Skocz do zawartości

Kubica w F1


Piotr

Rekomendowane odpowiedzi

No i coś przekombinowali w tej neutralizacji... i Robert jakoś wolno po tym pitstopie :sad:

 

Jestem ciekaw jak wytłumaczy to Robert, że przed pitstopem regularnie kręcił okrążenia zdecydowanie poniżej 1:17, a po ledwo 1:17,5.

Czy to tylko zmiana opon :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i heidfekld znów się spuszcza sam nad sobą :neutral:

by był takim magikiem to by przed piquetem dojechał

ale safety car zrobił robotę :sad:

a hamilton klasa (choc go nie lubie wyjątkowo), zdeydowanie najszybszy w germanii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m.wrc napisał/a:

To co dzisiaj pokazał Nick Heidfeld to jest pierwsza klasa! Nie przypominam sobie, żeby który kolwiek kierowca w ostatnim czasie wykonał tak zarąbisty manewr wyprzedzania i to dwóch kierowców w topowych samochodach. Wcale się nie dziwię dlaczego w BMW nie ma pierwszego i drugiego kierowcy tylko jest dwóch takich samych.

Dla mnie po dzisiejszym wyścigu nasuwa się wniosek, że Kubica wcale nie jest taki dobry na mokrej nawierzchni (jak wcześniej sądziłem). A to czy jechałby ferrari czy mclarenem czy BMW to pewnie i tak by wyfrunął z toru bo poprostu za szybko jechał (jak żółtodziub).

 

 

Taaaa

Dzisiaj klik nik juz w swojej normalnej fornie przed swoim domowym gp

 

Masz rację! I jakoś dziwnym trafem znowu przed Kubicą.

I przewaga jakoś dziwnie maleje. Ciekawe czy po GP Węgier będzie już przed Kubicą? Mam nadzieję, że nie.

I żeby była jasność, nie lubie niemca i nie lubię Hamilotona ale jestem pewien, że tak długo jak będzie jeździł w BMW nigdy nie będzie miał dobrego samochodu i dobrej taktyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubicy z Cuquerellą rozmowy o ciśnieniach:

 

http://f1.wp.pl/kat,1775,...ml?ticaid=164a2

 

nie wyglada to dosc dobrze, rok temu Robert wspolpracowal z Leszczem, w tym roku mialo byc duzo lepiej.

 

Nie znam niemieckiego i dlatego nie czytam niemieckich portali, ale jestem ciekaw czy Nick też miewa takie problemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...