Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Póki co Polsatowi skończyła się umowa (sezon 2013 był ostatnim). To, że na kolejne sezony póki co nie mają, nie znaczy, że F1 na pewno zniknie z polskiej TV. Polsat przepłacił za ostatnią umowę (Kubica robił swoje, a jak kupowali prawa do transmisji jeszcze jeździł), więc nowej na takich samych warunkach nie zawrą. Ale może wynegocjują inne ...A jeśli nie oni, to może inne stacja. Podobno jakaś nowa sportowa ma powstać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tak nie jeździjcie po Borowczyku. Też czasem denerwują mnie sytuację , których nie widzi ale komentowanie nie polega tylko na patrzeniu w jeden ekran. Oni maja kilka podglądów na czasy, międzyczasy, jakies informację o zawodnikach itd. Więc czasem ciężko coś zauważyć co trwa sekundę lub dwie.

Nie można mu odmówić wiedzy, którą posiada.

Dużo bardziej denerwuję mnie Zientarski , który jest dla mnie kompletnym dnem i całkowicie nie pasuję do tych relacji..... może do zapowiadania nagród w konkursie pasuję ale do reszty nie.

Poza tym jako dziennikarz motoryzacyjny nie powinien reklamować samochodów .... tak uważam. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

komentowanie nie polega tylko na patrzeniu w jeden ekran. Oni maja kilka podglądów na czasy, międzyczasy, jakies informację o zawodnikach itd. Więc czasem ciężko coś zauważyć co trwa sekundę lub dwie.
dlatego jest ich tam dwóch...któryś powinien te rzeczy wyłapywać ;) Komentatorom niemieckim to nie przeszkadza , mają podgląd na 7-8 ekranów i jakoś im nic nie umyka :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...