Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

 

Mysle Dyzio_d ze to czysta spekulacja na to ze Kubek mialby zajac miejsce w czerwonym bolidzie :mrgreen: bronic sie trzeba a nasluchal sie juz Massa o tym ze Kubek do czerwonego,a tu jeszcze w Monaco Massa w dupe dostal,moze robi mu sie cieplo :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle, ze KUB powinien zostac w Renault jeszcze na przynajmniej jeden sezon. W stosunku do 2009 to najwiekszy postep pokazalo moim zdaniem Renault, Force India i Red Bull (RBR bylo szybkie ale teraz to miazga po prostu :P). Ja mysle, ze jak utrzymaja chociazby polowe tempa rozwoju, to moze juz w 2011 KUB bedzie mogl walczyc o 1 miejsce w klasyfikacji generalnej. Tym bardziej, ze Kubica dobrze sie czuje w Renault i jest tam happy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle, ze KUB powinien zostac w Renault jeszcze na przynajmniej jeden sezon. W stosunku do 2009 to najwiekszy postep pokazalo moim zdaniem Renault, Force India i Red Bull (RBR bylo szybkie ale teraz to miazga po prostu :P). Ja mysle, ze jak utrzymaja chociazby polowe tempa rozwoju, to moze juz w 2011 KUB bedzie mogl walczyc o 1 miejsce w klasyfikacji generalnej. Tym bardziej, ze Kubica dobrze sie czuje w Renault i jest tam happy :]

No i jest pierwszym kierowcą, pod którego pracuje zespół. Gdyby trafił do Ferrari, obawiam się, że sytuacja byłaby inna :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maniut Ja drugą! Ale już na początku kiedy tylko pojawiły się plotki, wywiązała się podobna dyskusja. Na dwoje babka wróżyła, jednak nie chce mi się wierzyć, że po pierwsze w Ferrari byłby trakowany na równi z Alonso, a po drugie, że nawet gdyby miał równe wyniki to i tak będzie team order pod Alonso. Czyli tak czy siak w czerwonym samochodzie do emerytury Alonza bedzie nr 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...