTS'a z jodełką na grillu stojącego w AutoPrimo  ;) KMWTW
Ciekaw jestem jak to fura, bo po serii, to pewnie tylko bebech został  :lol: 
Nie zdążyłem foty cyknąć  :( ale zanosi się na kolejną wizytę  :unsure: także wszystko przede mną... ^_^
 

Edytowane przez bjurek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam właściciela Prosiaczka VTS'a z jodełką na grillu stojącego w AutoPrimo  ;) KMWTW

Ciekaw jestem jak to fura, bo po serii, to pewnie tylko bebech został  :lol: 

Nie zdążyłem foty cyknąć  :( ale zanosi się na kolejną wizytę  :unsure: także wszystko przede mną... ^_^

 

Mój prosiaczek VTS stoi w AutoPrimo u sąsiada:) bo się troszkę rozbił i teraz nie mogę dojść ładu z elektryką :) Jeżeli to ten co na zdjęciu to mój tylko teraz trochę gorzej wygląda bo nie mogę znaleźć zderzaka orginalnego do VTS i zwykły na razie założyłem...

post-24586-0-71342500-1486074990_thumb.jpg

Edytowane przez Gumis91
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrawiam właściciela Prosiaczka VTS'a z jodełką na grillu stojącego w AutoPrimo  ;) KMWTW

Ciekaw jestem jak to fura, bo po serii, to pewnie tylko bebech został  :lol: 

Nie zdążyłem foty cyknąć  :( ale zanosi się na kolejną wizytę  :unsure: także wszystko przede mną... ^_^

 

Mój prosiaczek VTS stoi w AutoPrimo u sąsiada:) bo się troszkę rozbił i teraz nie mogę dojść ładu z elektryką :)

 

Właśnie ten  :lol: 

Chcesz mieć oryginalny zderzak, to szpachla, szlifierka i nikt takiego nie ma  :D - na "Janusza"

Spoko sąsiad i ładne sexi  ;)

Edytowane przez bjurek1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pozdrawiam właściciela Prosiaczka VTS'a z jodełką na grillu stojącego w AutoPrimo  ;) KMWTW

Ciekaw jestem jak to fura, bo po serii, to pewnie tylko bebech został  :lol: 

Nie zdążyłem foty cyknąć  :( ale zanosi się na kolejną wizytę  :unsure: także wszystko przede mną... ^_^

 

Mój prosiaczek VTS stoi w AutoPrimo u sąsiada:) bo się troszkę rozbił i teraz nie mogę dojść ładu z elektryką :)

 

Właśnie ten  :lol: 

Chcesz mieć oryginalny zderzak, to szpachla, szlifierka i nikt takiego nie ma  :D 

Spoko sąsiad i ładne sexi  ;)

 

Wolę subaru przynajmniej jest moc :)

post-24586-0-34425600-1486075911_thumb.jpg

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie ... co z sobotą ,,, ?

 

A dokładniej:

- gdzie (to chyba wiadomo)? ...

- jak (również wiadomo)? ...

- no ale kiedy?? ...

 

;)

hmmm jakaś tam lista ostatio była no ale chyba wszystko jasne. Całe SKP zbiera się w każdą pierwszą sobotę miesiąca, ustalmy tylko godzinę. Ja proponuję godzinę 17 oczywiście w sobotę

- jak??? Szybko, Bulgotnikiem oczywiście ;)

- gdzie??? Na Tarnobrzeg jeszcze za zimno także standard jak co miesiąc ;)

 

Do zobaczenie całe SKP w najbliższą sobotę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

To teraz się zacznie...... jak zrobić żeby bulgotał.... ?! hahaha   :D - na to patent ma Arek, więc powoli wszystko, pierwsze rozrząd i płyny ustrojowe  :D

z tym to też do mnie :) tzn z płynami :) a raczej olejami :D :D

 

 

Znając jego tempo działania to zaraz wszystko będzie zrobione..... części już są  :D  Pewnie coś już grzebie bo cisza  :ph34r:

 

hehehe wczoraj było czyszczenie środka i wymiana żarówek w przełącznikach, przeciwmgielnych i awaryjki. Rozrząd przyszedł  :D made in japan  :yahoo: dobrze ze temperatura wskoczyła na + bo juz sie martwiłem ze sprysk tylnej szyby nie działa a okazało się że płyn hiszpański w końcu odmarzł- co się dziwić oni śnieg w TV tylko oglądają  :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Całe SKP zbiera się w każdą pierwszą sobotę miesiąca, ustalmy tylko godzinę. Ja proponuję godzinę 17 oczywiście w sobotę -

Co tak późno? Nie lepiej byłoby koło 15:00 ?? Przynajmniej jeszcze jasno będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Całe SKP zbiera się w każdą pierwszą sobotę miesiąca, ustalmy tylko godzinę. Ja proponuję godzinę 17 oczywiście w sobotę -

Co tak późno? Nie lepiej byłoby koło 15:00 ?? Przynajmniej jeszcze jasno będzie.

 

 

OK :) Mi będzie bardziej odpowiadać! W takim razie idziemy na kompromis! Spot jutro o 16! Proszę Cię M@kul zrób plakacik już tak tradycyjnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...