Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepszy jest ten moment kidy skręcając w prawo kierowca ma kierownice skręconą na maksa w lewo

...bo jeżdzić trzeba umieć, co to za sztuka skręcać w prawo kierownicą i auto jedzie też w prawo. Na odwrót, to jest to!

Kiedyś na jakimś zlocie był taki konkurs jazdy na rowerze, gdzie właśnie odwrotnie działała kierownica, ubaw nie z tej ziemi.

Robert jest dobry, sprzęt ma słabszy, ale daje radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! i kto jest zajebisty :!:

 

Massa :razz: Miał mało benzyny, startował z ostatniego a i tak wziął Hjejfiejda.

 

Nudne to strasznie. Kubica nie ma szansy na wyprzedzenie (nawet dogonienie) kogoś z dwóch liderujących stajni, a reszta nie ma szans na wyprzedzenie jego. Dzisiaj było inaczej, ale gdyby Massie nie zgasł samochód to Brazylijczyk byłby co najmniej 2gi, a Robert 5. 4-5 tak pewnie będzie dojeżdżał do końca sezonu :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądze, że do końca sezonu Kubica jeszcze stanie na podium.

raczej prawdopodobne. choćby na Monzie. ale z taką formą, jak sięc zołówce noga podwinie to może już wjechać na podium.

 

Ja się cieszę, bo kibicuję Massie. Jednak cieszę się jeszcze bardziej gdyż Robert był jedynym w całym wyscigu którego nie mógł wyprzedzić :grin: 17stu poszło a Robert podtawił największy opór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spalili, Alonso, Rajkonen i Hamilton to co? Też jechali, a jakoś ich Massa nie wyprzedził.

 

BMW to straszne paście, znowu ich nie było w top8 max speed... :roll:

 

 

Kubica stanie jak łącznie dum kierowcą z Fiata i Mercedesa coś się przydarzy, a jemu nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spalili, Alonso, Rajkonen i Hamilton to co? Też jechali, a jakoś ich Massa nie wyprzedził.

 

BMW to straszne paście, znowu ich nie było w top8 max speed... :roll:

 

 

Kubica stanie jak łącznie dum kierowcą z Fiata i Mercedesa coś się przydarzy, a jemu nic.

W którymś sektorze pod koniec wyścigu Kubica miał najlepszy czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spalili, ale sam pisałeś o wszystkich... a on ich nawet w kwalifikacjach nie wyprzedził.

Stary, ale chyba czaisz o czym ja mówię? i o co mi chodzi? poradził sobie za wszystkimi których dochodził oprócz kubicy. rzecz jasna nie mam na msli całej stawki :shock: bo chyba za durnia mnie nie uważasz :wink:

 

hogi napisał/a:

W którymś sektorze pod koniec wyścigu Kubica miał najlepszy czas.

 

 

Swój najlepszy czas.

w pewnym momencie borowczyk chyba gafę walnął, zrozumiałem go tak: Kubica uzyskał najlepszy czas z całej stawki w 1 sektorze, na następnym okrążeniu powiedział że ponownie uzyskał swój najlepszy czas w 1 sektorze. (o tym ze "swój własny" chyba dodano póżniej), może dlatego te niezrozumienie, przy mistrzach z Ferrari i Mercedesa druga opcja wydaje się bardziej true.

 

p.s. czasami smiać mi się chce z komantowania transmisji :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spalili, wiem o co Ci chodzi. Odpowiem Ci teraz na poważnie. Massa wyprzedził niektórych w boksie (Fisico), a możliwe, że inni zajęli mu też dużo czasu. Gdyby wyścig trwał kilka okrążeń dłużej to kto wie czy Robert nie kończyłby jako 5-ty. Ten wyścig pokazał ile dzieli BMW do Mercedesa, nie mówiąc już o Fiacie oraz jaka przepaść nadal dzieli wszystkich do Fiata w ustalaniu taktyki. Przecież jak Alonso zjechał to pomyślałem "samobójca", przecież dostał się przez to w grupę wolniejszych kierowców, a Fin miał czysto i lekki bolid (jeszcze za czasów Michasia S. lekkie Fiaty narzucały zabójcze tempo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubica uzyskał najlepszy czas z całej stawki w 1 sektorze

Dokładnie tak powiedział, tego drugiego nie słyszałem...

WRC fan z mizernym skutkiem usiłujesz się mnie czepiać.

Odpuść sobie, bo takim zachowaniem robisz sobie wiochę a modowi nie przystoi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRC fan z mizernym skutkiem usiłujesz się mnie czepiać.

Odpuść sobie, bo takim zachowaniem robisz sobie wiochę a modowi nie przystoi.

 

Chciałem cię sprostować, ale jeśli odbierasz to jako robienie wiochy, to masz chyba lekko zaburzone poczucie rzeczywistości.

 

PS Jak ci nie pasi, to jest taki przycisk icon_ignore.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...