Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

I Roberto chyba zamknął usta tym, którzy twierdzili, że nie potrafi wyprzedzać - manewr na Rosbergu - paluszki lizać.

 

Ciężko żeby nie wyprzedził skoro na speed trapie miał największa prędkość ze wszystkich,10 km/h większa niż Rosberg.

 

Luca Badoer też miał największe prędkości na speed trapie i co z tego? To nie wszystko jak widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to pierwszy wyścig od dawna, podczas którego nie zasnąłem, albo nie stwierdziłem, że lepiej pójdę pozmywać naczynia. Przypuszczam, że miała na to wpływ zarówno świetna postawa Roberta jak i ogólnie fakt, że wyścig był bardzo ciekawy.

 

Miałem dokładnie to samo.

 

i ja! na kazdym poprzednim wyscigu w tym sezonie zasypaiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wszystko jak widać.

 

Czego nie rozumiesz ? Kubica wyprzedził Rosberga na prostej,bo miał szybszy bolid i setup na suchy a Nico na mokry tor,cała sprawa była zamknięta przed pierwszym zakrętem.

 

Racja. Gdyby to był Hamilton to umiejętności. Kubica jak już cokolwiek zrobi to tylko dzięki szczęściu, albo niewiarygodnie szybkiemu, doskonale przygotowanemu i perfekcyjnie opracowanemu bolidowi :mrgreen:

 

Jakby to było takie proste i oczywiste jak mówisz, to dzięki swoim cudownym prędkościom na speed-trapie wyprzedzałby wszystkich po kolei, jak ja na trasie Łódź-Warszawa :twisted::mrgreen: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wziąłeś w swoich rozważaniach pod uwagę fakt że wyprzedził Rosberga po restarcie kiedy stawka była zbita ?

 

Czy to w zalewie zachwytu swoim niewątpliwie błyskotliwym wywodem zostało pominięte ?

 

Trzeba jeszcze dobrze ruszyć i się później obronić. Ale Ty z pewnością zrobiłbyś to z palcem w nosie. W końcu bolid ma większy top speed, nie? Inne parametry też znasz z takimi szczegółami? Może inżynierem wyścigowym Rosberga jesteś i ja po prostu przegapiłem ten fakt?

 

PS. zresztą nie wiem, co zamierzasz osiągnąć? Chcesz żeby Ci przyznać, że Kubica jest leszczem i wyprzedził Rosberga (i w ogóle zajął 2 miejsce), bo ma super szybki bolid?

 

Na prawdę nie ma już chyba na forum osoby, która nie wie, że jesteś głęboko zakochany w Hamiltonie. A w rzeczywistości Kubica ma sprzęt taki jaki ma i jego zasługa, że potrafi to wykorzystać.

 

I dla mnie EOT. Uważam, że Kubica ładnie to zrobił - moje zbójeckie prawo. Uważasz, że to wyłącznie bolid - Twoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może inżynierem wyścigowym Rosberga jesteś i ja po prostu przegapiłem ten fakt?

 

Być może. Być może przegapiłeś też fakt że Rosberg miał dużo większy docisk bo miał mokry setup. Być może.

 

Sugeruje napisac do BMW że są matołami bo wydają niepotrzebnie kase na ulepszanie bolidu,a po co,przecież Robert jest tak zdolny że wyprzedza na prostej tylko dzięki swojemu talentowi.

 

Nie mam zielonego pojęcia skąd żeś tutaj wcisnął Hamiltona który nie miał nic wspólnego z ww. manewrem :lol:

 

PS. zresztą nie wiem, co zamierzasz osiągnąć?

 

Udowodnić że sam manewr wyprzedzenia Rosberga nie był pokazem talenu Roberta,nie pisałem nic o dalszym wyścigu.

 

Masz niebywałe zdolności dopowiadania nienapisanych nigdzie bzdur,sugeruje z tym skończyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jeszcze jeździ tym bolidem i pomaga wypracować odpowiedni setup. Ale jak napisałem wyżej.

 

Kubica - cienias.

