Skocz do zawartości

IAA Frankfurt plus SI MY06 na gorąco + konkurs


herrkam

Rekomendowane odpowiedzi

Własnie przewalam foty do kompa i kilkoma się podzielę.

Przemq nowa SI STI na zdjęciach w prasie wygląda niezgrabnie ten grill ale live jest zgraaabniutka :lol: i świetnie wygląda in minus takie jak zwykle przełączniki przy kierownicy w sumie wnętrze to MY05 Kierownica suuuper mała zgrabna jak w wurcu (nareszcie)...

ELIA zrobiła LOGAN RS 100KW/200NM, wszyscy wieszali fury a w hali tunerów królowały koła 20" na profilu 25 :?

PYTANIE jaka marka oznacza samochody załaczoną na fotkach jaszczurką??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie przewalam foty do kompa i kilkoma się podzielę.

Przemq nowa SI STI na zdjęciach w prasie wygląda niezgrabnie ten grill ale live jest zgraaabniutka :lol: i świetnie wygląda

 

No to pięknie!

 

Bardzo mi się podoba to, co piszesz 8)

 

Dzięki za relację 8)

 

A swoją drogią zazdroszczę Ci :wink:

 

PS. Zgodziłbyś się, gdybym zaproponował przeniesienie Twoich zdjęć i relacji do nowego wątku o imprezie w wersji europejskiej...? :roll: Chodzi mi o ten wątek: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=103216 . Byłby po prostu większy porządek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Zgodziłbyś się, gdybym zaproponował przeniesienie Twoich zdjęć i relacji do nowego wątku o imprezie w wersji europejskiej...? :roll: Chodzi mi o ten wątek: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=103216 . Byłby po prostu większy porządek...

 

Looooz znaczy tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie, nie - widzę, że relacja nie dotyczy tylko imprezy. To wycofuję się ze swojej propozycji 8)

 

aaa myslalem że chcesz wyciąć je z topica ale spoko jak by co można targi ogólnie hmm zwykłe tylko SUBARU i hala tunerów mnie ekscytowały a MAYBACH wyglądal jak karawan na ostatnią drogę heh ok odsypiam dziś do pracy trzeba :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do jaszczurki to się nie wypowiadam bo nie chce zawstydzić innych... :twisted: (czytając miedzy wierszami oznacza to, że nie mam zielonego pojęcia... :wink: ) Jeżeli chodzi o zdjęcia to są świetne a subaraczek wygląda naprawdę super...

 

 

Azrael, mnie też sie wydaje, że była możliwość jedynie przeniesienia całe wątku a nie postów \ wypowiedzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logan po tuningu w Elia fajnie się prezentuje, cikawe jaka jest cena tych modów... :?

 

Stoisko z Ferrari też piękne 8)

 

A co do Subaru to jest osobny wątek ( ma już kilkanaście stron) i tam się ludziska wypowiadają o tym modelu. :wink: Jak dla mnie jest urocze i może, kiedyś sobie kupię takie białe lub żółte STi :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...