Skocz do zawartości

O reakcjach żon/dziewczyn/kochanek przy jeździe subaru


Intakwrx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 281
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dobre z was wariaty :) oczywiscie w pozytywnym tego slowa znaczeniu

 

A jak wyglada lakier po tego typu "zawodach" ???

Z tego co mi wiadomo wszyscy maja nadal ten sam kolor :roll: :mrgreen:

Mimo wszystko polecam chlapacze chociaż na przód.

Ja po takiej jednerj nawrotce na grubym szutrze mam do malowania prawy próg. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To przez to, że pierwszy przejazd pojechałem tam pełnym ogniem i z tąd te szkody.

Niestety nie przełożyło się to na szybsze pokonanie tej nawrotki,

ponieważ koła za bardzo buksowały i nie odjeżdżałem zbyt dobrze.

Za drugim razem juz spokojniej i rozsądniej co polepszyło i czas w tym miejscu.

Nawet wtedy mnie Mr. Why z poświęceniem nagrywał, ale łobuz Scooby przetrzymuje ten film i nie chce się podzielić. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kiedy pasażer po prawicy zmienia się w ogranicznik płynnej i przyjemnej jazdy :cry:

 

Jak już ide rowem, so ludzie co nie wyczymujo.

 

mamusia

 

Mam rozumieć ze Mamusia wraca rowem do domu, niczym Łazuka po torach tramwajowych :)

W chwilach odmiennej poszczegalności naszej smutnej rzeczywistości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie, przepraszam, dzisiaj mowila, ze ma chorobe lokomocyjna, jak jezdzilem slalomem po osiedlowych uliczkach :wink: (ale ta opcja tez nie zostala uwzgledniona! :P )

 

Poza tym jezdzenie jak baba wcale nie musi byc zle, patrz: Jutta Kleinschmid & Michelle Mouton :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie, przepraszam, dzisiaj mowila, ze ma chorobe lokomocyjna, jak jezdzilem slalomem po osiedlowych uliczkach :wink: (ale ta opcja tez nie zostala uwzgledniona! :P )

 

Poza tym jezdzenie jak baba wcale nie musi byc zle, patrz: Jutta Kleinschmid & Michelle Mouton :twisted:

 

Tu chodzi o styl, a nie o to że Baba prowadzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milek, tak... jechalem - szkoda mi bylo samochodu ... wtedy mial 3000 km przejechane i miesiac... stad tez zakwalifikowalem sie w polowie listy a nie w czolowce

 

 

A mi niby nie było szkoda auta? 2 lata wyrwane z zycia i iles dni pod autem, kobieta odeszła, problemy na studiach i tak dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milek, tak... jechalem - szkoda mi bylo samochodu ... wtedy mial 3000 km przejechane i miesiac... stad tez zakwalifikowalem sie w polowie listy a nie w czolowce

 

 

A mi niby nie było szkoda auta? 2 lata wyrwane z zycia i iles dni pod autem, kobieta odeszła, problemy na studiach i tak dalej...

 

No widzisz.... a był trzeba wypożyczyć ubezpieczone :) Wtedy dał byś z Siebie wszystko bez obaw :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azrael, czego to sie nie robi dla motoryzacji..... normalnie mi zaimponowales w tym momencie

 

Chyba raczej nie ma czym :-/

 

Ps. Plejady byly tylko co po gruntownym odnowieniu Cossiego?

 

Poprzednie były tak że w czwartek odebrałem auto po złożeniu silnika i przygnałem do Wawy, po czym pojechaliśmy w piątek wieczorem na Plejady. Tegoroczne były tak że siedizeliśmy w weekendy i nocami i zdazylismy chyba kilka dni przed Plejadami złożyć auto po bardzo gruntownej rozbiórce (cały przód wywalony na glebę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz.... a był trzeba wypożyczyć ubezpieczone Wtedy dał byś z Siebie wszystko bez obaw

 

 

Stawiasz? Słuchaj mogę być Twoim zawodnikiem na Plejady... obiecuję pojechać na 110% możliwości.

 

Wiem, że te 110 % to nie żart Azraelu.

Hmm tylko, że są dwa takie fotele w których nie znoszę i na których pocę się jak mysz.

 

Jeden to fotel dentystyczny

Drugi to prawy fotel w moim WRXsie... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że te 110 % to nie żart Azraelu.

 

Dzięki :-D

 

Jeden to fotel dentystyczny

Drugi to prawy fotel w moim WRXsie...

 

 

Jutro o 16 mam dentystę...

 

 

a co do WRXa - nie mówiłem o Twoim - jak mi wynajmiesz to ja wystartuje mogę Ci potem zadedykowac ewentualny puchar albo coś, nie m usisz od razu dyktować ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...