Skocz do zawartości

Sezon narciarski tuż tuż


Piskoor

Rekomendowane odpowiedzi

Moniqa, czyli jak rozumiem nie zamierzasz byc księżniczką snowparku, ani demonem predkosci, tylko czerpiacą przyjemnosc ze "spokojnej" jazdy królową stoku?

tak jest!będę "królowcem" :mrgreen: na kasku nakleję sobie koronę 8)

prędkość tak, jak znam siebie..ale na to przyjdzie czas..

narazie chce mieć fun :mrgreen:

 

ja juz mam srubki w dloni i generalnie jakichs super problemow z tym nie ma, ale bez tez bylo fajnie.

 

No właśnie..ja z obawy o wyłączenie mnie z normalnego funkcjonowania na kilka miesięcy wtedy nie wyraziłam zgody a teraz coraz częściej jestem zła bo jest to dyskomfort i ograniczenie. no ale..mam nadzieję że dobry pancerz da radę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 436
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Potrzebuję porady jakiegoś eksperta w sprawie kupna nart . Dotychczasowy sprzęt to volkl vertigo a więc już nieco zabytkowy :mrgreen: . Przyszedł więc czas na zmiany i spoglądam w kierunku Head iSupershape .Niepokoją mnie tylko opinie że narta jest przeznaczona dla instruktorów i ekspertów :shock: .Nie uważam się za jakiegoś super narciarza ale z golgoty w Szczyrku na tyłku się nie zsuwam .

Czy jestem godzien tego sprzętu :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w woli informacji serwis na Górce Szczęśliwickiej jest już zawalony sprzętem narciarskim, jeśli ktoś chce się wyrobić przed świętami radzę się pośpieszyć.

 

Znacie jeszcze jakieś inne serwisy?

 

Ja znalazłem:

 

http://www.ski-serwis.com/Witryna/O_nas.html

http://www.zumi.pl/1230890,Windpol-Spor ... firma.html

i jeden na poznańskiej

 

ale za dużo o nich nie wiem, a 12 śmigam w Alpy. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota lub niedziela rozpoczęcie kolejnego sezonu!

 

Deseczka Sapient Element czeka tylko na wysmarowanie :D

 

Białe Szaleństwo powraca, a przyjemność podwójna bo na miejscówkę lecę Czarnulą :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jestem godzien tego sprzętu

Najwyżej nie będą wybaczać błędów, co jest o tyle plusem że można poćwiczyć nad techniką.

Znacie jeszcze jakieś inne serwisy?

 

Ja znalazłem:

 

http://www.ski-serwis.com/Witryna/O_nas.html

http://www.zumi.pl/1230890,Windpol-Spor ... firma.html

i jeden na poznańskiej

 

ale za dużo o nich nie wiem, a 12 śmigam w Alpy

Jest Jan Piela i długo długo nic. Jeśli masz świeży sprzęt to bym się nie wahał i walił do niego szczególnie jak masz krawędzie do ostrzenia. Pokazywał mi nowy nabytek ostrzałkę za 4 tyś euro którą ręcznie ostrzy :shock: facet jest niesamowity.

Buncol555 w intersporcie mają dobry serwis i wypożyczalnię :idea:

 

Sprzęt na pewno mają dobry tylko czy ludzie go ogarniają?

 

Wszystkim spragnionym śniegu polecam nowy egzemplarz NTN

http://www.ntn.pl/magazyn/online/13

 

-- 1 gru 2010, o 12:01 --

 

Ja od lat robię w Ski Team'ie i jeszcze się nie zawiodlem a z 25% rabatem to nawet nie wychodzi drogo :P

Mnie coraz bardzie ludzie tam irytują. Jawnie spieprzają jak tylko widzą klienta. Ostatnio jak jednego dopadłem i zapytałem się o kijki karbonowe to odparł że on nic nie wie i nie ma pojęcia czy coś takiego mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł więc czas na zmiany i spoglądam w kierunku Head iSupershape .Niepokoją mnie tylko opinie że narta jest przeznaczona dla instruktorów i ekspertów :shock: .Nie uważam się za jakiegoś super narciarza ale z golgoty w Szczyrku na tyłku się nie zsuwam .

