Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Wyścig rewelka (na szczęście w mojej kablówce była transmisja na żywo) - też przyznaję, że Hamiltonowi kibicowałem po raz pierwszy, choć ogólnie jestem za McLarenem. Świetny przejazd Masy i Alonso, ogólnie piękny tor i ładnie się zawodnicy wyprzedzali :)

Rozczarowany jestem tylko poziomem wiedzy technicznej komentujących zawodników na Polsacie Ekstra, gdzie jak analizowali od początku wyścig, to na uwagę Zientarskiego o dymie z przednich kół, jakiś młody kierownik stwierdził, że to z hamulców, a one są ceramiczne i wymagają wysokiej temperatury... Od dłuższego czasu w F1 hamulce są kompozytowe :-P

Edytowane przez aflinta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyścig rewelka - też przyznaję, że Hamiltonowi kibicowałem po raz pierwszy. Świetny przejazd Masy i Alonso, ogólnie piękny tor i ładnie się zawodnicy wyprzedzali :)

 

 

lekko zmodyfikowałem cytat dla swoich potrzeb ale po co dwa razy to samo pisać.... :)

 

Nie kibicuje ani Alo i Vet ale z nich dwojga wolę aby tytuł powędrował do Niemca, co się pewnie stanie.

Pitro wiesz że mam do Ciebie rzut beretem, jak tak będziesz pisał naśle na Ciebie bandę ojca Mateusza :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...