Skocz do zawartości

Podkarpackie Spoty Subaru


ukaszWRX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie,

 

Kolejny dzień za nami... niedziela upłynęła pod znakiem rzeszowskiego zlotu ;)

 

Auta ciekawe i bardzo zróżnicowane... a także duuużoo driftu !! Można było na czym oko zawiesić i nawdychać się zapachu palonej gumy.... również w kolorze czerwonym. Miło było zobaczyć ekipę z forum ;)

 

Kuba... dzięki za podróż, droga była szeroka i sucha.... przyjemnie sobie bulgotaliśmy ;)

 

Monika i Karol.... jak zwykle byliście na posterunku ;) aha.... koszulki XXXXXXL Wam nie daruję ;)

 

Wojtek.... spóźniony ale fajnie, że się pojawił..... udoskonalaj WRX'a do depczesz już po pietach STI'ajkom ;)

 

Mirek.... niezła maszyna, rób remap i wpadaj na spoty.

 

Parę fotek podsyłam........ dzięki wszystkim za wspólnie spędzony czas ;)

 

Do zobaczenia na kolejnym spocie  :D

 

 

post-2656-0-82475500-1445201203_thumb.jpg

post-2656-0-15050100-1445201226_thumb.jpg

post-2656-0-43758700-1445201241_thumb.jpg

post-2656-0-40342500-1445201261_thumb.jpg

post-2656-0-27294200-1445201306_thumb.jpg

post-2656-0-83539500-1445201411_thumb.jpg

post-2656-0-52033600-1445201452_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

 

Kolejny dzień za nami... niedziela upłynęła pod znakiem rzeszowskiego zlotu ;)

 

Auta ciekawe i bardzo zróżnicowane... a także duuużoo driftu !! Można było na czym oko zawiesić i nawdychać się zapachu palonej gumy.... również w kolorze czerwonym. Miło było zobaczyć ekipę z forum ;)

 

Kuba... dzięki za podróż, droga była szeroka i sucha.... przyjemnie sobie bulgotaliśmy ;)

 

Monika i Karol.... jak zwykle byliście na posterunku ;) aha.... koszulki XXXXXXL Wam nie daruję ;)

 

Wojtek.... spóźniony ale fajnie, że się pojawił..... udoskonalaj WRX'a do depczesz już po pietach STI'ajkom ;)

 

Mirek.... niezła maszyna, rób remap i wpadaj na spoty.

 

Parę fotek podsyłam........ dzięki wszystkim za wspólnie spędzony czas ;)

 

Do zobaczenia na kolejnym spocie  :D

 

 

Widzę, że impreza była super... i pogoda dopisała....

Szkoda że nie udało mi się zaglądnąć... :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizujemy szkolenie w najbliższą niedzielę, 25 października

 

Chętnych prosimy o informację w Prywatnej Wiadomości o chęci udziału.
Koszt 200,-

Bardzo prosimy wszystkich zdecydowanych o potwierdzenie się telefonicznie bądź w Prywatnej Wiadomości.

kontakt:
Karol Zardzewiały
602-51-30-23

Monika Ryndak
883-35-00-87

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizujemy szkolenie w najbliższą niedzielę, 25 października

 

Chętnych prosimy o informację w Prywatnej Wiadomości o chęci udziału.

Koszt 200,-

Bardzo prosimy wszystkich zdecydowanych o potwierdzenie się telefonicznie bądź w Prywatnej Wiadomości.

kontakt:

Karol Zardzewiały

602-51-30-23

Monika Ryndak

883-35-00-87

 

Szkoda, że trochę wcześniej informacja ta się nie pojawiła tylko 3 dni przed szkoleniem... no i że jest ono organizowane końcem miesiąca... kiedy to... jakby to nazwać ... traci się płynność finansową ... i oczekuje na wypłatę ... :rolleyes: ...

 

No nie ma co... ruch tu niebywały ;) Nie spać ! Pisać ! :angry::D Jechać do Arłamowa, szkolić się ... Spoty robić .....

 

Co do spotu to chętnie bym się wybrał i poznał całą tutejszą ekipę B) ... tylko kiedy :wacko: ...? ... bo zaraz Święta nas zaskoczą  :huh:

Edytowane przez Marek S
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co do spotu to chętnie bym się wybrał i poznał całą tutejszą ekipę ... tylko kiedy ...? ... bo zaraz Święta nas zaskoczą 
 

 

Dołączam się  do pytania!  ;)  Może jutro Sobota 24 Pazdziernika, ale pewnie tym, którzy sie wybierają do Arłamowa może nie pasować więc ewentualnie za tydzień?  :)  Co kto o tym myśli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za... myślę że jutro popołudniu jakoś bym się zorganizował ;-) ... Co do terminu za tydzień to w niedziele wypada Wszystkich Świętych więc cześć osób pewnie się rozjedzie.

 

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się pisze ! Ale za niedługo palimy znicza a co niektórzy jadą w bardziej odległe miejsca więc może być problem...więc może spot po święcie?


jakaś intuicja :) albo masz mechaniczną klawiaturę :biglol:


Droga Brać forumowa czy nie ma ktoś z Was na sprzedaż (zamianę) gałki zmiany biegów koniecznie skórka ! Od tej metalowej straciłem czucie w palcach. Jutro dodam fotkę gałki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Organizujemy szkolenie w najbliższą niedzielę, 25 października

 

Chętnych prosimy o informację w Prywatnej Wiadomości o chęci udziału.

Koszt 200,-

Bardzo prosimy wszystkich zdecydowanych o potwierdzenie się telefonicznie bądź w Prywatnej Wiadomości.

kontakt:

Karol Zardzewiały

602-51-30-23

Monika Ryndak

883-35-00-87

 

Szkoda, że trochę wcześniej informacja ta się nie pojawiła tylko 3 dni przed szkoleniem... no i że jest ono organizowane końcem miesiąca... kiedy to... jakby to nazwać ... traci się płynność finansową ... i oczekuje na wypłatę ... :rolleyes: ...

 

 

 

 

luuz, gdzieś na listopad dużo wcześniej ustalimy Biłgoraj.

Co do szybkości pojawiania się info dot. szkoleń... Uwierz chłopie ja to mam momentami ochotę zamordować tych od Arłamowa za to :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...