Skocz do zawartości

problem z rejestracja japonczyka


Marcin76

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy temu...
k1robot, pochwal się lepiej na forumie swoim wynalazkiem ;) bo go jeszcze na żywo nie widziałem.

prosze bardzo

p1080928nfdcv.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

p1080930vfh.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

p1080931ututyu.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

-- 30 maja 2011, o 22:52 --

 

k1robot, zarejestrowales jako rhd czy lhd :?:

oczywiscie LHD:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierownica po złej stronie :P

 

To jest własnie ironia tego narodu- nie zarejestrują krótkiego vinu,ani auta z kierownicą po prawej,ale jakoś nikomu nie przeszkadzają auta po przekładce które w świetle prawa BARDZIEJ nie trzymają sie przepisów niż auto z kierą po prawej :?

 

 

Ciekawe czy coś wywalczy ten pan,który już tak długo odwołuje sie do Strasbourga...

Dla mnie właśnie ta kierownica po prawej to najwiekszy smaczek japończyków. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z perspektywy kilku tysięcy km przejechanych RHD powiem, że od biedy się da, ale naprawdę od biedy....kultura w ruchu drogowym w naszym kraju to temat dość drażliwy... :twisted: ,łatwiej przeciwnikowi ,,upolować" takiego delikwenta z ograniczonym polem widzenia z miejsca kierowcy...a wyprzedzanki bez 400HP i rozsądnego pilota na prawym tzn na lewym to...kicha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z perspektywy kilku tysięcy km przejechanych RHD powiem, że od biedy się da, ale naprawdę od biedy....kultura w ruchu drogowym w naszym kraju to temat dość drażliwy... :twisted: ,łatwiej przeciwnikowi ,,upolować" takiego delikwenta z ograniczonym polem widzenia z miejsca kierowcy...a wyprzedzanki bez 400HP i rozsądnego pilota na prawym tzn na lewym to...kicha...

 

 

 

True!!! :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kierownica po złej stronie :P

 

To jest własnie ironia tego narodu- nie zarejestrują krótkiego vinu,ani auta z kierownicą po prawej,ale jakoś nikomu nie przeszkadzają auta po przekładce które w świetle prawa BARDZIEJ nie trzymają sie przepisów niż auto z kierą po prawej :?

 

:mrgreen:

 

ze niby co sie nie trzyma prawa po przekładce ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć przekładka kierownicy to ingerencja (chodzi oczywiście o pominięcie producenta/fabryki/atestów itp.) na tyle duża,że teoretycznie (czytaj: wg jakiegoś tam paragrafu) takie auta nie powinny być rejestrowane,gdyż mogą zagrażać bezpieczeństwu ruchu drogowego.

 

Pisałem z pamięci. Jakiś rok temu sie naczytałem-nie wiem jak tam teraz sprawy stoją. W każdym razie jakoś o tym paragrafie wszyscy zapominają. Czemu? Bo za przekładki kasuje sie grube pieniądze? 8) Witamy w Polsce...

 

Co do kwestii bezpieczenstwa sie nie wypowiadam, bo nie jeżdziłem z kierą po prawej.

Ale marzy mi sie zarejesterować kiedyś po ludzku,bez polaczkowego kombinowania:

images?q=tbn:ANd9GcQyj81lQvFro8Lzh2tf_R6jyrNLQ1GLgk7720GGtvYgn9a6oSPRpA

Nawet jeżeli miałbym sie wlec za tirami :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...