Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

A ja myślę, że lada momonet Mclaren wróci do walki. Ferrari i BMW będą daleko daleko. BMW praktycznie od wygranej Kubicy w Kanadzie nie zrobiło nic z samochodem. Wręcz śmiem twierdzić, że robią wszystko aby ten samochód gorzej jeździł. Odpuścili wtedy a ja wychodzę z założenia, że nie wykorzystane sytuacje sie mszczą i w tym roku nie liczę już na to, że Kubica będzie walczył o podium, a raczej będzie walczył o zakwalifikowanie się do drugiej cześci kwalifikacji. Ja jestem pełen podziwu dla Vettela bo jeździ samochodem bez KERS i z tego co pamiętam to i bez dyfuzora!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed sezonem wieszczyłem, że w związku ze światowym kryzysem, F1 będzie zdominowana przez trzy zespoły (McLaren, Ferrari i BMW), które będą rządzić i dzielić. A reszta stawki będzie się bić o miejsca poza podium. Jak to się można pomylić. :wink:

 

A Roberta szkoda. Cóż, poczekajmy do wyścigu. Może mimo wszystko da radę się przebić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i Kubica zakonczyl kwalifikacje na pierwszej czesci...

o co chodzi???

 

 

Po prostu, wychodzi na to, że testowali cały piątek z KERS, a potem zdecydowali żeby go wyjąć i auto średnio ustawione .

 

słabi są i strasznie kombinują .szkoda Roberta.

 

McLaren wraca do gry, szybko się pozbierali

9 miejsce takie dobre :?: Kimi jest 8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed sezonem wieszczyłem, że w związku ze światowym kryzysem, F1 będzie zdominowana przez trzy zespoły (McLaren, Ferrari i BMW), które będą rządzić i dzielić. A reszta stawki będzie się bić o miejsca poza podium. Jak to się można pomylić.

 

 

A teraz nawet typowanie mozna rozbic o kant... probuje sie bawic na dwoch serwisach (oczywiscie nie na platnych bo z torbami bym poszedl :mrgreen: ) i jak na razie mierne efekty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartekfi napisał/a:

McLaren wraca do gry, szybko się pozbierali

 

9 miejsce takie dobre :?: Kimi jest 8

 

Może rzeczywiście się pospieszyłem z tym powrotem, ale pisałem to po 1 rundzie kwalifikacji i z tego co pamiętam to Hamilton był wtedy drugi.

 

 

Brawa dla BMW za długie trzymanie w boksach,mieliśmy powtórke tego co było podczas qualu do Melbourne 07',też zabrakło kilka sekund.

 

To też mnie strasznie wkurzyło, ale nie jestem pewien czy drugie okrążenie by cokolwiek pomogło.. niestety :roll:

 

Cieszę się, że przynajmniej Alonso walczy :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To też mnie strasznie wkurzyło, ale nie jestem pewien czy drugie okrążenie by cokolwiek pomogło.. niestety

 

Napewno by nie zaszkodziło gdyby miał te pare sekund w zapasie na jeszcze jedno kółko....

 

 

Cieszę się, że przynajmniej Alonso walczy

 

Miłoby znów obejrzeć jak stary lis wykiwa młodzież :cool:

 

A tu waga po qualu,przypominam że waga nominalna to 605 z kierowcą,bez paliwa. Zużyciy w Chinach to ok.2,5 l na okrążenie.

1. Vettel 644.0kg

2. Alonso 637.0kg

3. Webber 646.5kg

4. Barichello 661.0kg

5. Button 659.0kg

6. Trulli 664.5kg

7. Rosberg 650.5kg

8. Raikkonen 673.5kg

9. Hamilton 679.0kg

10. Buemi 673.0kg

11. Heidfeld 679.0kg

12. Kovalainen 697.0kg

13. Massa 690.0kg

14. Glock 652.0kg

15. Nakajima 682.7kg

16. Bourdais 690.0kg

17. Piquet 697.9kg

18. Kubica 659.0kg

19. Sutil 648.0kg

20. Fisichella 679.5kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby Kovalainen, Massa, Piquet planowali tylko jeden postój :?: :roll:

 

Alonso leciutki, pewnie pojedzie taktyką Roberta z Australii, czyli miękkie opony na początek, szybki pit, a potem ogień :twisted:

 

Jak zwykle nie kumam taktyki BMW, ale chyba powinienem się już do tego przyzwyczaić :???:

 

 

9 miejsce takie dobre :?: Kimi jest 8

 

No i teraz patrząc na wagi to jednak chyba niezłe miejsce. Hamilton zdecydowanie najcięższy w pierwszej 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko halo...

Chyba teraz po kwalifikacjach nie powiesz ze wszystko halo... ;)

 

BMW jest poprostu wolne, tak jak Ferrari. McLaren walczy o powrót - cieszy postawa Redbulla - bez KERS, bez dyfuzora zarówno Vettel jak i Webber dali rade. Alonso ewidentnie boi się super miękkiej mieszanki i po kilku okrążeniach zjedzie do boksu... i pewnie bedzie to sluszna decyzja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzin na to ,że Tajzen już wygrał. Wygrał konkurs na "Kiepa roku". :mrgreen:

 

Obrazek

 

Zapowiadał walkę o mistrzostwo świata a samochody są średnie łamane przez koniec stawki. To jest żałosne.

 

Nie no to już jest "MIŚ" świata :mrgreen:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko halo...

Chyba teraz po kwalifikacjach nie powiesz ze wszystko halo... ;)

Heh :mrgreen: ...przeciez to halo odnosilo sie do zupelnie czego innego... Nie stewierdzilem ze z BMW jest wszystko halo wiec o co biega,heh :mrgreen: :wink:

No niestety kolega "mile" bardzo dobrze zauwazyl...

Po 1 :arrow: Robert popelnil blad na dohamowaniu,bodajze w 11 zakrecie

Po 2 :arrow: miekkie opony lepiej spisywaly sie na 3 niz na 2 okrazeniu a 3 okrazenie Robert jechal juz tylko dla rekraacji...zabraklo doslownie kilku sekund aby zdazyc przed tykajacym zegarem zblizajacym sie do "magicznej" granicy 0:00...

Coz,szkoda Robert,brawo BMW,hahah :mrgreen: :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 2 miekkie opony lepiej spisywaly sie na 3 niz na 2 okrazeniu a 3 okrazenie Robert jechal juz tylko dla rekraacji...zabraklo doslownie kilku sekund aby zdazyc przed tykajacym zegarem zblizajacym sie do "magicznej" granicy 0:00...

Jakby bmw wyjeżdżało jeszcze później to pewnie miałby więcej czasu.

 

Przykro się ogląda w tym roku co robią w tym zespole. Dla mnie osobiście obecnie bmw to praktycznie najgorszy samochód w stawce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogóle bmw to najgorszy samochód

Żebyś wiedział.

 

Pada...ciagle pada..heheh

To akurat kiepsko w przypadku Kubicy, który startuje z 17 miejsca... :sad: Totalnie będzie jechał na czuja. A Vettel jak pewnie nie będzie miał awarii zaliczy drugie zwycięstwo i to drugie deszczowe :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zobaczymy jak się sprawdzi taktyka.

Cysterna na deszcz to dobry pomysł.

 

[ Dodano: Nie Kwi 19, 2009 9:03 am ]

To akurat kiepsko w przypadku Kubicy, który startuje z 17 miejsca... :sad:

A myślisz, że lepiej by było na suchym? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...