Czy jestem godzien tego sprzętu

Które (jest ich kilka modeli)? Z tego roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od lat robię w Ski Team'ie i jeszcze się nie zawiodlem a z 25% rabatem to nawet nie wychodzi drogo :P

Mnie coraz bardzie ludzie tam irytują. Jawnie spieprzają jak tylko widzą klienta. Ostatnio jak jednego dopadłem i zapytałem się o kijki karbonowe to odparł że on nic nie wie i nie ma pojęcia czy coś takiego mają.

 

a to już zupełnie inna historia - choć na 17go stycznia jest imo dużo lepiej niż na Karolkowej.

Co do kijków to jest to genialna sprawa - gorąco polecam ale fakt, że teraz jakoś ciężko dostać ale nie ma co się dziwić - ja za swoje płaciłem 8 lat temu 200pln a ojciec za bardziej wypasione 350 więc rynek mały na to jest raczej. Natomiast jako że mam kłopoty z nadgarstkami to nie ma innej opcji dla mnie - na prawdę duuży komfort dają takie kije.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na kasku nakleję sobie koronę

 

A my z chłopakami mamy w planach ozdobić kaski "świnkami" :) , już zamówione.

 

haa to musicie uważać, bo w zakopcu często się "świnie" na stokach ganiają :mrgreen:

 

Też mam świnkę na kasku. Nawet raz pan w Austrii spytał się czy jestem związany z Subaru! :shock: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to widzę, że chyba będę musiał kupic kask żeby miec gdzie świnię nakleić :mrgreen:

 

Można też zainwestować w golenie i lepszy klej pod świnkę, tylko potem uszt marzną.....

 

SAFETY FIRST - kask musi być.

 

Moje dzieci przez przypadek pierwszego zdania po niemiecku nauczyły się z billboardu stojącego przy wyciągach:

"Alle profi tragen helme"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na kasku nakleję sobie koronę

 

A my z chłopakami mamy w planach ozdobić kaski "świnkami" :) , już zamówione.

 

haa to musicie uważać, bo w zakopcu często się "świnie" na stokach ganiają :mrgreen:

 

Też mam świnkę na kasku. Nawet raz pan w Austrii spytał się czy jestem związany z Subaru! :shock: 8)

W takim razie wygląda na to że świniacz musi być obowiązkowo..ewentualnie świniacz w koronie lub korona ze świniaczem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cezar25, może i tak choć jeżdżę od 25 lat i to dużo i sporo off-piste lub czarne i jakoś nic mi sie nie stało - no ale jak to mowią przyjdzie kryska na Matyska :mrgreen: myślałem o kasku od 2-3 sezonów ale jakos nie mogę sie przekonać - jeździłem w kasku na tykach i mi ewidentnie przeszkadzał a powiniennem byc przyzwyczajony z racji militarnego hobby i motocykla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kask warto, na ogol gdy jest potrzebny jest juz za pozno. Znajomy zaliczy potylice i przez kilka miesiecy zdazaly sie zawroty glowy, kask do smieci. Gdyby nie mial?

Ja zaliczylem faceplanta na tyle mocno ze strzelil obojczyk przy probie oporu reka i gogle odbily mi sie na twarzy. Nie wazne jak do tego doszlo :D

 

Obaj jestesmy za kaskami. Ja mam dodatkowo naglosnienie w uszach i jest na prawde fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SAFETY FIRST - kask musi być.

 

ja trzeciego dnia jazd w Madonnie dostałem własną nartą "między oczy"- było szybko, za szybko, ale kask był na swoim miejscu, więc pamiątki na czole brak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

chociaż częściej oglądam posty, niż w nich biorę udział, postanowiłem jednak się przełamać i coś napisać..

 

czytam wasze wiadomości i również dołączył bym się to osób, które będą zamawiac świnki "subaru" na kaski narciarskie...

 

krótkie pytanie, gdzie i jak mozna takową świnkę nabyć?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...