Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

Będzie dobrze. :cool:

 

[ Dodano: Pią Mar 21, 2008 11:07 am ]

Malezja jest mordercza dla silników (wysoka temperatura), BMW ma słabe skrzynie a nie silniki.

Kubica lubi walczyć a tu jest dużo miejsc do wyprzedzania.

Będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twierdzil po Australii, ze brakuje im jeszcze predkosci, co w tym wyscigu (dlugie proste w 3-cim sektorze toru) moze miec znaczenie... Ale cos czuje, ze w zwiazku z zapowiadana pogoda, to wyscig bedzie jak rosyjska ruletka. Zapowiada sie ciekawie :mrgreen: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że po Malezji będzie wiadomo co BMW ma w tym sezonie do d....

 

Taktyke? :mrgreen:

 

Taktykę pewnie mają która będzie skuteczna pod warunkiem że będzie jeden tylko wyjazd SC i że nie zacznie padać. W przeciwnym wypadku zawsze jest plan B czyli improwizujemy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w niedziele deszcz, oj będzie się działo :twisted:

 

Proponuje zaklady: ilu kierowcow wywiezie z toru Felippe Massa, zanim sam z niego wyleci? :razz: :wink:

 

Jak narazie to Filipek utarł noska :) . PP to jednak dobry omen na wyścig . Pa GP Australii sam sobie tak kalkulowałem , że bez TC Massa raczej nie polata ale dzisiejsze kwalifikacje troszkę zmieniły moje nastawienie .

 

Co do Roberta w ciemno daje mu 5 miejsce ( chyba , że Kazuki się pojawi albo jakiś świetny strateg z BMW )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsaler, co innego kwalifikacje, a co innego wyscig, :cool: Zobaczymy co bedzie robil, jak emocje podskocza w walce z rywalami. Wtedy nawet jak mieli TC , to o blad nie bylo trudno :wink:

 

Na tyle długo śledzę cyrk F1 , że zdaje sobie sprawę , że Q i wyścig to dwie różne sprawy ale tak czy siak Massa pokazał się z bardzo dobrej strony podczas całego weekendu ( do tej pory ) . Mimo , że większość że tak powiem fanów F1 prawie przekreśliła jego szanse do dobre wyniki ( ja również ) związane z brakiem TC to pokazał , że potrafi płynnie prowadzić bolid bez zbędnych uślizgów . Owszem Massa jest dość himerycznym kierowcą , który potrafi fantastycznie pojechać na treningu i kwalifikacjach a potem zepsuć wyścig ale moim zdaniem po fatalnym GP Australii znów wrócił do gry .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...