Hamilton - bóg

 

Pamiętamy o tym :cool:

 

Z manewrem ma tyle wspólnego, że gdyby to on w taki sposób łyknął Rosberga to byłby jego talent - u Kubicy to bolid. Ok błagam, zakończmy tę dyskusję. Przynajmniej ja kończę ;-)

 

Zjem ciastko - na zdrowie Kubicy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem że na tym forum,jak i na 99% innych nie związanych z F1 Kubica jest bogiem,wasze prawo. Dla mnie jeden z 20 kierowców,bardzo dobry,ale są moim zdaniem lepsi.

 

Moje zdanie-moje prawo.

 

Z manewrem ma tyle wspólnego, że gdyby to on w taki sposób łyknął Rosberga to byłby jego talent

 

Zapewne byłby to KERS a nie talent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz niebywałe zdolności dopowiadania nienapisanych nigdzie bzdur,sugeruje z tym skończyć.

 

Oskarżasz mnie o coś, co sam robisz. I tylko dlatego odpowiadam.

 

Nie napisałem nigdzie o super talencie Kubicy, tylko, że pokazał, że potrafi wyprzedzać. Pokazał? Pokazał. Miał okazję i ją wykorzystał.

 

O talencie napisałem dopiero później, bo uważam, że go ma.

 

A Kubica nie jest może bogiem, ale jest jedynym Polakiem, który jeździ na takim poziomie w jednej z najbardziej liczących się dyscyplin sportów motorowych i nie ma w tym nic dziwnego, że wszyscy go wspierają, cieszą się z każdego sukcesu i zapewne patrzą niego znacznie mniej krytycznie niż na innych kierowców. A, że do tego wszystkiego jest jednym z lepszych kierowców w stawce to można sobie ułożyć całą układankę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapewne patrzą niego znacznie mniej krytycznie niż na innych kierowców.

 

Nie wszyscy maja obowiązek patrzeć na niego w ten sposób,co niestety jak widać jest nie do przyjęcia.

 

Ja nie twierdzę, że jest obowiązek. Dla mnie to normalne, że kibicuję rodakowi, a że dodatkowo na prawdę go lubię to bronię go, nawet jeśli nie zawsze całkiem słusznie.

 

Natomiast nie rozumiem dlaczego jesteś zdziwiony, że wchodzisz na imprezę fanów czerwonego, oświadczasz, że czerwone jest do bani, a zielone wymiata i się dziwisz, że krzywo na Ciebie patrzą ;-)

 

Whatever. Odbiegamy od tematu. Vivat Kubica! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast nie rozumiem dlaczego jesteś zdziwiony, że wchodzisz na imprezę fanów czerwonego, oświadczasz, że czerwone jest do bani, a zielone wymiata i się dziwisz, że krzywo na Ciebie patrzą

 

Moja wiara w ludzki obiektywizm jest bardzo mocna ;)

 

W przyszłym sezonie dalej ją będę podkopywał ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wziąłeś w swoich rozważaniach pod uwagę fakt że wyprzedził Rosberga po restarcie kiedy stawka była zbita

Pamięć mam dobrą, ale krótką, mimo to wydaje mi się, że Rosberga wyprzedził przed restartem.

Wyprzedzić na prostej - na końcu prostej- i utrzymać pozycję też trzeba umieć.

Wczoraj było to widać kilka razy, akurat nie na parze Kubica/Rosberg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loeb w Red Bullu wystąpi w GP Abu Zabi :?: :

http://f1.autoklub.pl/news/loeb-zastapi ... iego,26823

 

No to super wiadomość.Będzie ciekawie,bo to nowy tor dla wszystkich i tam dopiero wyjdzie kto jest jakim kierowcą.

Loeb zapewne będzie cisnął.Trzymam za niego kciuki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mile - uzgodnijmy jedno: wszyscy tu kochamy Hamiltona...i jego tatę też.. :mrgreen: zadowolony? Trzymajmy się tej wersji i już nas nie męcz i nie przekonuj o wyższości czarnego nad białym....ups :oops: a tak w kwestii formalnej: jestem fanem F1 jako takiej kibicuję wszystkim niefabrycznym zespołom a gdy Robertowi idzie ok to jest to świetny bonus do całości...pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...