Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli mam rozumieć po tym co piszecie że decyzja zapadła i obydwie są na zamek??
Czy każdy jest co do tego zgodny?
Ja przypominam że sugerowałam jedną na zamek (grubą) i jedną przez głowę (cienką)


P.S. Filmik dla tych, co nie wiedzą co to opóóóóóóóór ;) ;)

 

https://www.facebook.com/DefiendeLosRallyesvivelo/videos/585540748298652/?hc_ref=NEWSFEED

 

post-9290-0-43416800-1486848200.png

Edytowane przez karloszka
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darosław a kiedy Ty mi oznaczysz? Bo tak obiecujesz i obiecujesz :) ja juz po wymianie rozrządu uszczelniaczy swiec kabli zapłonowych, luzy zaworowe juz tez zrobione silnik chodzi jak w zegarku. Trza się spotkać :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może sobie pierdykniemy w takim razie jakiegoś spocika w Krośnie ? 

Raz w miesiącu główny spot w RZ ...... ale lokalnie możemy zawsze coś sobie zorganizować  ;) Pewnie subaraki z okolic też pojawiłby się .....

 

Może każdy rejon podkarpacia będzie sobie czasami organizował coś u siebie, dla niecierpliwych i nie mogących się doczekać spotu w Rzeszowie  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może sobie pierdykniemy w takim razie jakiegoś spocika w Krośnie ?

Raz w miesiącu główny spot w RZ ...... ale lokalnie możemy zawsze coś sobie zorganizować ;) Pewnie subaraki z okolic też pojawiłby się .....

 

Może każdy rejon podkarpacia będzie sobie czasami organizował coś u siebie, dla niecierpliwych i nie mogących się doczekać spotu w Rzeszowie :D

No i to jest super pomysł szkoda że na razie jest nas 3 Edytowane przez fiku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W imieniu aPGR zapraszam

 

zapisy też u mnie na PW

Up... czy państwo Subaroposiadacy nie mają ochoty polatać zobaczyć czym jest wasze AWD? ;)

 

 

Mają, mają... ja się zapisałem  :)

 

@karloszka, toast za forumowy post nr 1000  :drinks:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbiegając od tematów nie związanych z naszym forum i SKP! Teraz temat w 100% powiązany z SKP!

 

UWAGA, UWAGA!!! Jest pomysł nowego zdjęcia profilowego SKP na naszym Facebook-u!!! Wyślijcie mi proszę Wasze zdjęcie (heh nie Wasze ;) ) a zdjęcie Waszych Subarynek. Na zdjęciu profilowym znajdzie się każdy i będzie sprawiedliwie!!! Efekt oczywiście zobaczycie! Najlepiej wiadomość do mnie na forum PRIV lub na Facebook-u SKP w wiadomości. Obecne zdjęcie w tle jest fajne ale idzie już wiosna :D  Najlepiej na ciemnym lub jasnym tle. Nasz profil na FB cieszy się coraz to większym zainteresowaniem także pokażmy siłę, wszyscy!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla ciemnego SKP Turbo Forka RRS.... który wystartował (dosłownie) spod sklepu w Wiercanach, łyknął mnie jak bocian żabę, po czym pocałował srebrnego Forka pod sklepem w Iwierzycach. Grzecznie juz Młody Pan i Pani jechali potem za mną pod Majstra w Sedziszowie, gdzie skręcili na Ropczyce.

Pozdrawiam z Nowej Dęby, gdzie był kolejny biały Forek, tym razem juz WA....

Jeszcze 250 km, wiec statystycznie rzecz biorąc jeszcze ze trzy spotkam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie. Bo znów będzie, że za późno ustalamy co i jak ze spotem. Proponuję oczywiście tradycyjnie pierwszą sobotę miesiąca tj. 04.03.2017r. godzina 16 Park Papieski!

Oczywiście foto dla zwrócenia uwagi. Panowie proszę się skupić na treści posta a nie obrazkach bo Subarak całkiem, całkiem i o spocie zapomnicie :D

$_subaru_impreza_wrx_$1418399420_by_plejady123.jpg

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Zachar napisał:

Hej Wam. Szukam sprawdzonego magika od gazu dla Forestera II 2.5xt z instalacją Staga w Rzeszowie lub okolicy. Ktoś coś poleci? :)

Co prawda nie w Rzeszowie, ani nawet nie w okolicy (chyba że mojej :)) ale gość jest naprawdę dobry. Ma autoryzację Stag'a - montaż i serwis.

Forumowicz @szamot gazował tam chyba swoje H6. Ja też się tam serwisuję z LPG. Zawsze można zadzwonić i pogadać. Namiar masz na PW.

 

Edytowane przez Malyboss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w kwestii SPOTA.

Oczywiście, że fotograf może być. Fajnie jak ktoś pofoci, proresjonalnie :) Tylko zależy ile to kosztuje.... mam nadzieję, że kolega zaglądnie z chęci zobaczenia pięknych Plejadowych aut a przy okazji poszerzy swoje portfolio ;)

No i proszę zaproszenie na sobotniego SPOTA!!! 

Jak zwykle M@kul przygotował super plakat ;) Dzięki!!!

 

17021760_1643508365953812_6172378995753091942_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...