Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę go przechwalili :P

 

http://f1.wp.pl/kat,101084,title,Domina ... omosc.html

 

Najszybszy z kierowców Lotus Renault okazał się Nick Heidfeld (1:40.987). Niemiec trening ukończył z niezłym piątym czasem, ale na pewno nie będzie zadowolony z ilości przejechanych okrążeń. "Quick Nick" w dziesiątym zakręcie uderzył nosem bolidu w bandę i w ten sposób zakończył udział w treningu.

 

Pięć zmierzonych okrążeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Webbera już w zeszłym roku olali :(

Szkoda slow..czyzby nie zalezalo im na K-WC ??Bez jajec ale nie kumam tego zespolu!!! :twisted:

 

Nobby . po prosstu Vettel jest bardziej atrakcyjny marketingowo _ co my mamy do czynienia :?: :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Webbera już w zeszłym roku olali :(

Szkoda slow..czyzby nie zalezalo im na K-WC ??Bez jajec ale nie kumam tego zespolu!!! :twisted:

 

Nobby . po prosstu Vettel jest bardziej atrakcyjny marketingowo _ co my mamy do czynienia :?: :?: :?:

No i jak to brzmi "jeden kierowca PP a drugi 18ty..." :mrgreen: A swoją drogą to pierwszy raz widziałem kogoś kto wygrywa PP i ma tak nie tęgą minę...(dot.całego zespołu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisać Angolom fonetyczno-podobnie "Kubitza" i każdy przeczyta poprawnie. :)

 

 

 

Krzysztov , To ty straszysz turystoófff na krupówkach mega WYJĄCYM STI :?:

Fajnie Ci biegi wchodzą :)

Ja jestem na Podhalu co prawie tydzien ale proszę nie hałasuj tak :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucass, nie, nie, to nie ja :P Mam cichy i bardzo niepozorny backbox Prodrive'a ;) Więc to co widzisz i słyszysz to albo Lka (tak, tak, nauka jazdy, niebieski hawk STI), albo forumowicz Ferdek (czarny hawk WRX z wysokim skrzydłem), one są zdecydowanie najgłośniejsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucass, nie, nie, to nie ja :P Mam cichy i bardzo niepozorny backbox Prodrive'a ;) Więc to co widzisz i słyszysz to albo Lka (tak, tak, nauka jazdy, niebieski hawk STI), albo forumowicz Ferdek (czarny hawk WRX z wysokim skrzydłem), one są zdecydowanie najgłośniejsze :)

 

 

U Wos/ nos to czasami nawet nauki muszą być inne. Jeżeli nie masz nic przeciwko to

cię zaczepie przy najbliższym pobycie w moim ulubionym PODHALU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A swoją drogą to pierwszy raz widziałem kogoś kto wygrywa PP i ma tak nie tęgą minę...(dot.całego zespołu)
Swoją drogą. Jak obstawiacie na jutro? Vettel znowu zgarnie zwycięstwo, czy też może te nieciekawe nastroje w zespole spowodowane są świadomością zbliżającej się katastrofy? ;)

 

Tega mina..katastrofa ->Tak,calkiem mozliwa.

Wydaje mi sie ,ze w bolidzie Vettela cos nie dziala tak jak powinno.Stawiam na KERS.

To nie jest normalne ze zaraz po zjezdzie do boksu mechanicy biegna i chlodza bolid.Zdecydowanie stawiam na przegrzewanie sie systemu KERS,aczkolwiek moge sie mylic.

Zobaczymy za kilka godzin :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...